TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 04, 2014 8:41 am

Man pirma serija patiko. Labai maloni akiai aplinka, puikus aktoriai, veiksmas greit vystosi. Visi broliai ir seses daugiau maziau patiko, gal tik Andrea man kolkas kazkokia antipatiska atrodo. Is broliu labiausiai patiko Flavio, Gonzalo sitas vaidmuo idealus. O Isabella Castillo visiskai nepatiko. Maza kad atrodo vyresne nei visi jos broliai, tai dar ir vaidyba jos nesuzavejo. Toje scenoje, kur ji atseit pakeltu balsu su broliais kalbejo, jau taip dirbtinai viskas atrode. Labai patiko Sonyos vaidyba, ji cia nuostabi Įsimylėjau Ko nesupratau, tai ar Sofia miega su savo vyru ar ne. Nes kai kalbejo su Andrea leido suprast kad taip, o paskui jau atrode kad ne, kad del savo traumos negali jo ir arti prisileisti. Na bet gal paskui aiskiau pasidarys visa tai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 04, 2014 6:59 pm

man irgi patiko Gonzalo is broliu tikrai idomausias is seseru man kolkas Irina
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 04, 2014 6:59 pm

Pirma serija ir man daugiau mažiau patiko. Personažai kol kas pateikti įdomiai, aktoriai kurie labiau traukia šitame projekte taip pat nenuvylė. Kol kas favoritų aiškių neturiu, bet po kelių serijų pradės aiškiau ko gero matytis koks kieno charakteris ir galėsim kiekvienas lengviau atsirinkt savo simpatijas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 05, 2014 1:41 am

Aš taipogi peržiūrėjau pirmas dvi serijas.Ka galiu pasakyt ,kad labai patiko Šypsausi Broliai man visi kelia simpatijas,bet Flavio labai labai Šypsausi))) seserys irgi visai nieko ypač Irina patinka Šypsausi Veiksmas tikrai greitai vystosi ,labai graži filmavimo vieta.Žodžiu priekaištų neturiu ,viskas tikrai patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 06, 2014 6:31 pm

Jungiuosi prie ziurinciu sia telenovele, kol kas viskas labai patinka, perziurejau 3serijas, tai ir vaizdai labai grazus, ir aktoriai, betgi pagrindine pora Arturo ir Sofia kartu visai graziai man ziurisi. Is pradziu is seseru Andrea maziausiai patiko, bet gal veliau prades patikti. Is broliu kolkas Flavio labiausiai patinka, nors ir kiti gerai ziurisi. Mazoji sesute man kazkaip irgi nepatiko, gerai, kad neilgai ja rode. O va Sonia Smith tai super ikunija motinos vaidmeni.
Kol kas labai patinka si telenovele, tikiuosi taip bus ir toliau.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 06, 2014 9:51 pm

Man Arturo ir Sofia labai patinka kartu, matosi kad tarp ju yra chemija. Andrea tai kuo toliau, tuo labiau man nepatinka. Su darbininkais elgiasi kaip su siukslemis, seses traktuoja kaip kazkokias prekes, kurios butinai turi buti iskistos brangiausiai sumokejusiam, pati pasikelus, snobe ir jai svarbiau kad vyras pinigu turi, o ne meile. Nezinau kada ji pasikeis i geraja puse, bet bijau kad jau ant tiek jos nemegsiu, jog bus sunku pajusti jai simpatijas.
Pastebejau kad telenoveles garso takelis labai neblogas, jau tam bare vien kiek geru dainu buvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 06, 2014 11:03 pm

Aš kol kas nemėgstamų personažų dar neatradau, visi savaip įdomūs, vieni mažiau kiti daugiau. Seserys ir broliai patinka visi. Nors skirtingi charkteriai, bet kiekvienas su savo savotišku žavesiu, manau, kad ledinė Andrea vėliau sušvelnės ir parodys savo mielesnę pusę. Bet kol kas man ji ir tokia su griežtu ir valdingu charakteriu patinka, įdomu bus stebėti kiekvienos savotišką pasikeitimą. Tiek tarp Arturo su Sofia tiek tarp Andrea su Samuel poros jaučiu tą vadinama chemija, kurios visad tikiesi. Numanau, kad Irina su Flavio irgi turės tos ugnelės kuomet jų keliai daugiau susieis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 12:02 am

Va va man irgi nuostabi pora Arturo ir Sofia ,tikrai jaučiasi chemija tarp jų Šypsausi man patinka kad kiti sesutės ir broliukai iš karto neįsimylėjo ir kad apsimainė porom na kad Irina vilioja Samuel o Andrejai perša Flavio Šypsausi ir tik paskui apsikeis Šypsausi Nuojauta kužda kad bus labai įdomi Flavio ir Irinos pora Šypsausi Taip pat man gražiai žiūrisi Samuel su Patricia tik gaila kad jis liks su Andrea ,kuri šiuo metu man mažiausiai kelia simpatijas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 1:02 am

Man irgi Samuel su Patricia labai graziai ziurisi, noreciau juos gale kartu matyti, bet deja jis atiteks snobei.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 4:43 am

O man Andrea visai savotiskai patinka, ne bent jau galiu i ja ziureti, dar neerzina. Patricija ir Samuel labai grazi pora. Ir mano nuomone tai Danielai Navarro Patricijos vaidmuo labai tinka.
Elena, gal zinai kur rasti tas dainas kur Patricija dainavo tame klube, aisku jei tai imanoma.
Siuo metu tai mano favourite telenoveles, kitos is paskos eina. Šypsausi Tikiuosi ir daugiau seriju perziurejus galesiu tai pasakyti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 5:01 am

Kai tik bus kur nors dainos, as butinai imesiu i foruma Šypsausi Man sita telenovele siuo metu irgi yra favorite.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 10, 2014 4:58 am

Labai patiko vakarykstes serijos pradzia kai Samuel ir Andrea issimaude vandenyje Juokiuosi Kuo toliau man tuo labiau patinka Samuel ir Patricios pora, tik kazin ar nepakis kojos tai kad jis yra tik paprastas darbininkas, kai jis jai tai pasake reakcija buvo tokia, kad nepatiko jai tai. Idomu kaip toliau viskas bus toje poroje Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 11, 2014 12:32 am

Mane smagiai nuteikia Irinos flirtas su Samuel Juokiuosi Įdomu kaip Flavio ir broliams seksis planas sugundyk seseris ir atkeršyk. Pastebėjau, kad visos scenos, kurios susimaišiusios tarp brolių ir seserų visad būna linksmos ir tuo pačiu metu su šiek tiek įtampos. Scena purve su Samuel ir Andrea tikrai prajuokino. Patinka man, kad Andrea būdama su Samuel pradeda karts nuo karto parodyt savo ir švelnesnę pusę, bet nenuleisdama savo neperkalbamo charakterio tuo pačiu. Patricios personažas įdomus, bet ko gero būsiu vienintelė, kuriai nepatinka Samuel ir Patricijos pora Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 11, 2014 4:50 am

Pritarsiu Kristinai, Irinos ir Samuel flirtas, tiksliau jos suvyliojimas, ivyliojimos Samuel i baseina ir tas bucinys buvo uhhh Šypsausi O kas del Patricijos tai kuo toliau tuo idomiau kaip ji laviruos tarp Samuel ir Ulises, idomu kaip Samuel pasiaiskins apie dingusi dovanota laikrodi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 7:09 pm

Kaip juokas paėmė kai Samuel bandė vilioti Irina, bet gavo nuo tos vilionės pats bėgti Juokiuosi o jau Flavio mėginimas paliesti Andrea ir sugundyt, dar viena smagi scena Juokiuosi vargšas skaudų antausį gavo Juokiuosi greit man atrodo teks galvoti broliams kažką ir keistis porom, nes Flavio nieko su Andrea neišeis Juokiuosi nors galbūt pradės minkštėti širdutė kada pradės jausti dėmesio daugiau Juokiuosi gaila Sofios, tokį gražų sapną su Arturo sapnavo, o iš ties gavo nesaldžią realybę su Leonardo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 310Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: