TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 05, 2015 9:18 pm

Su prisigerusia Andrea cia man turbut vieninteles idomios sios poros scenos, nes siaip manes jie visai netraukia. Ir tai manau idomu buvo tik del to, kad Scarlet labai gerai jas suvaidino, viskas taip naturalu buvo. Tarp megstamu aktoriu kolkas nera, bet pliusa mano akyse jau turi Šypsausi Ir pati veikeja jau kazkaip maziau antipatiska darosi. Dar pastebejau kad dabar ji pradejo daug graziau rengtis, pastarosios jos sukneles man labai simpatiskos buvo Šypsausi O Pati ir Ulises labai nebloga chemija turi, todel as irgi laukiu kada ji galutinai issiskirs su Samueliu ir griz pas Ulisa.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 05, 2015 10:31 pm

Man irgi kaip ir Anahi, anksciau labai patikusios poros Sofia ir Arturo ir Irina ir Flavio nebera tokios wau kaip buvo kol kartu negyveno, dabar kaip ramu tuo klausimu tai ir idomumas dingsta, o va Andrea su Samuel ir paskutiniu seriju veiksmai, Andreos pagrazejusi apranga, tai kazkas tokio wau Įsimylėjau
Nors Patricija poroje su Samueliu man visai nebesiziuri, nebepatinka, bet su Ulises tai ju veiksmai buvimas kartu tikrai zavi. Įsimylėjau
O va i Leonarda tai ziuret visiskai nebegaliu, kuo toliau tuo slykstesnis darosi. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 03 08, 2015 8:51 pm

nu va paaiskes jau ir visa tiesa apie brolius... Kietai šypsausi laukiau is tikro jau sito nes tikras idomumas ir prasides Merkiu akį dabar labiausiai laukiu scenu su Andrea ir Samueliu Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 6:32 pm

Gal yra mačiusių Pasion de gavilanes? Čia kaip suprantu ta pati istorija. Kuri versija jums labiau patiko? Aš pažiūrėjau pirmas dvi Pasion de gavilanes serijas - man visai patiko, bet dabar sprendžiu, kurį labiau verta žiūrėti. 
Beje, šitą žiūrite telemundo puslapyje ar kur kitur? Man telemundo puslapyje neatidaro video, ar jums atidaro?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 8:39 pm

As esu maciusi kai per TV rode, bet nelabai ka pamenu... Man kol kas si telemundo versija labai patinka, nors yra dalyku, veikeju kurie nepatinka svelniai pasakius, bet tai normalu, to kiekvienoje telenoveleje yra.
As asmeniskai ne online ziuriu, o siunciuosi serijas is mundolatino tik paskutiniu metu veluoja su seriju idejimu, bet kadangi online ziurejimas ne man, tai tenka laukti.

O sios savaites serijos tikrai idomios. Kaip pradzioje man patiko Sofia, tai dabar suzinojusi tiesa apie Arturo ir jo brolius, ir tas kerstas jos akyse, o ypac kai dejo antrankius Arturo man tai nepatiko. Suprantu, kad jai sunku, skaudu, na bet jos padetyje kerstauti ...
Dar man nepatiko Patricijos veiksmai, pati labai isizeide, kad Samuelis ja iskaudino meluodamas bet kad pati su Ulisu Samueli isdave ir net suziedotuviu prieme tai cia normalu, viskas gerai. Paskutiniu metu man kuo toliau tuo labiau nepatinka, tik ta aistra, chemija su Ulises dar ziurisi.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 9:46 pm

O mundo latino ten kokia kalba deda tas serijas? Ten tik prisiregirtavus galima siųstis?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 10:06 pm

As asmeniskai ziuriu sitam saite http://tune.pk/ Cia ir kokybe labai gera, tokia kaip anksciau Telemundo buvo dedamu. Telemundo galima irgi atblokuoti, bet ten man baisiai strigineja ir neimanoma ziureti. Bet jei nori, tai isidieg Hola unblocker i Mozilla ir galesi ziureti prisijungdama kaip bet kurios salies piliete Šypsausi O is to Tune tai as pati siunciuosi, nes man dabar irgi patogiau kompe turetis, bet tam irgi reik turet programele. Atsisiunti Downloadhelper Mozillai ar Chrome ir galesi siustis video i kompa is cia, youtube ir pan. svetainiu Šypsausi
Kas del to kuri geresne, tai pati PDG nesu ziurejus, bet skaiciau zmoniu lyginimus ir daug kam Tierra de Reyes labiau patinka. Bet cia dar priklauso nuo to kurie aktoriai tau labiau prie sirdies, nes bent man maloniau ziuret su patinkanciais Šypsausi
Sofia siuo metu man irgi nepatinka, isvis nesuprantu ko jos ant tiek supyko. Na gerai, pirma reakcija tokia galejo buti, bet juk galima pasikalbeti zmoniskai ir issiaiskinti viska. Juo labiau kad Sofia tokia proga kaip tik ir turejo, bet kad ir ka Arturo jai sake, jai kazkaip nesvarbu buvo. Juk jei jie butu noreje tik atkersyti, kokio velnio vistiek sakytu kad myli, kai tiesa jau paaiskejo. Kazkaip jos logiskai apie tai nepamasto. Kas del Pati, tai mananu jai tik tokio preteksto reikejo, kad galutinai su Samuel baigtu. Santykiai ju nesikloste, ji aiskiai neabejinga Ulises, o Samuel ta meile irgi tokia neitikinanti. Jau kam kam, bet savo moteriai tikrai galejo papasakoti kas yra is tikruju, juk ji nei Del Junco seimos drauge, nei ta istorija apskritai zino. Tikiuosi kai ji isleis, jie jau nebesusieis ir kiekvienas eis savo keliu, nes nei jie mylejo vienas kita kada, nei kazkokia bendra ateiti gali tureti. Pati tiesiog patiko tas Samuel demesys, svelnumas, kurio ji nesulauke is Ulises, o Samuel jaute jai aistra, daugiau as ten nieko nematau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 11:53 pm

Ačiū už linką Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 03 14, 2015 4:20 am

Aciu Elena uz linka tinklapio. Bet gal gali paaiskinti kaip ten parsisiusti reikia video, nerandu niekaip. Ir pvz Tierra de Reyes seriju man nerodo net online, kitu telenoveliu rodo. Ir dar kaip ten rasti tas telenoveles nes dabar tik per paieska ieskojau. Parsisiunciau ka tu rasei, net prisiregistravau bet nelabai kas gaunasi. Kokybe tai tikrai labai gera. Šypsausi
Vijolina, seriju kalba manau visur vienoda, t.y ispanu. Bent kol kas po kokiu metu ar pusantru manau ir rusu kalba bus. Siuo metu kaip tik rusisku vertimu Santa Diabla atsiranda, o atrodo neseniai mes ispanu kalba ta telenovele ziurejom.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 03 14, 2015 4:43 am

Tierra de Reyes as pas sita vartotoja ziuriu, ten rodo online: http://tune.pk/user/Tele-Novelas Cia visos Telemundo telenoveles dedamos. O kai ieskau, as suvedu pavadinima ir serijos numeri, tada rodo jei jau yra ideta. O kuria programele siuntei, ta kur Mozillai ar ta kur Chrome? As asmeniskai Mozilla nauduoju, bet esu ir su Chrome bandzius siustis. Parasyk kuria turi ir pabandysiu paaiskinti kaip nauduoti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 03 14, 2015 5:15 am

Elena rašo:
Tierra de Reyes as pas sita vartotoja ziuriu, ten rodo online: http://tune.pk/user/Tele-Novelas Cia visos Telemundo telenoveles dedamos. O kai ieskau, as suvedu pavadinima ir serijos numeri, tada rodo jei jau yra ideta. O kuria programele siuntei, ta kur Mozillai ar ta kur Chrome? As asmeniskai Mozilla nauduoju, bet esu ir su Chrome bandzius siustis. Parasyk kuria turi ir pabandysiu paaiskinti kaip nauduoti Šypsausi
As si ka tik pasuscribinau. Šypsausi Per Mozila. Merkiu akį Visaip ieskojau bet neradau Verkiu
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 03 14, 2015 5:22 am

Tai gal tiesiog nera ideta. Jei per Mozilla, tai tada turetum virsuj matyt tokia piktograma is triju rutuliuku. Kai paleidi video, ji pradeda suktis. Tada spaudi ant strelytes salia jos ir pamatysi linka, spaudi ant jo, pasirenki kur saugot ir prades siusti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 11:03 pm

Pagaliau Ulises su Pati susituokė, tikiuosi iki finalo ir liks kartu. Įdomu kaip toliau klostysis Samuel santykiai su Beatriz ir kada galiausiai jis į Andrea pradės žiūrėt ne tik kaip į ragana Juokiuosi Gaila Lucios, nebuvo pagrindinis veikėjas, bet buvo gan mielas personažas. Galėjo ją palikt gyva. Prajuokino scena su Emilio, Isadora ir Linda. Abu tikėjosi kažko daugiau, o atėjo labai jau paprasta mergina ir gan plepi Juokiuosi Irina nebegali valdytis pavydas didesnis už ją pačia. Kažkaip tikiu, kad Irinos ir Flavio pora greičiau susitaikys nei kitos porelės Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 04 25, 2015 4:39 pm

Tikiuosi nesugalvos dabar vėl Pati su Samuel suvest, kad jau Beatriz nebėra. Jau taip džiaugiausi, kad išsiskyrė, o dabar Pati pabėgus nuo Ulises vėl sukasi aplink jį. Belieka viltis, kad Samuel ir toliau laikysis atstumo nuo jos. Miranda, Isadora bei Leonardo irgi erzint jau pradėjo su savo niekšybėm. Galėtų pagaliau bent kiek laimės į serijas įnešt ir bent vienam veikėjui pradėt su meile sektis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 04 28, 2015 8:01 am

Sia savaite baigiasi telenoveles filmavimai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 610Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: