TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 5:32 am

Kad Samuel ir yra bailys. Vietoj to kad kovot del tos dideles meiles, kuria sakosi jaucias, sprunka i krumus ir palieka Pati viena su visom bedom. Kol viskas buvo gerai tai myliu, busim kartu visa gyvenima, o kai tik kliutis iskilo, tai Samuel jau ir padus papuste. Pats Pati ragino jog reikia kovoti del ju meiles, o kovot tai tik ji kovoja. Candela as irgi buciau isdavike isvadinus, jei jau tokia drauge, tai neturetu naudotis proga. Galima pamanyt kad tam mieste apart ano baro daugiau nera kur isidarbinti. Butu tikra drauge, butu pati isejusi kartu su Pati. Nemanau kad del jos Ulisas butu varginesis ir prases kad jai niekur darbo neduotu, kaip padare su Pati. Pati gerai padare, nes tokias ale drauges reik nuo saves kuo toliau vyti, iskart matosi jog Candela istikimesne Ulisui nei savo draugei. Kai Ulisas liepe pas Samuel nueit, vietoj to, kad kaip gera drauge pasakytu Pati kokia situacija, ji nutylejo ir padare tai ko buvo prasoma.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 9:29 pm

Hm, gal dėl padų pasipustymų tai taip, tiktai kad jis jai nesakė, kad dėl jos saugumo ją palieka. Bet sakau, kad jai pačiai visai vienodai kas su jos cherubin atsitiks- lyg pati nežinotų, kad dėl, to kad ji paliko dėl Samuelio Ulisą jis primušė vos ne mirtinai... Tai jeigu jau jai geriau tegul miręs būna negu kad ne su ja(taip tiesiogiai gal ir nepasakė, bet galima suprasti kai toliau į akis lenda, po to, kas jam nutiko), na ir kas kad Ulises ji paskundė policijai- lyg pati nesuprastų, kad jis galėtų pakenkti Samueliui taip, kad jis vistiek su alibi liktų... O ir šiaip jau matosi, kad tas apsėdimas praeina Samuelio Pati... Beje, gi ji pati jau dabar grįžta į barą žmogaus, kurio ale šitaip nekenčia, po kurio laiko kai buto neteko ir darbo kurį laiką prarado... Jei taip labai nekęstų, tai jokiu būdu nesiprašytų atgal- geriau pas tą moterį tada būtų likus valytoja dirbt, bet ne, kur tau, gi ji estrella internacional vos ne. Šiaip iškart matosi, kad su Pati jam ne pakeliui, ta mergina perdaug pripratus prie gero gyvenimo ir taip lengvai jo neiškeistų... Na gerai, neberašysiu apie Pati, tiesiog man pats personažas nelabai patinka ir tiek Merkiu akį
Va kuo negaliu atsigrožėt, tai Flavio ir Irinos pora- matosi, kad tikrai įsimylėję, tik norėtųsi, kad tarp jų poros būtų kuo mažiau atsiskyrimo visos novelės metu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 16, 2015 1:47 am

Tu turi savo nuomone, as savo Šypsausi Tau nepatinka Pati, man nepatinka tokie vyrai kaip Samuel. Nei jis tvirta nuomone turi, nei pats zino ko nori, nei uz save ar savo moteri pastovet gali. Skuduras ir tiek. Siaip jam tikrai reikia tokios moters kaip Andrea, nes seimoje nors vienas turi but con pantalones Juokiuosi As nenustebsiu jei Pati praeis meile tam kvailiui, nes ka cia mylet. Na buvo romantikos, bet vien romantika negyvensi. Pati reikia tikro vyro, kuris ja galetu apginti, rupintis. Poros seriju dar nespejau paziuret, bet jei grizta, tai manau todel kad nemato kitos iseities. Ji dabar yra labai nusivylusi, o vienintelis dalykas kuri turi, tai scena ir gerbejai. Jos gyvenimas nebuvo lengvas, nesistebiu kad nenori dar ir skurde gyvent.
As irgi negaliu atsigrozet Flavio ir Irina, ziuredama ju scenu labiausiai laukiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 16, 2015 2:33 am

Na, aš irgi nesakiau, kad man ir Samuel labai patinka. Šypsausi Tiesiog akivaizdu, kad jų santykiai būnant Ulises ar kažkam kitam ar taip ar taip būtų fracaso, nes abiems faktiškai reikia užnugario, nebūtų stipraus, priimančio sprendimus bei prisiimančio atsakomybę žmogaus o tarpusavio santykiai paremti tik skrajojimu padebesiais, bet nereiktų manau nė Ulises, kad vien tiktai susidūrę su rutina manau jau iškiltų konfliktų, nesutarimų, nes vien tiktai iš meilės negyvensi Juokiuosi
Šiaip, kaip pastebėjau, yra daug motyvų panašių arba tokių pačių kaip PDG, tačiau šiek tiek ir skirtumų - pavyzdžiui su tais slaptais pasimatymais per PDG Jimena iš pradžių eidavo su Franku, o tik ant pačio galo su Oscar, o čia vien tiktai susižadėjo Irina, kad galėtų slapčia susitikti su Flavio Šypsausi
Na, žinoma ir antagonistas čia šaltakraujiškesni- pvz Leo iškart grynas blogiukas, kai Fernando palaipsniui prie tokio personažo priėjo. Na, bet man patinka kad eina šiek tiek kitoks novelės braižas, o ne gryna kopija Juokiuosi
Va, pasikartosiu dar kartą, manęs visai nežavi Castillo vaidyba, dirbtinumas milžiniškas nuo jos sklinda Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 16, 2015 3:45 am

Man ta Castillo apskritai vaidint nemoka. Nesuprantu ko tie mazvaikiai del jos taip alpsta ir dar Telemundo vadovybei pastoviai rasineja kad tik jai vaidmeni pagrindini duotu. Koki jai pagrindini, jei ji su antraplaniu nesusitvarko Juokiuosi
Telemundo kazkaip remaiku ir nedaro visisku kopiju, todel drasiai ziuriu istorijas kurias jau esu maciusi. Nei Rosa diamante, nei En otra piel, nei sita telenovele nebuvo originalo kopijos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 16, 2015 4:01 am

Tai va va, dėl to ir yra gerai, nes visa komanda įneša kažką naujo į atrodo, istoriją, kurią visi žino ir suteikia jai kitokių spalvų. Šypsausi
Na taip, iš Castillo aktorė, kaip iš manęs balerina. Bet žinai, būna keistų tų žmonių, kurie nežinia ką įžvelgia kituose, tačiau kažkaip ten kažko ypatingo eilę metų neįžvelgi Juokiuosi pavyzdžiui toks kaip Cimarro ar Favela tai tragedija irgi kažkokia, bet kažkodėl mėgsta juos žmonės nors neina suprast dėl ko Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 18, 2015 12:04 am

Na man asmeniškai Castillo vaidyba neužkliuvo, o gal tie vaikai labai sužavėti liko kai ji vaidino, jei neklystu kažkokiam paaugliškam seriale o dar ir dainininkė pasirodo yra...Bet jos Veronicos personažas man visai nepatinka,ypač kaip ji pasielgė su Pablo...Gerai kad Irina serijos gale jai biškį žodžių pabėrė Juokiuosi Va kas man telenovelės puošmena tai Irinos ir Flavio pora Įsimylėjau   man patinka viskas su jais: jų barniai,žvilgsniai,kaip pavydi vienas kito,o dabar kai tapo pora dar labiau patinka.Tikrai jaučiasi puiki chemija tarp jų...O kas dėl Fernandito tai tikrai labai jau jis aukštinamas yra.Juk kiek pikto yra padaręs Sofijai,parodęs savo tikrą veidą Felipei ir Irinai.Bet Cayetana su Andrea lyg aklos stoja į jo pusę...
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 18, 2015 4:02 am

Na taip, Irina šaunuolė, nuleido ant žemės įnoringąją princesę. Tik bijau, kad scenaristai nesugalvotų jos su Pablu supiršt vėliau(gi mėgstamas motyvas yra kai iš pradžių viens kito ale nemėgsta), per geras jis jai būtų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 18, 2015 4:33 am

As tai laukiu kada princese suzinos jog yra tarnaites dukra. Turetu but jai neblogas sokas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 02 07, 2015 6:14 pm

Na ir sekasi Andrea ir Samuel Juokiuosi kai tik susiruošia kur kartu važiuot ima ir sugenda transporto priemonė Juokiuosi miela susitaikymo scena tarp Flavio ir Irinos. Gaila tik, kad Sofia pamačius juos kartu savo sprendimą dėl Arturo nusprendė pakeist. Įdomu kaip toliau Candelai ir Ulises seksis planas sukelt Pati pavydą. Šita istorijos linija domina daug labiau nei Pati santykiai su Samuel. Jau pradžioje jų pora nekėlė didelių simpatijų, o kuo toliau tuo labiau jie darosi ne tokie įdomūs kartu. Kiek ilgai įdomu Cayetana dabar vengs Leo, tikiuosi savo sprendimo dėl rančos valdymo nepakeis ir toliau dukros ims viską į savo rankas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 02 07, 2015 11:15 pm

Man pradzioje Pati su Samuel patiko, o dabar man ju pora idomi tik tuom, kad Ulisui pavyda keltu Juokiuosi Nors ir blogietis, bet kazkaip man Ulises labiau simpatizuoja nei Samuel Juokiuosi Noreciau kad del Pati jis pasikeistu ir taptu geresniu, tada buciau labai uz kad jie vel butu pora Šypsausi Dar man labai patinka Cayetana su policininku. Tikiuosi juos bent gale suporuos, nes kolkas Cayetana nera kazkoks blogio isikunijimas ir nusipelne irgi surast laime, gal tada ir charakteris jos susvelnetu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 02 19, 2015 6:38 am

Saunuole Irina, kad vestuviu metu paliko Dario prie altoriaus ir pabego su Flavio, kaip su princu ant balto zirgo. Įsimylėjau Labai garzi serija. Įsimylėjau Man labai patinka, kad tiek Sofia pasipriesino motinai ir isejo pas mylima vyra, tiek Irina isdriso pasipriesinti, nes kai nepavyko pabegti su Flavio, jau maniau, kad ir vestuves ivyks, aciu dievui kad ne. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 02 19, 2015 7:32 pm

Gražios scenos buvo su Irina ir Flavio, gaila, kad taip trumpai. Cayetana labai jau negailestingai pasielgė trenkdama Irinai ir ją užrakindama. Jau Leo sukasi aplink Cayetana tai įdomu kiek dabar truks kol Cayetana susigundys juo. Candelos ir Ulises komandai pradeda sektis, po mažu po mažu ir pati Pati nenorėdama vėl artėja prie Ulises Juokiuosi galėtų greičiau pabaiga būti Pati ir Samuel porai. Nes jau norisi Andrea ir Samuel poros kažkokių rimtų žingsnių, o ne tik pastovių barnių Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 03 05, 2015 3:39 pm

Na manau jau prasides visas idomumas ;]]] labai patiko serija kur Andrea prisigere ir nakti praleido su Samu pradeda ir si pora man patikti ;] nes ko gero Flavio su Irina nebe tokie idomus pasidare nes jau kartu, aisku bus visokiu peripetiju bet dbr domina kaip bus su Ande ir Samu Įsimylėjau tai pat matosi kd Patricija vis zvalgosi i Ulisa matos kad sirdi giliai neabejinga ji jam ir as manau kad greit papirks jis jos sirde vel Širdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 03 05, 2015 8:18 pm

Serija kur Andrea su Samuel apgirtus buvo tikrai su smagiu atspalviu. Smagesni man kaskart jų susitikimai darosi, įdomu kada dabar Samuel pradės laužt ledus ir į ją žiūrės kitokiomis akimis Šypsausi jau taip laukiu kada jis galiausiai padės tašką su Pati, jau atrodo viskas ir vėl jie sueina Juokiuosi tikiuosi, kad dabar kai Ulises planas aiškus, kad Candes neves jie tikrai greit pradės artėti, nes jų pora tikrai turi šarmo. Net jų peštynės savotiškai smagios Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: