TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2014 8:25 am

Aktoriu nezinau, bet video pasirode labai siltas ir romantiskas Šypsausi Daina ir vel puikiai parinkta, sukure romantiska atmosfera. Smagu kad pastaruoju metu mus dziugini tokia video gausa Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2014 8:01 pm

Video man labai patiko, toks gražus, mielas ir romantiškas. Pora ir aktoriai nematyti, bet tikrai tas nemaišė su malonumu jo žiūrėt. Kiekviena pora iš šios telenovelės pasirodė tokia skirtinga, bet tuo pačiu įdomi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2014 9:37 pm

Džiugu, kad ir šis video jus sužavėjo, dar kartą ačiū už tokius gražus komentarus Šypsausi Nes man jau kartais atrodo kai kuriu, kad jau nieko gero nesigaus, bet jei jums patiko reiškias dar galiu kurt toliau ;DD Nors dabar padarysiu pertrauką, nes čia buvo tikras video kūrimo maratonas, trys savaitės ir trys video. Reikia duot protui pailsėt, nes perdegsiu Juokiuosi Būna idėja turi, susirenki patinkančius video gaunasi apie valanda ar kelios ir kol sugalvoji kaip juos sudėliot ir kuriuos palikt ne viena diena praeina, kartais vieną dieną, jau atrodo, kad nežinai kaip čia ką sumontuot ir kad nieks neįmanoma, o kitą jau žiūrėk ir ateina kokia mintis. Bet dabar jau tikrai reik pertraukos, tačiau pažadu vėliau dar sugrįžt su savo video, nes dar turiu minčių  Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 4:57 am

Sugrįžau čia be galo pikta ant youtube Pykstu Užblokavo mano įkeltą video. Spėju, kad čia prisidėjo ir tai, kad Telemundo pradėjo blokuot savo naujas telenoveles. Kadangi vis tiek jį sukūriau tai noriu pasidalinti nors su jumis, todėl įkėliau į dailymotion. Ko gero jei dar po viso to kils noras kurti, tikėtina, kad naujesni video ir atsidurs dailymotion.

Blanca/Victoria ir Eduardo - La Impostora




Paskutinį kartą redagavo Gabi, Tr. 04 09, 2014 4:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 5:28 am

Youtube visada knisdavo su tais savo blokavimais. O dailymotion irgi labai gerai ziurisi viskas, tik aisku ten video populiarumas nebus toks kaip youtube.
O pats video kaip visada puikus, moki isrinkti graziausias scenas Šypsausi Gaila kad dabar pas sita pora visiskas stilis, juo labiau kad Blancos auka yra veltui.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 3:37 pm

Gaila išties, kad youtube užblokavo šitą video, bet gerai, kad yra per kur kitur įdėti ir pasidalinti.
Nors pora nežinoma man, bet video kaip visada puikus, mielos ir jausmingos scenos. Susižiūrėjo labai smagiai
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 4:47 pm

Ačiū, smagu, kad jums patiko šis video Šypsausi Visiškai tau pritariu Elena, kad Blancos auka bevertė, truputėlį buvo pikta, kad taip kvailai įkliuvo į Marianos spąstus. Nes ši pora vienu metu man labai patiko. Kadangi nusprendžiau šitą savaitę nežiūrėt La Impostora, o tik savaitgalį peržiūrėt greituoju būdu Juokiuosi Tai liko laiko sukurt šios poros video.
Šiaip dailymotion netgi geresnė video kokybė, tačiau youtube daug populiaresnis, be to ir mano kanalo prenumeratorių ten daug. Aš ir pati dažniau lankausi youtube nei dailymotion. Na tikiuosi, kad vieną dieną dailymotion pasidarys toks populiarus kaip youtube, bet tada ir jis pradės blokuot video Juokiuosi
Vis dėlto jaučiu, kad jei kada kils kokia idėja ir sužavės kokia nors pora neištversiu nesukūrus, net jei ir teks video įkelt į dailymotion. Nes pirma man pačiai patinka kūrybos procesas ir galutinis sukurto video rezultatas. Kuriu kas miela man pačiai, o po to aišku smagu sulaukt ir kitų įvertinimų. Tikiuosi, kad nors jūs toliau su malonumu žiūrėsit mano sukurtus video Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 9:53 pm

Mes visada laukiam ir su malonumu ziurim tavo video, tai del sito gali but rami Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 07 30, 2014 7:39 am

Sugrįžau čia po gan ilgoko laiko su video, kurį sukurt nebuvo lengva. Jis man kėlė daug emocijų. Nebuvo lengva kurti apie žmogaus išėjimą, nors ir laikiną. Į šį video įdėjau dalelę savo širdies. Todėl, kad iš vienos pusės jis man labai artimas. Jau senai planavau jį kurti ir dainą turėjau, bet pasikeitus gyvenimo aplinkybėm sunku buvo prie jo prisėst. Nors pradėjus pamažu viskas susidėliojo savaime, mintys pačios jį išdėstė taip kaip anksčiau net nebūčiau pagalvojus.
Todėl skiriu šį video savo brangiausiai mamai, kad ir kur ji būtų. Deja nei jos siela, nei kūnas į šį pasaulį nebegrįš. Tačiau ji visada išliks mano širdy Širdis 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 07 30, 2014 11:09 pm

Begalo grazus ir jausmingas video Įsimylėjau Nors telenoveleje sios poros scenu kaip sniego pavasari, sugebejai is ju sukurti dar viena savo sedevra. Ir sita daina cia puikiai tiko, sukure tinkama atmosfera. Neabejuoju kad tavo mamai butu patike, jog sukurei jai toki grazu video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 07 31, 2014 12:42 am

Ačiū Elena, už tokius gražius žodžius apie video Apkabinu Labai miela, kad manai jog mano mamai jis būtų patikęs Šypsausi Telenovelėj šios poros scenų tikrai nedaug. Nors turint idėją, kaip kurios scenos gavosi savaime, bet kaip kur reikėjo gerokai pagalvot, ką dėt, nes nebuvo didelio pasirinkimo. Kaip ką net teko pailgint, kad užpildytų mano norimą dainos vietą. Nors ši pora telenovelėj ir nėra iš tų porų, kur galima mėgautis ilga ir romantiška meilės istorija, bet aš pabandžiau iš parodytų nuotrupų sudėliot kitokią - didžiulės meilės, netekties ir begalinio ilgesio istoriją, kurią ir atspindėjo mano video.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 07 31, 2014 11:33 pm

Labai smagu, kad sugrįžai po pertraukos. Nors projekto nežiūriu ir pora man nežinoma, tačiau video tikrai gavosi nuostabus. Net ir nežinant gerai istorijos žiūrėjimo įdomumas nesumenko. Esu tikra mamai jis būtų tikrai labai patikęs. Kaip visada šauniai padirbėjai. Tiek daina tiek video labai gerai suderėjo tarpusavyje.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 08 01, 2014 12:30 am

Ačiū Kristina, smagu, kad tau patiko šis video ir buvo įdomu jį žiūrėt net ir nemačius telenovelės Šypsausi Šiaip šios poros scenų visoj telenovelėj per 112 parodytų serijų labai mažai. Pačioj pradžioj kelios serijos, o po Adrianos mirties ji jį aplanko sapnuose ir kelis kartus trumpam buvo sugrįžus į savo kūną, todėl romantiškiausias vietas teko panaudot iš Diego prisiminimų, kurių ir nėra per daugiausia. Bet šiaip man jų pora labai graži ir miela. Pradėjus žiūrėt šią telenovelę iškart supratau, kad jų istorijai ši daina puikiai tiks ir iš jūsų pasisakymų supratau, kad tikrai pasirinkau tinkamai. Man ji jiems tinka labiau nei toj telenovelėj su Leviu ar dar kitoms poroms tiesiog atrodo, kad ji atspindi jų istoriją.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 11 14, 2014 4:25 am

Acacia ir Esteban - La MalQuerida. Ir jų pražūtinga aistra, o gal meilė..
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 11 14, 2014 4:42 am

Gaila, kad negaliu paziureti, nes serijas ziuriu per TV3 ir noretusi ten pamatyti pirma karta scenas. Bet jei nepamirsiu, pasibaigus telenovelei paziuresiu ir pakomentuosiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 920Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: