TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 3:49 am

Pagailo man Flavio kai tokį stiprų antausį gavo.Labai patinka man Felipe ,toks linksmas senukas Šypsausi Dar labai gaila buvo Sofios kai Leonardas ja pasinaudojo,ir išvis tas Leonardas nesveikas kažkoks,vis nori Sofia į lovą nusitempt.Įdomu ar Candela išduos Patricia Ulisui kai jis šitaip jai grasina.Beje Patricios gyvenimo istorija pasirodė labai liūdna.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 4:52 am

Leonardo personazas tai man nuo pirmos serijos nepatinka, ir kuo toliau tuo labiau. Antausis Flavio toks sakyciau skausmingas buvo, Andrea kaip laukinis zveriukas sioje situacijoje buvo.
Jau galvojau pasibuciuos Sofia ir Arturo, bet ne dar ne dar teks to momento palaukti Juokiuosi
Patricijos istorija labai liudna ir jos man labai gaila, ir gaila, kad taip baigesi tarp jos ir Samuel, nors gal dar nesibaige... Pamatysim.
Kuo toliau tuo labiau man patinka Anos Lorenos vaidyba, visai nera ko lyginti su Cosita Linda Juokiuosi
Tikiuosi, kad ir toliau si telenovele islaikys toki idomuma. Ploju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 9:54 pm

Tfu, aciu dievui, kad Patricija gyva, nesbutu nesamone jie taip greit ja numarine butu. Nustebau
Labai patiko ta vieta kur visos trys anukes sugriuvo pas seneli i lova. Įsimylėjau
Tikiuosi, kad Sofia neleis senelio i beprotnami uzdaryt O ne!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 12 15, 2014 3:57 am

Kristina rašo:
Mane smagiai nuteikia Irinos flirtas su Samuel Juokiuosi Įdomu kaip Flavio ir broliams seksis planas sugundyk seseris ir atkeršyk. Pastebėjau, kad visos scenos, kurios susimaišiusios tarp brolių ir seserų visad būna linksmos ir tuo pačiu metu su šiek tiek įtampos. Scena purve su Samuel ir Andrea tikrai prajuokino. Patinka man, kad Andrea būdama su Samuel pradeda karts nuo karto parodyt savo ir švelnesnę pusę, bet nenuleisdama savo neperkalbamo charakterio tuo pačiu. Patricios personažas įdomus, bet ko gero būsiu vienintelė, kuriai nepatinka Samuel ir Patricijos pora Juokiuosi

Tikrai ne vienintelė, man Samuel ir Patricios pora ir visiškai nepatinka. O tuo tarpu tarp Andrėjos ir Samuel jaučiu neblogą chemiją. Be to ir visos situacijos su jais man labai patinka. Orginale labai mėgau Saritos ir Franco porą, tai matau, kad ir čia ją pamėgsiu. Dar nelabai įsivaizduoju Irinos su Flavio, bet čia ko gero bus galima nuspręst kai parodys daugiau jų scenų kartu. Pakolkas telenovelė patinka ir net labai. Galiu pasakyt, kad remeikas tikrai ne ką prastesnis už orginalą, tikiuosi nenusivažiuos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 12 15, 2014 5:35 pm

O smagu, kad kažkas irgi jungiasi prie Andrea ir Samuel poros mėgėjų labiau Juokiuosi Man irgi patinka sudarytos situacijos tarp šios poros Šypsausi imu jausti vis didėjančia chemiją tarp jų Šypsausi

Tikrai smagi scena buvo kada visos anūkės atlėkė pas senelį į lovą, tokia jauki atmosfera tapo iškart. Numanau, kad Patricia liks gyva, nelabai tikiu, kad jos taip greit nebeliktų. Kas tada būtų Andrea konkurentė dėl Samuel meilės? Juokiuosi Aš irgi tikiuosi, kad Leonardo planas neišdegs ir senelis liks namuose. Serijos galas toks stiprus, kaskart didėja priešiškumas tarp Leo ir Arturo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 12 20, 2014 6:00 am

Kokia aistringa siandienos serija. Pagaliau Irina atsirinko reikiama broliuka Juokiuosi Patinka man ju scenos, jauciasi chemija. O Sofia su Arturo tai isvis nuostabus kartu, koks karstas buvo tas bucinys Sofi miegamajame Įsimylėjau Idomu ka dabar Leo sumaste kad juos isskirtu. Vakar, kai buvo uzdaryta saldytuve, Andrea sakyciau perlenke lazda su tuo kad ja pasinauduot visi nori. Is pradziu Flavio, paskui Samuel. Ten vienintelis kuris ja pasinauduot galetu tai turbut Leo, bet jis aki ant Irinos padejes Juokiuosi Gerai kad paskui atejo i prota ir padekojo Flavio uz tai, kad ja isgelbejo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 12 20, 2014 8:37 pm

Irina su Flavio man irgi ima patikti. Abu pašėlę ir traukia akį. Jau jų scenos visad pralinksmina Juokiuosi Arturo ir Sofia bučinys tikrai jausmingas, abu tinkai puikiai vienas prie kito. Tinkiuosi Leo nešaus į Arturo, nors serijos pabaigą su įtampa paliko. Andrea ir Flavio scena šaldytuve patiko, kaip laukinis žvėriukas bėgo ir gynėsi, bet galiausiai teko nusileist ir susiglaust su Flavio, kad nesušaltų visai. Andrea jaučiasi, kad turi kažkokį didelį nepasitikėjimą vyrais ir visų bijo, kurie per daug priartėja prie jos. Teks Samuel kažkaip tas baimes jos išvaikyti Juokiuosi Įdomu kada pradės Samuel joje matyti kažką daugiau, o ne tik šaltą merginą. Intriguoja kokia ir kas bus Mirandos įdukra.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 12 21, 2014 1:12 am

As tos Veronicos visai nelaukiu, jau net telefonu jauciasi kad pas Castillo labai dirbtinai viskas gaunasi. Ir siaip ji man ant savo amziaus neatrodo. Kai vaidino Alma, atrode uz visus savo brolius vyresne. Plius veikeja jos is pasakojimu turetu buti ne pati mieliausia butybe. Andrea tai elgiasi taip, lyg ir ja kas isprievartaves butu kaip Sofia. Idomu kas pas ja per trauma vyru atzvilgiu, nes kolkas as nesuprantu jos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 12 21, 2014 5:49 am

Nežinojau, kad Veronika irgi vaidins ta pati aktorė kaip Alma, būtų labiau patikę, kad kita aktorė būtų vaidinus.
Dėl Andrea man irgi keistai taip, kad ji vis su baime tu vyrų bijo, bet ko gero bus kokia nors priežastis tam, bent jau tikiuosi, kad paaiškinimas bent koks bus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 02, 2015 6:23 am

Vis negaliu atsigrožėti Sofios ir Arturo pora ,jie taip tinka vienas kitam ir tokie mieli man būna kartu. Įsimylėjau .Dar be galo patinka Flavio ir Irina, tik galėtų daugiau scenų kartu su jais parodyti,labai patiko ta scena vonioje Juokiuosi Labai gaila buvo kai Ulisas primušė Samuelį,man tas Ulisas šlykščiausias personažas.Ši telenovelė kolkas labai patinka,nemažai yra juokingų vietų ,laukiu kiekvienos serijos ...Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 13, 2015 3:28 am

prdejau ziuret nes labai sudomino Irinos ir Flavio istorija , man labiausiai patinka ju pora...
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 14, 2015 3:59 am

Man tai labiausiai nepatinka Leonardo personazas, tada Ulises, uz tai ka padare Samueliui ir uz tai kaip kankina Patricija, kaip supratau tai ji nebedainuos jo bare Nustebau Idomu ko jis tuo siekia. Šypsausi

Kas del poru tai man labiausiai kol kas patinka Arturo ir Sofios pora, ju meiles scena 19oje serijoje buvo pasakiska. Įsimylėjau Tik gaila, kad kaskart Sofiai su Arturo suartejus iskart Leonardas ja prisigretina, dabar vel i arbata migdomuju pripyle nemenka doze Nustebau

Flavio ir Irina taip pat labai charizmatiska pora. Kol kas maziausiai mano simpatiju turi Andrea ir Samuelio pora, bet manau, kad ir jie kazka grazaus parodys. Šypsausi Bucinys ju buvo toks uhhh intriguojantis. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 14, 2015 4:23 am

Taip, Ulises atleido Paty, o dabar bando vietoj jos ikisti Candela. Bet maza kad ta Candela nedainuoja, tai dar ir visai ne sexy. Mane labai dakniso Cayetanos ir Andrejos aklumas Leo atzvilgiu, amzinai palaiko ji, o ne Sofia. Toks jausmas kad jos Sofijos nemyli ir joms visai nerupi Sofijos laime.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 3:33 am

Bučinys, kurį Samuel padovanojo Andrea tikrai buvo toks uch. Smagi scena buvo Šypsausi Mane vis labiau domina jų pora, laukiu kada prasidės daugiau jų istorijos ir kada vienas į kitą pradės žiūrėt kitom akim. Leo man taip pat vienas iš tų personažų, kuris tampa antipatiškas vis labiau, ypač kai pastoviai bando apsvaiginti Sofi ir ja pasinaudot. Cayetanos ir Andrejos nepalaikymas dėl Sofi tikrai kartais erzina, bet tikiu, kad Andrea greitu metu atvers akis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 3:35 am

Tikrai, toks vaizdas kad Cajetanai ir Andreai svarbiau pats įvaizdis negu kad kitų laimė... Dar gerai, kad nors Sofios mamai neįskundė, nors ir taip labai negražiai išvadino. Išvis toookia didelė antipatija Andreai.
Va kas patinka, kad Flavio pradeda pavyduliauti Irinos ir ji tai mato Įsimylėjau Išvis didžiulė chemija tarp šios poros,
gražiausiai kartu jie atrodo iš visų šio serialo porų.
Patricija irgi savanaudė gryna, vos nenužudė Samuelio tai pati sakytų, kad atsitrauktų nuo jos, tai dabar kai pasakė kad išsiskiria su ja Samuelis, tai dar ir bailiu išvadino. Dėl Candelos, tai taip, nieko jinai nesugeba(bent jau kol kas), bet jeigu sakė, kad dainuotų, kad neišmestų iš darbo, tai tegul palieka ramybėje, tai ne Patricija išdavike išvadino, o koks jai po galais skirtumas turėtų būt, jei ją ar taip ar taip išmetė(beje, mano supratimu, jei būtų taip baisiai nekentus Ulises pati būtų išėjus), pasidžiaugtų, kad gal bent draugei galbūt pasiseks, tai ne, jau jeigu nori su darbu likt, tai iškart išdavikė. Žodžiu, nė viena Samuelio dama man ne prie širdies, ir Samuel pats šiaip sau Juokiuosi
Kažkaip ir man nepatinka Castillo kaip aktorė, visai jos tie aktoriniai sugebėjimai nekokie pasirodė ir ,atrodo, jog ir personažas gana egocentriškas bus. Tikiuosi, su ja daug scenų nebus, gadina reikalą iš kart Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 410Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: