TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPen. 08 05, 2016 2:09 am

Nerealus video Širdis Man beziurint net siurpuliukai ejo, tiek visokiu emociju sugebejai perteikti. Daina kaip visada idealiai parinkta, man labai patiko. O paskutine scena buvo butent ta kurios ir tikejausi, tobula Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPen. 08 05, 2016 2:43 am

Wow kaip malonu taip greit sulaukt tokio gražaus komentaro Įsimylėjau Labai tau ačiū Elena Apkabinu Smagu žinoti, kad šis video gavosi toks jausmingas, jog tau jį bežiūrint net šiurpuliukai ėjo. Man tai puikus mano kūrybos įvertinimas Šypsausi
Ši pora man irgi sukelia tokias emocijas, todėl tikriausiai ir sukūriau su jais jau net 4 video.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPen. 08 05, 2016 2:59 am

Video tikrai nuostabiai padarytas. Nors projekto neziuriu, bet sita pora tikrai turi stiprios chemijos. O daina labai emocinga ir puikiai surinktos ju jausmigos scenos. Pradzia ir pabaiga sokiruojanti ir emocionali. Kaip visada tikrai stiprus darbas. Buvo smagu ziureti si video. Daina labai patiko taip ir norisi dar karta perziuret video.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyŠt. 08 06, 2016 1:06 am

Labai tau ačiū, Kristina Šypsausi Smagu žinoti, kad nors ir nemačius šio serialo, mano video tau vis tiek patiko ir noris peržiūrėt dar kartą. Įsivaizduoju, kad nustebino video pabaiga nežinant šio sezono finalo. Bet būtent finalas ir paskatino sukurti šį video, ko iki tol tikrai neplanavau Juokiuosi Ir dainos ieškot nereikėjo, visos idėjos gimė savaime.
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 2:32 am

Vienas gražiausių kada nors matytų porų muzikinių video Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau Nors projekto nežiūriu, bet porą kartas nuo karto seku youtube Šypsausi Parinktos išties labai jausmingos scenos, o muzika puikiai čia derėjo. Žiūrėjau kokius 5 kartus, bet žiūrėsiu dar ir dar, nes tavo darbas tiesiog pakerėjo. Širdis
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 2:59 am

Oho labai tau ačiū už tokį mielą komentarą Dovanoju gėles Smagu žinoti, kad tave taip pakerėjo mano video. Be galo pradžiuginai mane Šypsausi Toki komentarai puikiausias mano darbo įvertinimas ir aišku džiaugiuos, kad tau jį noris žiūrėt dar ir dar Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 4:31 pm

Nepakartojamas video, nuostabus jau per mazai skamba. Man irgi bego siurpuliukai ir daug jausmu sukele, pabaigo net asara isspaudziau. Ziurint prisiminimus, ir tai kas vyko 4tame sezone tarp sios poros labai aiskiai matosi kaip ji keitesi ir pasikeite, bet jausmu niekas nenugalejo. Daina tiesiog tobulai parinkta, labai gerai atitinka viska kas buvo parodyta apie Monica ir Aurelio. Si pora turi kazka tokio kas prikausto, ir vien del to verta butu ziureti ir 5ta sezona su viltimi, kad dar kazka pamatyti is sio poros.
Man asmeniskai sis video is visu 4 geriausiais, nors ir kiti trys tikrai geri. Kuo toliau tuo labiau tobuleji, saunuole, tik nesustok. O mes labai laukiame kiekvieno tavo video. Merkiu akį Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 7:42 pm

Labai tau ačiū, Dinute Apkabinu Džiaugiuos, kad peržiūrėjai mano video ir parašei tokį ilgą ir gražų komentarą Šypsausi Buvo labai smagu jį perskaityti, gera žinoti, kad mano video sukelia tokias emocijas Šypsausi
Nors ši pora ir yra be galo jausminga, jei ne jie net nebūčiau pradėjus žiūrėt 4-to sezono, nes grįžau būtent prie jo po jų pirmos scenos kartu. Jie turi kažką tokio ypatingo, kas pritraukia. Tą ir pajautėte mano video, džiaugiuosi, kad sugebėjau tai perteikti. Dar kartą ačiū visoms už jūsų gražius komentarus. Nors ir pasikartosiu, bet tai man motyvas kurti toliau Šypsausi
O dėl tobulėjimo, manau, kad daug kas priklauso nuo poros. Vis dėlto su jais jau 4 video, padidinau savo rekordą vėl Juokiuosi Šią porą per tiek laiko sugebėjau gerai įsisavinti, be to pas juos per 4 sezonus buvo visko ką ir iš dalies perteikiau šiame video. Tad skirtingos poros, skirtingos istorijos, skirtingi ir video. Na va ir vėl daug prirašiau, o sakiau parašysiu trumpai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPir. 08 15, 2016 7:57 pm

Taip, tu tikrai perpratai šią porą. Video toks jausmingas ir įdomus. Peržiūrėjau jį jau kelis kartus, nes jis tikrai labai įtraukia. Man labai patinka perėjimai ir muzikinis takelis. Viskas taip gražiai dera.
Ir daaar turiu pagirti tavo avatarą ir parašą Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPir. 08 15, 2016 8:36 pm

Ačiū Elizabeth, smagu, kad ir tau šis video patiko bei įtraukė jį peržiūrėt kelis kart Šypsausi Daina jiems tikrai tinka ir puikiai pastebėjai dėl perėjimų. Šitam video man jie taip pat patinka, nes norėjau jog pereinant ant kitos scenos dar kuo puikiausiai matytųsi prieš tai buvusi.
Ir ačiū, kad pagyrei mano avatarą ir parašą Šypsausi Kažkaip paskutiniu metu man noris kurti gifus tik su Señorita Polvora, o šitos scenos labai mielos ir gražios. O su Emilia ir Morgan juokinga Juokiuosi Beje ketinu pabaigus žiūrėt sukurt video su Miguel ir Valentina.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyAntr. 08 16, 2016 2:40 am

Labai lauksiu to video, Valentinos ir Miguel pora man tokia graži, tarp jų tokia didelė chemija Įsimylėjau video turėtų būti tikrai labai geras. Emilia su Morgan man abu tokie nerangūs ir keisti bet tinka vienas kitam.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 10 09, 2016 4:35 am

Šį kart čia įkeliu video poros, kuri tikriausiai daug kam bus nežinoma, bet tikiuosi, kad jums susižiūrės įdomiai. Šis video kitoks jau vien dėlto, kad teko panaudot ne tik dainą kaip įprastai, bet priedo ir vieną mano mėgstamą soundtrack iš filmo ir nedidelę dalį soundtrack iš Señorita Polvora.
Taigi kitokia pora, kitokia istorija, kitoks video ir tikrai kitokia pabaiga. Lauksiu jūsų nuomonės Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 10 09, 2016 6:43 am

Nors pora man ir nesukele jokiu emociju, bet vertinant meniska puse video tikrai puikus ir labai profesionalus Dovanoju gėlę Daina irgi patiko. Paskutine scena labai ispudinga, tikrai nesitikejau kazko tokio. Jie rimtai abu serialo gale mire?
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replySk. 10 09, 2016 6:30 pm

Labai tau ačiū, Elena už tokį gražų komentarą Dovanoju gėles Kaip miela skaityti, kad nors pora tau nesukėlė emocijų, bet šis video iš meniškos pusės pasirodė profesionalus. Man tai didžiulis įvertinimas kaip kūrėjai Šypsausi
Taip pačiame serialo gale abu jie miršta, tik paskutinė scena kur juos rodo iš viršaus yra daug greitesnė, aš ją daug sykių palėtinau. O po to dar rodo įvykius po jų mirties. Iš ties ši pabaiga mane irgi nustebino, maniau, kad žus vienas, o ne abu.Todėl tiesiog negalėjau nesukurti video su jais. Dabar kai atsiras laiko jau pradėsiu kurt su Perico ir Fernanda, nes jau viską turiu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_replyPir. 10 10, 2016 12:27 am

Pabaiga tikrai netradicine, net ir tokio tipo projektams. Nekantriai lauksiu naujo video, Fernandos ir Perico pora man labai patiko. Butu smagu kada ateityje sulaukti ir Vicentos su Daniel video, is avo sprendziu kad tau jie irgi patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 18 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1820Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: