TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replySk. 09 27, 2015 5:54 am

Labai ačiū Kristina Dovanoju gėles Smagu, kad tau šis video taip patiko Šypsausi Ši pora tikrai turi puikią chemiją, kai pamačiau pirmas jų scenas negalėjau nuo jų atitraukt akių Įsimylėjau Jei ne jie nežinau ar būčiau pabaigus žiūrėt El Señor de los Cielos 3 sezoną.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyPir. 11 16, 2015 7:17 am

Po antro ir trečio sezono buvau supykus ant šios poros, todėl galvojau nieko su jais daugiau nekursiu. Bet pyktis praėjo ir sukūriau antrą jų video ;D Taigi jūsų įvertinimui Monica ir Aurelio - El Señor de los Cielos. Tikiuosi sulauksiu jūsų komentarų ir apie šį video Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2015 4:28 am

Vajei koks fainas Šypsausi Labai gražiai sukomponuota, sudėliota ir muzika puikiai parinkta Šypsausi Šaunu!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2015 6:11 pm

Ačiū, Milka, už tokį gražų komentarą apie mano video. Buvo labai malonu jį perskaityti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2015 7:53 pm

Gabi rašo:
Po antro ir trečio sezono buvau supykus ant šios poros, todėl galvojau nieko su jais daugiau nekursiu. Bet pyktis praėjo ir sukūriau antrą jų video ;D Taigi jūsų įvertinimui Monica ir Aurelio - El Señor de los Cielos. Tikiuosi sulauksiu jūsų komentarų ir apie šį video Šypsausi

nuostabus video!!! tobulai parinkta muzika, grazus epizodai.... nors neziurejau bet sita pora grazei ziurisi kartu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyKv. 11 19, 2015 1:39 am

Video labai žavus. Pasirodė gana chemiška ir sprogstanti pora. Matosi, kad su jais veiksmo niekada netrūksta Šypsausi bet kaip suprantu Aurelio savo draugijoje turėjo tiek moterų, kad sunku net suskaičiuoti Juokiuosi bet ši pora tikrai turi savo žavesio Šypsausi kaip visada dar vienas puikus tavo darbas Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyPen. 11 20, 2015 6:01 am

Labai jums ačiū, kad peržiūrit mano video ir negailit laiko parašyti savo nuomonę apie jį Šypsausi Man kiekvienas jūsų komentaras yra svarbus, nes tai man leidžia sužinoti, ką jūs manot apie jį. Smagu, kad ir antras video su Aurelio ir Monica, sulaukė puikių jūsų komentarų.
Aurelio savo draugijoje turėjo tikrai daug moterų ir Monicą išdavė ne vieną kartą. Bet jis visad vis grįždavo pas ją ir ji jam daug sykių atleido. Tačiau 3 sezono vidurį Monica nebesutiko vėl pas jį grįžt ir čia gale esantis jų bučinys, buvo paskutinis. Bet ši pora tikrai turi kažką kas pritraukia, jei ne jie man net nebūtų kilus mintis pradėt žiūrėt El Senor de los cielos.
Dar kartą ačiū Milkai, Anahi ir Kristinai, kad taip gražiai atsiliepėt apie šį video Šypsausi Džiaugiuosi, kad šiame forume yra žmonių, kuriems patinka mano kūryba. Net ir Elena nebesilankanti forume parašė komentarą į youtube.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyPir. 11 23, 2015 8:29 pm

Nuostabus video. Ir dar daugiau. Ziurint net siurpuliukai begiojo, malonu buvo prisiminti kas graziausia ir geriausiai buvo tarp sios poros. Tarp ju chemija yra kaip ugnikalnis, tik ziurint visus 3 sezonus sios telenoveles gal taip nesijausdavo nes to grozio mazai budavo arba su labai didelem pertraukom. O tavo video sudetas viskas kas svarbiausia. Super. Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyAntr. 11 24, 2015 1:33 am

Labai tau ačiū Dinute, smagu, kad ir tu suradai laiko peržiūrėt video ir parašyt tokį gražų komentarą Šypsausi
Visiškai tau pritariu, kad per visus 3 sezonus jų gražių scenų nebuvo tiek daug. O galiausiai 3 sezone jau nuo vidurio visai išsiskyrė, tai net 4 sezonas netraukia. Nepatinka man Monica su Victor. O Aurelio ir Monica tikrai turėjo kažką kas pritraukdavo.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 11 25, 2015 1:38 am

Man labai patiko video, jis puikus. Monica ir Aurelio buvo tokia šarminga pora, man jie taip gražiai kartu žiūrėjosi, p ir jų istorija man labai patiko. Video peržūrėjau net kelis kartus. Buvo taip malonu ją dar kartą ir dar kartą prisiminti. Puikiai surinktos scenos ir parinkta muzika. Kaip gera žinoti, kad pas mus forume yra tokių talentingų kūrėjų, šaunuolė Ploju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyŠt. 11 28, 2015 4:06 am

Ačiū Elizabeth Dovanoju gėles Smagu, kad ir tu apsilankei mano kūrybos temoje ir parašei tokį mielą komentarą. Be galo malonu žinoti, kad lankai mane talentinga kūrėja. Tikiuosi, kad ir toliau čia lankysiesi Šypsausi Jeigu nori gali apsilankyt pirmame puslapyje, kur vis papildau sąrašą su nuorodom į temos puslapius, kuriuose įkelti mano sukurti video nuo 2013 metų. Dabar ten jau jų yra 29. Ir youtube jau virš 7000 prenumeratorių atsirado Juokiuosi
Beje ketinu dar kada nors sukurti 3 video su Aurelio ir Monica.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2015 9:23 pm

Parašiau tik tai ką galvojau ir pamačiau, nes video tikrai neatrodė mėgėjiškai ar neišbaigtai, nes tikrai daug tokių prastokos kokybės mėtosi youtube. Būtinai seksiu tavo darbus, labai laukiu 3 video jau dabar Taip nebe reikalo jau turi tiek daug sekėjų. Būtinai peržiūrėsiu ir senesnius tavo kūrinius.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 6:13 pm

Kaip ir žadėjau mano trečiasis video su Aurelio ir Monica.
Apie jų laukinę aistrą, kuri kaitino atmosferą visus 3 sezonus jiems būnant kartu.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 6:27 pm

Kaip smagu sulaukt tavo darbelio, jau spėjau pasiilgti jų. Išties aistringas video, pora turi chemijos kartu. Nepaisant, kad nežiūrėjau projekto, bet ši pora įdomiai visada susižiūri tavo kurtuose darbuose Šypsausi šaunuolė Ploju dabar beliks sulaukti kokio kito tavo naujo darbelio Šypsausi nors jau esi ankščiau kūrusi, bet būtų smagu sulaukt ir po antrą video su Santa/Humberto ar Manuela/Angel porom jeigu kada kiltų minčių ar būtų noro Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 8:23 pm

Nuostabus video, puikiai parinkta daina, malonu buvo viską prisiminti, o jau pabaiga Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 16 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1620Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: