TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Arely
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Arely


Amžius : 29
Parašė : 17
Prisijungė : 2012-10-05

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyŠt. 01 31, 2015 1:12 am

grazu Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyŠt. 01 31, 2015 10:45 pm

Labai ačiū, merginos Apkabinu Anahi, smagu, kad tau patiko paskutiniai mano darbeliai. Beje jei patiko antrasis video su Acacia ir Esteban gali pasižiūrėt ir pirmąjį pagal Justin Timberlake - Cry me a river dainą, jis yra įkeltas puslapį prieš. Elena, smagu ir vėl perskaityti tavo komentarą. Jis kaip visada labai gražus ir mielas. Tikiuosi, kad pasibaigus Nemylimai peržiūrėsi ir Acacios su Esteban video, nors ir nemėgsti Esteban ;D bet vis tiek būtų įdomu išgirst tavo nuomonę. Arely, smagu kad ir tu parašei savo nuomonę. Dar kartą ačiū merginos, kad nepatingėjote  pakomentuoti mano video. Nes net jei ir daugiau žmonių juos čia peržiūri tik jūsų komentarai man leidžia žinoti, ką apie juos manote Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyŠt. 01 31, 2015 11:14 pm

Butinai perziuresiu Šypsausi Tiesiog ziuredama vertinsiu pati darba, atsiribojus nuo to kokias emocijas man sukelia personazai. Jau neilgai ir laukt liko, po poros savaiciu kazkur pasibaigs Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 02, 2015 5:13 am

Gabi rašo:
Labai ačiū, merginos Apkabinu Anahi, smagu, kad tau patiko paskutiniai mano darbeliai. Beje jei patiko antrasis video su Acacia ir Esteban gali pasižiūrėt ir pirmąjį pagal Justin Timberlake - Cry me a river dainą, jis yra įkeltas puslapį prieš. Elena, smagu ir vėl perskaityti tavo komentarą. Jis kaip visada labai gražus ir mielas. Tikiuosi, kad pasibaigus Nemylimai peržiūrėsi ir Acacios su Esteban video, nors ir nemėgsti Esteban ;D bet vis tiek būtų įdomu išgirst tavo nuomonę. Arely, smagu kad ir tu parašei savo nuomonę. Dar kartą ačiū merginos, kad nepatingėjote  pakomentuoti mano video. Nes net jei ir daugiau žmonių juos čia peržiūri tik jūsų komentarai man leidžia žinoti, ką apie juos manote Šypsausi

perziurejau abu Dažausi na net sunku pasakyti butu kuris suzavejo labiau abu tikrai skirtingi bet savotiskai panasus bet abu tobuli Dovanoju širdį saunuole Dovanoju gėlę
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 1:39 am

Dar kartą ačiū Anahi Dovanoju gėles Labai malonu, kad manai jog abu video tobuli Šypsausi Iš ties pirmojo video idėja gimė iš kart kaip Acacios ir Esteban santykiai pradėjo vis labiau šlyti ir Acacia buvo vaizduojama kaip auka, kokia aš ją niekada nelaikiau. O antruoju tiesiog norėjau parodyt jų gražias akimirkas ir uždraustos meilės istoriją, kuri iš ties prasidėjo nuo draugystės ir pamažu augo į vis didesnę aistrą.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 4:13 am

ner uz ka ;]] o su kuo dabar "gaminsi"? ;]]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 4:31 am

Dabar ilsiuosi ;D Bet vėliau norėčiau kažką sukurt su dviem porom iš Tierra de Reyes : Irina ir Flavio, bei Andrea ir Samuel. Tačiau tam reik dar daugiau scenų tarp jų. O be to dabar ir nesenai įsigytas kompiuteris sugedo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 4:59 am

Bus labai smagu isvysti video is sitos telenoveles, ypac su Irina ir Flavio Šypsausi Pas juos linksmos sceneles buna, kazkuom primena Irene ir Lucho. Bjaurus dalykas tie kompiuterio gedimai. Man naujas irgi buvo sugedes, tai atseit taise du menesius, nors isvadoj parase kad gedimo nebuvo ir tik isvalyt reikejo. O dabar senesniu irgi naudotis negaliu, nes varztas isluzo ir neatsidaro. Pazistamas zadejo pataisyt, bet vis neprisiruosiu nunest. Tikiuosi tavo greit ir sekmingai pataisys Šypsausi Ana karta pamenu meistras gerokai prisidirbo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 5:26 am

O varge kaip ilgai išgąsdinai mane kaip reikiant Nustebau O tu į garantinį nešei? Nes aš tai ryt ruošiuos ten pristatyt, tik nežinau ar reikia į dėžę supakuot ar galima paprastai kai šiaip meistrams neši? Nes niekad su tuo nebuvau susidūrus. Praeito kompiuterio garantija nė syk nepasinaudojau pradėjo gedinėt tik po to. O čia nė mėnesio nepraėjo nusivyliau tuo hp, o maniau kad visai nebloga firma.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 5:33 am

Taip, i garantini. Jei ne is Elektromarkt pirktas, tai tada manau ner ko bijot. Nes ten pas juos du menesiai skaitosi labai normaliai kai nedidelis gedimas. Supakuot nereikia, as savo i imaute buvau kompiuterio tik idejus. Bet tai kaip trumpai naudojausi, baisu Netekau žado Maniskis bent metus buvo atlaikes, o ir gedimo praktiskai ten nebuvo, tiesiog dulkiu prisirinko ir neisijungdavo. Buciau zinojusi kad tokia problema, pati isvalyt galejau Juokiuosi Ta sena visada pati valydavau, tik ten kitaip pasireiksdavo sita problema.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 5:41 am

Ne, pirkau Topo centre, buvau pas juos tai užrašė serviso adresą ryt bandysiu pristatyt. Ačiū už patarimus nereikės tą nepatogią dėžę tempt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 5:53 am

Tai jei adresa uzrase, manau tikrai bus kitas. Savo Asus pamenu pati vezdavau i servisa ir pataisydavo labai greitai. O cia nuvaziavom i parduotuve, pasieme kompa ir pasake kad paskambins kai bus pataisytas. Tik deja skambucio taip ir nebuvo, skambint reikejo paciai ir reikalaut kad jie ji taisytu galu gale.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 02 10, 2015 12:12 am

O kaip laukiu naujų tavo video su Tierra de reyes porom, abi šios poros mano favoritės seriale tai su nekantrumu jų lauksiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 02 10, 2015 2:28 am

Na dar ilgokai reiks laukt kokį mėnesį ar du tikrai, nes dar tik yra noras pagal tai sukurti, bet pakolkas net idėjos neturiu. O kaip tau Estafanios ir Victor video?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 02 10, 2015 3:07 am

Oj net nepastebėjau, kad naujas video yra Juokiuosi bet jis tikrai puikus. Žiūrint matosi, kad šią porą siejasi ne vienas jausmas, bet aistra ima viršų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 11 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1120Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: