TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 04 29, 2015 9:48 pm

O gal jau aisku kada baigsis si telenovele?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 04 29, 2015 9:50 pm

Dar neaisku, nes jie gerokai i prieki prifilmave. Neseniai rode vasario gale filmuotas scenas, tai vasara kazkur manau turetu Bajo el mismo cielo startuoti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 04 30, 2015 7:22 pm

O gal yra zinoma kiek bus seriju sioje telenoveleje? Ar bent jau planuojama.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 05 01, 2015 12:50 am

Kazkur buvo rasoma kad 130, bet cia neaisku ar teisinga info. Bet kuriuo atveju manau daugiau nei 150 tikrai neturetu buti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replySk. 05 03, 2015 8:39 pm

Tai pats viduriukas butu 130-140seriju. Merkiu akį Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 3:39 am

Na kaip jums šiandienos scena su Samuel ir Andrea? Aš tai negaliu atsižavėt jų bučiniu Įsimylėjau Toks jausmingas ir aistringas, bei daug ilgesnis nei Pasion de Gavilanes.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 3:41 am

na pagaliau prasidejo visas idomumas, nemeluosiu pries tai Andrea su Samueliu man buvo paskutinej vietoj pagal patinkancius bet dabar tai mano megstamiausia pora Įsimylėjau visi ivykiai kurie vyskta man suteikia porai tokios chemijos Širdis grazu ziuret i juos .... Flavio su Irina kazkaip jau nusibodo su Irinos tai zaidimeliais juokinga bet jau ne ant tiek noretus kad ir jie susitaikytu,.... Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 4:11 am

Man ir patinka visi įvykiai, kurie vyksta šiom savaitėm su Samuel ir Andrea. Nors aš juos mėgstu nuo pat pradžių, bet laukiau šito momento. Rytoj irgi nusimato graži scena su jais. Manau dabar jie veltui laiko neleis Juokiuosi O tarp aktorių chemija didžiulė Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 4:17 am

Grazi scena buvo. Nors mane ta pora ir toliau maziausiai traukia, bet dabar bent ziuret galima i juos, nes anksciau ju scenos dazniausiai pasibaigdavo apsizodziavimu ir Andrejos isterikom. Aciu dievui Andrea galu gale pasikeite, nes jau maniau kad pradesiu prasukinet. Kai ji sypsosi ir yra linksma visai kitap ziurisi, o ir su sesutem dabar daug grazesni santykiai. Dar man sitoj serijoj labai patiko Flavio ir Dario duetas, apskritai jie nerealus kartu Juokiuosi Tikiuosi rytoj dar ka nors su jais parodys.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 4:24 am

Gabi rašo:
Man ir patinka visi įvykiai, kurie vyksta šiom savaitėm su Samuel ir Andrea. Nors aš juos mėgstu nuo pat pradžių, bet laukiau šito momento. Rytoj irgi nusimato graži scena su jais. Manau dabar jie veltui laiko neleis Juokiuosi O tarp aktorių chemija didžiulė Įsimylėjau

kuria paskutine serija paziurejai? nes as jau perziurejau 113 Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 4:35 am

Aš ir 113 peržiūrėjau čia trumpas anonsas su jais 114 serijoj, gali pasižiūrėt per youtube pagal šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=0ZQK0mh0QFw
Aha ta vieta su Flavio ir Dario man ir patiko, gerai atrodė persirengę, ypač Dario. Tikra pora Juokiuosi Na aš ir tikiuos, kad juos dar parodys, vis tiek kažkas turi pastebėt juos taip apsirengusius.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 3:49 pm

Anahi rašo:
o jetus kokia grazi scena bus Įsimylėjau Įsimylėjau jau vel laukiu rytojaus Ploju kelsiuos anksti kad paziureciau Šypsausi Šypsausi



na stai perziurejau Įsimylėjau labai grazu i juos ziureti Širdis is kart pasikeites Andrejos elgesys tokia meili ji Šypsausi Samuelis irgi visai kitaip elgiasi... Šypsausi grazus santykiai bus manau Įsimylėjau o Leonardas nebezino kas jam darosi idomu kai i si jo poelgi reguos Cayetana ar vel pro pirstus praleis ar kazka rimciau pasakys, bet aisku ji gi su roziniais akiniais. man kazkaip kyla itarimas ar tik nebus Reju tevas gyvas uzdarytas pas Emilio ... Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 8:46 pm

Arba ten gali buti tikrasis Isadoros tevas Galvoju Bet kuriuo atveju manau turetu buti vienas is situ variantu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 05 21, 2015 10:48 pm

Man Andrea ir Samuel irgi patiko nuo pradžių, bet dabartinės jų scenos išties puikios. Be galo charizmatiška ir chemiška porelė. Patiko, kad jų poros santykiai prasidėjo barniais, o dabar peraugo į kitą lygį ir turi tikrai įdomių ir tokių mielų scenų kartu. Tikiuosi, kad galės pasimėgauti, bent kiek šiais ilgai lauktais santykiais, nes po tiek laukimo norisi, bent kažkiek pasimėgaut jų pora kol Leo su Cayetana nepradėjo pastoviai drumst vandens. Džiaugiuosi, kad Irina nepasirašė skyrybų dokumentų. Įdomu ar Sofia patikės tuo surengtu Isadoros spektakliu. Tikiuosi supras, kad Arturo nekaltas. Dario ir Flavio duetas tikrai nerealus. Kas galėjo pamanyt, kad taps tokie draugai Juokiuosi Pradžioj kai parodė uždarytą vyrą pirma mintis buvo Ignacio, bet po to pradėjau labiau linkt,  kad bus Isadoros tėvas uždarytas nelaisvėje.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 05 22, 2015 9:57 pm

na kaip ir maniau Cayetana stojo i Leonardo puse... aisku vel laukia grazi scena su Andrea ir Samueliu ... Įsimylėjau man jau noretus kad visi butu jau susitaike... Kietai šypsausi laukiu labai Patricijos reakcijos,idomu kaip ir pats Samu reguos kai pamatys ja .... kaip elgsis su Andrea.... noreciau kad ignoruotu Patricija Nustebau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 710Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: