TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 10 10, 2016 12:38 am

Video tikrai puikiai padarytas, daina ir finalinė melodija labai tiko prie video. Nors pora tikrai nežinoma ir galbūt nesukėlė tiek emocijų, kiek kitos poros, bet pati istorija pasirodė įdomi. O video finalas šokiravo tikrai žiaurus poros likimas. Padirbėta tikrai puikiai, sveikinu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyKv. 10 13, 2016 9:22 pm

Ačiū Kristina Šypsausi Smagu, kad nors ir nežinant poros šis video tau patiko ir pasirodė puikiai padarytas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 01 10, 2017 3:46 am

Pagaliau čia įkeliu Fernandos ir Perico video, kurio jau galvojau niekad nepabaigsiu. Deja įkėlus į youtube laukė nemaloni staigmena ir dėl autorių teisių buvo nutildyta daina, tad teko perkelt į dailymotion. Tikiuosi spėsit peržiūrėt kol jo neužblokuos, nes dailymotion jau ir blokuoja arba visai ištrina video dėl autorių teisių, teko man su tuo jau susidurt kelis kartus.

Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 01 10, 2017 8:45 am

Kaip buvo smagu vel pamatyti sita nuostabia pora Širdis Video puikus, neveltui visas tas laukimas Dovanoju gėles Kas man labai patinka tavo kuryboj, tai kad dazniausiai isgirstu kazkokia negirdeta grazia daina. Saunu kad neimi visiems pazistamu hitu, kuriuos dauguma naudoja savo video. Gal jau sumastei su kuo sekanti video kursi?

Nezinau kaip sitoj svetainej su trinimais ar blokavimais, bet as cia kazkada telenoveles ziuredavau, tai tuo metu tikrai netrindavo nieko.

http://tune.pk/
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 01 10, 2017 11:28 pm

Dar vienas tikrai šaunus video, puikiai padirbėjai. Daina man žinoma, bet tikrai labai gerai pritiko prie šios poros vaizdų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2017 3:34 am

Ačiū merginos džiugu, kad jums patiko Dovanoju gėles Elena, ačiū už pasiūlymą dėl TUNE. PK jei užblokuos dailymotion perkelsiu į ten. Smagu kad tau patinka mano pasirenkamos dainos Šypsausi Kuriu video su tom dainom, kurios man patinka ir kurias pasiklausius gimsta idėja kaip dainą pritaikyti porai. Kartais jau po keletos poros scenų žinau kokią dainą pritaikysiu, o kartais tenka gerokai pasukti galvą ir keleta savaičių ar mėnesių nežinot ką pasirinkti.
Šiaip turėjau savo planuose sukurti video su Vicenta ir Daniel iš Señora Acero ir Emilio ir Rosario iš Rosario Tijeras, šiuo metu mano mėgstamiausia pora. Net dainas turiu, bet tokie nutikimai kai užblokuoja video arba nutildo dainą dėl autorių teisių smarkiai numuša norą. Nežinau jei ir vėl įkėlus atsitiks tas pats Galvoju  Turiu savo youtube kanale apie 15 tūkstančių prenumeratorių ir džiaugiuosi kiekvienu nauju prisijungusiu, pakomentavusiu ir davusiu like. Todėl apmaudu, kad negaliu įkelti savo naujausio darbo ten. Nežinau gal kai praeis tas apmaudas ir baimė, kad vėl užblokuos autorių teisės sukursiu naujus video. Na jei taip bus, jūs juos tikrai pamatysit Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 05 01, 2017 6:16 am

Na štai dar vienas kūrybos darbelis. Tikiuos su youtube šį kart bus viskas tvarkoj. Žinau, kad šios poros ko gero nežinote ir gal jums šis video nesukels jokių emocijų. Bet kaip visad įdomi jūsų nuomonė apie mano naujausią video. Tad lauksiu komentarų Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 05 01, 2017 4:54 pm

Pora nematyta, bet pasirodė išties simpatiška ir chemiška. Iš scenų parinktų ir daina suderėjo labai gerai. Nors šitą Jen dainą išgirdau irgi pirmą kartą Juokiuosi pora matosi turėjo ne vieną žaismingą akimirką seriale. Puikiai padirbėjai. Kaip visada buvo smagu pažiūrėti tavo naują darbelį Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 05 01, 2017 11:45 pm

Pries pradedant ziureti tikrai maniau kad jokiu emociju nesukels, nes visgi serialo neziurejau, bet ir video ir pora labai patiko. Daina jiems labai tiko, gavosi toks smagus ir aistringas video, nors kiek supratau si pora laimingos pabaigos neturejo. Labai patiko vestuviu scena, primine scena is Mar de amor kur Oriana pagrobe Santos is jo vestuviu su kita Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 05 02, 2017 3:18 am

Kaip visad ačiū jums už komentarus Apkabinu Smagu žinoti, kad šis video jums patiko ir nors nemačius serialo ši pora vis dėlto sukėlė emocijas Merkiu akį Iš ties pradžiugino, kad patiko ne vien video, bet ir pati pora, kuriai tikrai netrūko nei aistros, nei žaismingumo Šypsausi Kristina, kažkaip nesitikėjau, kad būsi negirdėjus šios Jen dainos. Man ši daina jau senokai patinka ir kai pamačiau pirmas Rosario ir Emilio scenas jau žinojau, kad kursiu tik pagal ją. Nors tiesa ši pora laimingos pabaigos neturėjo. Paskutinėj serijoj Emilio nušovė, bet šį kart kuriant nesinorėjo liūdnos pabaigos todėl nusprendžiau pabaigt laimingai ir tuo pačiu beprotiškai, kokia ir buvo ši pora. Elena, man vestuvių scena ir labai patiko ir kai ją pamačiau ir prisiminiau sceną iš Mar de amor. Taigi ir video pabaigiau Emilio pagrobimu iš savo vestuvių, kur iš pat pradžių priešinosi, o galiausiai pats sutiko būt "pagrobtas" Rosario Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 08 21, 2017 6:07 am

Mano paskutinis video Vicenta ir Daniel - Señora Acero 3: La Coyote
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 08 21, 2017 7:45 am

Tobulas video Širdis Patiko absoliuciai viskas, pora nereali, daina nuostabiai jiems tinka, puikiai parinktos scenos. Labai grazi paskutine scena, tik gaila kad ja ziuredama dar ir Chucho mirti prisimenu. Jei ne sita pora, tai ketvirto sezono turbut jau neziureciau, visus megstamus veikejus is ankstesniu sezonu deja isszude.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 08 22, 2017 5:29 pm

Video tikrai labai gražus, kaip visada padarytas labai puikiai, įdomiai ir smulkmeniškai. Muzika labai patiko parinkta, tinka šiai porai. Nors aš matyt viena iš tų nedaugelių, kuriai šita pora nesukėlė jokių simpatijų, kad ir kaip mėginau pamėgt ją, bet taip ir nesužavėjo jie manęs Susigėdau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replySk. 08 27, 2017 4:06 am

Ačiū, Elena ir Kristina, kad visad išlikot mano video gerbėjos Apkabinu Ačiū už visus gražius komentarus,
kurie man suteikdavo daug gerų emocijų bei norą kurti toliau Šypsausi Visad sulaukdavau jūsų komentarų apie mano kūrybą, nuo pat pirmo iki pat paskutinio video. Nusprendžiau suskaičiuoti kiek gi tų video iš vis gavos ir nuo pat kūrybos pradžios jeigu gerai suskaičiavau ir surašiau atnaujinant sąrašą pirmam puslapy, sukūriau net 36 video.
Kristina, smagu, kad nors ši pora tau nesukėlė emocijų mano video vis tiek patiko ir pasirodė padarytas puikiai, įdomiai ir smulkmeniškai Šypsausi Aš savo video į smulkmenas visada atkreipiu dėmesį. Nes jos stipriai parodo tai ką noriu perteikt Šypsausi
Elena, be galo malonu perskaityti, kad tau šis mano video taip patiko ir pasirodė tobulas Dovanoju gėles Man ši pora taip pat labai patiko, nuo pat pradžių kai dar nieko tarp jų nevyko jau jaučiau tą chemiją tarp jų. Nors nežinojau ar pabaigsiu šį video, tačiau galutinis variantas man taip pat patiko ir kiekviena jų scena šiame video parodė tai ką ir norėjau perteikti su šia daina. Kaip jau rašiau prieš jį įkeldama šis video paskutinis. Iš ties vis mažiau ir mažiau rasdavau laiko kūrybai, bet šį video nusprendžiau pabaigti, nes tai buvo ilgas daug mėnesių procesas nuo scenų karpymo iki pačios kūrybos, tuo labiau kad prieš mėnesį jau buvau pradėjus kurti tad radus praeitą savaitę kelias dienas laisvesnio laiko nusprendžiau jį būtinai pabaigti, nes buvo gaila palikt nepabaigto darbo. Tad užbaigiau jų, įkėliau į savo youtube kanalą, čia ir taip atsisveikinu su savo kūryba, nors gyvenimas nenuspėjamas ir kas žino galbūt dar kada nors prie jos grįšiu..
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 08 29, 2017 5:02 pm

Labai gaila, kad tai buvo tavo paskutinis video, bet gyvenimas nestovi vietoje ir tavęs dabar laukia daug svarbesnis gyvenimo etapas, tad jeigu kada bus laiko lauksim tavo naujų darbelių, o jeigu ne sėkmės ieškant naujų pomėgių šiame naujame etape Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 19 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1920Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: