TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 02 19, 2015 3:06 am

Ačiū, Kristina Šypsausi Dar norėjau prie šio video pradžioj pridėt vieną Estefanios ir Victor pokalbį, kuris puikiai paaiškino jų santykius, bet pabijojau, kad Telemundo neužblokuotų, kaip man jau buvo su keliais. Bet kaip atgausiu kompą vis tiek tai pabandysiu ;D Jau susiradau dainas pagal kurias kursiu video Tierra de Reyes porom, gaila, kad dar negaliu pradėti.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 02 19, 2015 6:46 am

Video apie Estefania ir Victor yra tiesiog nuostabus, kaip ir visi kiti tavo video, matosi, kad tam turi talenta. Moki puikiai parinkti muzika, dainos is tiesu atitinka personazu istorija, personazus labai puikiai atskleidei. Tiesiog galima ziureti ir ziureti. Juokiuosi

Labai lauksiu tavo nauju video is Tierra de Reyes. Įsimylėjau
O is Duenos del paraiso neplanuoji video kurti? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 02 19, 2015 7:15 am

Vow kiek komplimentų, labai tau ačiū, Dinute Dovanoju gėles
Išties be galo smagu perskaityt, kad taip manai apie mano visą kūrybą Šypsausi
Dėl Dueños del paraiso video tai pakolkas neplanuoju, nes dar net nematau ten patinkančių porų.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 02 20, 2015 4:38 am

Kaip ir zadejau, perziurejau abu video su Acacia ir Esteban Šypsausi Abu video puikiai padaryti, scenos idealiai pritaikytos prie muzikos. Man asmeniskai labiau patiko pirmasis, gal del to jog jis labiau atitinka tai, kaip as i ta pora ziurejau telenoveleje. Labai patiko dainos pasirinkimas, suteike dar daugiau dramatiskumo Šypsausi Antras video toks labiau romantiskas, ramesnis. O dabar kaip ir kitos, lauksiu nauju darbu su Tierra de Reyes poromis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 02 20, 2015 5:16 am

Ačiū Elena, smagu, kad peržiūrėjai ir pakomentavai, laukiau tavo komentaro Šypsausi Taip ir maniau, kad tau labiau patiks pirmasis video, man asmeniškai jis ir labiau patinka ;DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 04 09, 2015 4:48 am

Naujas mano video Irina ir Flavio - Tierra de Reyes. Smagaus žiūrėjimo ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 04 09, 2015 5:38 am

Oh koks smagus video kaip ir pati porelė. Surinktos linksmos ir gražios jų bendros scenos. Puikiai padirbėjai kaip visada. Jau buvau pasiilgus tavo darbelių. Daina labai patiko parinkta. Nudžiuginai su video Šypsausi dabar su nekantrumu laukiu sekančio video su kita Tierra de Reyes porele Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 04 09, 2015 7:31 am

Kokia maloni staigmena pamatyti nauja video, maniau kad darysi kai novele eis i pabaiga. Video tikrai labai smagus ir daina tiesiog ideali, man labai patiko Įsimylėjau Surinkai mano megstamiausias Flavirinu scenas ir dar ta naujaja su Flavio striptizu idejai Juokiuosi Dar vienas puikus darbas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 04 10, 2015 1:19 am

Irinos ir Flavio video nuostabus Įsimylėjau parinktos puikios jų scenos ir labai labai gera daina parinkta ,neatsiklausau jos dabar Šypsausi šis tavo darbelis kaip ir visi kiti yra tobulas Šypsausi su nekantrumu lauksiu daugiau tavo kūrybos .
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 04 10, 2015 5:37 am

Ačiū merginos už jūsų gražius komentarus Apkabinu Smagu, kad mano video jus pradžiugino. O mane džiugina jūsų komentarai. Malonu juos perskaityti. Ačiū mano ištikimoms video gerbėjoms Elenai ir Kristinai. Taip pat ir Sabrinai, nes visada smagu išvysti ir naujo žmogaus komentarą. Tikiuosi, kad ir tu pamėgsi mano video Merkiu akį
Šiandien nusprendžiau atnaujinti pirmam puslapį esantį savo video sąrašą su nuorodom ir pati negalėjau patikėti, kad per du metus jų atsirado tiek daug. Jau net 23. Na dar viens galvoj yra tai 24 tikrai bus, o kada pasieksiu 25 nežinau, būt visai smagu toks apvalus skaičius Juokiuosi
Viena iš priežasčių dėl ko šį syk sukūriau telenovelei tik įpusėjus, tai daina, kuria jau radau senai ir norėjos kuo greičiau pagal ją sukurt, nes mintyse jau sukusi idėjos, kuri vieta ką atitiks, teko tik pritaikyt praktikoje. Aišku užtruko ilgokai, bet pagrindinis darbas buvo viena savaitė, vien tik su Flavio ir Irina tai pamėgau juos dar labiau ;D Pati džiaugiuos, kad atradau šią dainą man ji ir be galo patinka. Originalas irgi neblogas, bet remixas tobulas Įsimylėjau Aptikau ją visai netyčia, nors prieš tai dvi dienas ieškojau, kas jiems tiktų ir nieko neradau. Ši daina, kaip ir pati porelė pakelia nuotaiką, todėl gavos puikus derinys.
Samuel ir Andrea dainą jau ir senai turiu, bet noris dar daug daugiau iš jų poros istorijos, tad kada pradėsiu ir tuo labiau užbaigsiu jų video dar nežinau.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyTr. 04 29, 2015 8:43 pm

Nuostabus video. Dar karta irodei, kad turi talenta video kurimui. Labai gerai patinkta daina, o ir labai patiko pati pradzia ir pabaiga video, o paciame video labai puikiai perteikti momentai sios poros. Ziurint si video nuo 1sekundes iki paskutines negalejau atitraukti demesio, o tai jau daug reiks. Saunuole, tik nesustok ir kurk toliau. Super. Tik tikiuosi, kad sukursi dar viena sios poros video besibaigiant telenovelei, kaip toliau ju pora klostysis. Lauksim nauju video.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 05 01, 2015 10:02 pm

Ačiū Dinute, kaip visad smagu perskaityti tavo nuomonę apie mano video Šypsausi iš ties malonu, kad tau šis video patiko. Na antro video su šia pora pakolkas neplanuoju. Dabar mano planuose Andrea ir Samuel nors jų kaip poros istorija vis neprasideda, todėl ko gero jų video bus tik link telenovelės galo.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replySk. 05 03, 2015 8:21 pm

Lauksim tada Andreos ir Samuel video. O be sio dar planuoji koki kurti?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replySk. 05 03, 2015 9:35 pm

Na nežinau norėjau dar vieną sukurt su gan prieštaringa pora, bet mažokai jie buvo kartu tai nežinau ar bandysiu kažką lipdyt. O šiaip tai daugiau nebeturiu porų su kuriom norėčiau ką nors sukurt. Iš senesnių telenovelių būtų sudėtinga su serijom, o ir tektų viską žiūrėt per naują, kad rast tinkamas vietas:D O iš naujų lieka tik Tierra de Reyes. Taigi po Andreos ir Samuel ko gero ilgam atsisveikinsiu su kūryba.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_replySk. 05 03, 2015 9:47 pm

Paskutinis tavo zinutes sakinys kaip peilis, tikiuosi, kad per ta laika atsiras tau idomi pora ir tikrai neapleisi kurybos, butu labai gaila. Verkiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 12 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1220Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Maites kūryba
» Anahi kuryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: