TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 11 11, 2013 3:48 am

Ačiū Kristina Šypsausi Mane ši pora taip sužavėjo, kad galvoju apie jų antrą video Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 11 11, 2013 3:55 am

Labai gera mintis, lauksiu su nekantrumu ir antro video Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 11 25, 2013 8:56 am

Susinervavau, kad Humberto padarė šaltakrauju žudiku, pakišusiu Santą tai per dvi dienas sukūriau video :DIdėją ir dainą turėjau jau senai, bet vis laukiau naujų scenų tarp Humberto ir Santos. O po tokių įvykių tai tapo neįmanoma todėl sukūriau iš to ką turėjau. Kad ir koks blogas būtų Humberto vis dėlto jo savotiškos meilės Santai, charizmos ir chemijos tarp jų nepaneigsi ;DD


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Sk. 12 01, 2013 5:49 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 2:17 am

Tobulas video, išties labai patiko. Scenos su daina tiesiog puikiai suderintos. Stebiuosi kaip sugebi suderint taip šauniai viską, šaunuolė Ploju Pora turėjo tikrai didelį potencialą, jeigu nebūtų taip sugriovę istorijos ir Humbertą padarę tokių šaltakrauju žudiku pakišusiu ir Santą Pykstu 
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 11 27, 2013 12:32 am

Labai ačiū Kristina Apkabinu Smagu, kad ir šis video patiko Šypsausi Taip malonu perskaityt tavo komentarus, kiekvienas gražus komentaras man pats didžiausias įvertinimas. Džiugu, kad ir toliau likai mano video gerbėja Dovanoju gėles
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 11 27, 2013 1:14 am

Ir toliau liksiu Laiminga  lauksiu naujų video ir negirdėtų dainų kartu su video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replySk. 12 01, 2013 5:49 am

Youtube užblakavo mano video dėl autorių teisių Be To You prisikabino prie dainos teko perkelti į dailymotion.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2013 6:31 am

La Reina del Sur gifai
Gabi kūryba - Page 7 2woyidv              Gabi kūryba - Page 7 Fw7vgp_th                
Gabi kūryba - Page 7 23t1enr_th              Gabi kūryba - Page 7 2n1swuo_th

Netikėtai vėl pradėjau žiūrėt šią telenovelę nuo Oleg atsiradimo. Užkabino kaip ir pirmą syk, taip įdomu žiūrėt ją antrą kart Juokiuosi O kai baigsiu ketinu sukurti video su Oleg ir Teresa.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2013 6:51 am

As ir pati mielai paziureciau antra karta, bet deja neturiu laiko. O Teresa su Oleg man labai patiko, net labiau nei su Santiago manau. Todel nekantriai lauksiu sito video Šypsausi
Animacijos labai grazios gavosi, ypac ta kur Teresa prisimena Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2013 8:00 pm

Gifai man taip pat labai patiko Šypsausi nors telenovelės nemačiau, bet video taip pat labai laukiu
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 12 13, 2013 12:09 am

Ačiū, smagu, kad patiko gifai ir lauksit mano video Šypsausi Per kelias savaites gal sukursiu Kietai šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replySk. 12 29, 2013 7:58 am

Oleg ir Teresa
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replySk. 12 29, 2013 9:41 am

Nuostabus video Širdis Kaip visada puikiai parinkta daina, siaip porai ir telenovelei labai tiko. Kokia nuostalgija epeme paziurejus. Sita telenovele buvo tobula. Ir man taip norejosi kad Teresa liktu su Oleg. Galetu jie ta antra dali susukt ir kad ten ju keliai vel susikirstu. Paskutine scena tokia grazi ir kartu liudna, puikiai tiko sito video pabaigai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replySk. 12 29, 2013 8:18 pm

Ačiū Elena Apkabinu Smagu, kad patiko video Šypsausi Savaitė laiko kai baigiau žiūrėt šią telenovelę ir mane taip pat apėmus nostalgija jai. Bent šitaip įamžinau Oleg ir Teresos porą, kuri nors buvo kitokia, bet tarp jų tikrai jautės didžiulė abipusė simpatija, kiekvienas jų apsikabinimas, žvilgsniai, bučiniai man tai parodė. Nors gaila, kad ji ir neperaugo į kažką daugiau. Bet tai paaiškina paskutinis jų pokalbis iš jo galima spręst, kad trūko visai nedaug Juokiuosi Nors mažai tikėtina, bet jei kada nors jie sugalvotų kurt antrą dalį norėčiau, kad Oleg ir Teresos keliai vėl susieitų ir mes vėl galėtume žavėtis šia nuostabia pora Širdis
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 01 01, 2014 12:34 am

Na ką gi baigiasi metai, kurie iš ties buvo kūrybingi ;D Net pati nemaniau, kad sukursiu šitiek video ir mano youtube kanale jie taps tokie populiarūs. Aišku jie sulaukia, gan prieštaringų nuomonių, todėl patys populiariausi video turi ir nemažai neigiamų įvertinimų, bet teigiami pakolkas laimi Juokiuosi
Kadangi visus savo video kėliau čia, noriu pasidalinti populiariausių youtube video trejetuku:
1 vieta - Marina ir Martin - Mas sabe el Diablo. Sumušęs visus mano video rekordus ir paskutinėmis savaitėmis pasidaręs be galo populiarus. Daugiau nei 2 su puse milijono peržiūrų, 383 teigiami, 152 neigiami įvertinimai.
2 vieta - Eva ir Julian - Alguien te mira, beveik 4 šimtai tūkstančių peržiūrų, 116 teigiamų, 68 neigiami įvertinimai
3 vieta - Kike ir Clara - Marido en alquiler. Beveik 50 tūkstančių peržiūrų. 30 teigiamų, 4 neigiami įvertinimai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 720Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: