TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 21, 2015 3:30 am

Nors rašiau, kad sekantis mano video bus su Samuel ir Andrea, bet gavosi taip, kad sukūriau su kita pora iš kitos telenovelės. Jie tikrai patraukė mano dėmesį, todėl nusprendžiau juos taip įsiamžinti. Nežinau ar daug kam iš jūsų patiko ši pora, bet kaip visad lauksiu jūsų komentarų Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 21, 2015 9:19 am

Sitos poros atzvilgiu buvau kaip ir abejinga, nei jie man patiko, nei kad nemegau kazkaip irgi nepasakyciau. Video kaip visada puikus, daina tobulai parinkta Šypsausi Ju poroje kazkokios romantikos nebuvo ir video puikiai iliustruoja ju santykius. Ziuredama galvojau kad geriausia pabaiga butu ta scena is baznycios ir butent ta scena ji ir uzbaigei. Man patiko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyPir. 06 22, 2015 11:46 pm

Jų pora ko gero man turėjo daugiausiai chemijos visame projekte, nors prie pačių mėgstamiausių priskirt negalėčiau, bet jų santykiai turėjo žiežirbos. Video ir daina puikiai papildė vienas kitą ir puikiai tiko. Šauniai padirbėjai kaip visada, sveikinu ir džiaugiuosi, kad sulaukėm tavo naujo darbelio. Dabar su nekantrumu lauksiu Samuel/Andrea video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyŠt. 06 27, 2015 11:59 pm

Ačiū merginos Šypsausi smagu, kad ir šis video patiko, nors pora jums ir nebuvo iš labai patinkančių. Aš šioj telenovelėj atradau Juan Pablo LLano ir nors jo personažas buvo neigiamas, vis dėlto kažkuo ir traukė ypač kai jis būdavo su Paola, buvo smagu išvysti kitą Elizondo pusę. Tikiuosi, kad greitu laiku galėsiu išvysti šį aktorių ir vėl.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 28, 2015 12:16 am

As ji dar Auroroj atradau, nors ten jo vaidmuo ir buvo epizodinis. O va kaip blogiukas Una maid en Manhattan jis mane tikrai suzavejo. Smagu bus ji vel pamatyti Bajo el mismo cielo, tik gaila kad ten jis bus ne nuo pat pradziu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 28, 2015 1:05 am

O net nežinojau, kad jis vaidins Bajo el mismo cielo. Kaip tik nesenai žiūrėjau video apie personažus ir kaip kuriais iš jų susidomėjau. O gal žinai koks bus jo vaidmuo?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 28, 2015 1:11 am

Kokas apie vaidmeni jis nieko nesake, visai neseniai pradejo filmuotis. Kurie personazai tave sudomino?
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 28, 2015 1:43 am

Pakolkas iš tų ką mačiau visai sudomino Luis, El Faier ir Oka Giner personažas Susy. Labai pamėgau šią aktorę po Gossip girl Acapulco, todėl nudžiugau, kad galėsiu ją ir vėl išvysti. O kas iš personažų sudomino tave? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 06 28, 2015 2:13 am

Mane Maria Elisa labiausiai, dar pasirode idomi Okos ir Speitzer istorija, nors aktoriai ir nematyti niekur. Erikos de la Rosos personazas irgi visai nieko pasirode. Pagrindines poros istorija taip pat domina, jis toks teisingas ir gerietis, o ji priklauso gaujai ir dar gerokai jaunesne.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 4:32 am

Nu va visai netikėtai grįžau čia su savo nauju darbu. O gavos taip kaip nesitikėjau. Nors ir nežiūrėjau El Señor de los Cielos, bet visą laik domino Aurelio ir Monicos pora. Ir kaip visai netyčia pamačiau youtube jų aistringą sceną iš trečio sezono neatsispyriau ir nusprendžiau pažiūrėt jų visą istoriją nuo pirmo sezono, bet kadangi youtube taip iškarpytas radau tik pirmas keturias serijas, tai kitas parsisiunčiau ir net nepajuntau kaip nuo penktos serijos užkabino visas serialas, kad per daugiau nei savaitę peržiūrėjau visą pirmą sezoną. Labai patiko ir įtraukė, ko tikrai nesitikėjau, nes buvau kitokios nuomonės apie jį. O Aurelio ir Monicos pora ir ypač Monicos personažas tikrai įsiminė. Man patiko tarp poros esanti puiki chemija, laukinė aistra ir netgi savotiška meilė, kuri juos vis suartindavo Įsimylėjau Taigi čia pateikiu jų video iš pirmo sezono, čia tik vienas iš būdų pavaizduoti jų santykius, nes jie tokie įvairiaspalviai, kad galėčiau sukurt dar kelis skirtingo tipo video. Nors ko gero mažai iš jūsų žiūrėjot El Señor de los Cielos, bet vis tiek lauksiu jūsų nuomonės Kietai šypsausi

Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 5:32 am

Pacios telenoveles neziuriu, bet dar nuo pirmo sezono buna uzmetu aki i Monicos ir Aurelio scenas. Patinka man sita porele, tarp ju tokia nereali chemija Šypsausi Tavo parinkta daina puikiai tinka ju pirmajam sezonui, o paskutiniai zodziai tiesiog idealiai sutapo su paskutine ju scena. Tikrai puikus video gavosi, man labai patiko Dovanoju gėles Tikiuosi sumastysi sukurti su jais video ir is antro sezono Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 6:11 am

Labai ačiū, Elena, už tokį gražų komentarą Apkabinu Buvo labai malonu perskaityti Šypsausi Išties pradžiuginai, nesitikėjau kad ir tau patinka ši pora. Tarp jų chemija tikrai nereali Įsimylėjau Tikriausiai dėl to jau senai norėjau pažiūrėt visą jų istoriją, bet vis nesiryžau dėl susidariusio gan didelio serijų skaičiaus. Jų video iš antro sezono jei bus galimybė ir turėsiu laiko tikrai sukursiu, nes man pačiai labai smagu kurt šios poros video, tuo labiau ir youtube nėr per daugiausiai kaip kitų porų. Tik šį sezoną ketinu žiūrėt ilgiau, ne po tiek serijų kaip pirmą ;D
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 10:17 pm

Man visada patinka, kai žmonės sukuria tokius vaizdelius iš serialo, tada man tie serialai dar labiau patinka. Kaip ir šiuo atveju. Sugundė pažiūrėti tą serialą vien dėl šios poros. : )) Šaunu, kad kuri video! Prisidedu ir as prie nekantriai laukiančiųjų  Dovanoju gėles
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replySk. 07 19, 2015 5:30 pm

Ačiū, Milka Šypsausi Smagu, jog ir tau patiko šis video, kad net sudomino pažiūrėt serialą. Ši pora tikrai to verta, jie be galo tinka vienas kitam, o ir istorija bei jų santykiai neeiliniai. Aš pati dėl jų pradėjau žiūrėt, o po to aišku užsikabinau ir sudomino ir kiti veikėjai, tačiau į juos žiūrėt buvo įdomiausia.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_replyPir. 07 20, 2015 5:53 am

Pora isties su didele ugnim pasirode, nors projekto neziuriu, bet video susiziurejo maloniai. Daina man patinka ir prie sios poros momentu labai tiko. Saunuole, kurk taip ir toliau. Laukiu su nekantrumu Andrea ir Samuel video
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 13 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1320Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: