TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyKv. 07 30, 2015 7:13 pm

Paskutinė serija man irgi patiko. Išties buvo ir nemažai veiksmo ir malonių laimingų momentų. Aš irgi džiaugiuosi, kad nežudė visų iš eilės ir leido Cayetanai ir Patricai gyventi ir pradėti gyvenimą iš naujo. Nors Pati niekad nebuvo mėgstamas veikėjas, bet nebuvo ant tiek nemėgstamas, kad jai linkėčiau tragiškos pabaigos. Pagaliau, kad ir paskutinėje serijoje Cayetana pradėjo santykius su Nestor. Taip norėjau, kad jų poros būtų daugiau, bet gerai, kad bent finale nenuvylė Juokiuosi graži finalinė scena, taip gražu buvo stebėti, kad visos sesutės sukūrė laimingas šeimas ir susilaukė vaikų. Andrea suknelė man labai patiko, šukuosenos būčiau norėjusi irgi šiek tiek kitokios, bet be visko ji vistiek atrodė nuostabiai. Miela buvo, kad finale ir Nieves susirado simpatija, nes buvo aišku, kad jai į akį krito Tomas Juokiuosi ir gražus gestas buvo iš Pati, kad ji atsiprašė Samuel ir Andrea bei jie draugiškai vienas kitam atleido.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 3:34 am

Niekaip neprisibaudžiau apie finalinę seriją pakalbėti : D . Kas man labiausiai įstrigo šiame seriale tai Isadoros personažas. Paskutinėse serijose vien dėl jos ir žiūrėjau. Kažkuo patraukė jos tas blogumas (toks tokį traukia Juokiuosi ) Gerai, kad būtent ji pašovė ir galutinai nuginklavo Leo. Aišku, serialas taip saldžiai ir pasibaigė su visom meilėm ir 12 vaikų. Kažkodėl tiktai Sofijos ir Arturo pora taip įsiminė ir labiausiai patiko visame seriale.... dar patiko Patricios atgaila ir tai, kad ji sugrįžo prie vienintelio mielo jai darbo ir toliau  dirbo Palenque klube, o nesugalvojo kaip kokia geroji samarietė išeit į kalnus ir pnš. Galų gale, dar kartą įsitikinau - geriausios telenovelės serijos tai pirmoji ir paskutinė.
Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: