TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ramo

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 18, 2021 8:35 pm

Kiek žinau filmavimo aikštelėje aktorius ar keli užsikrėtė koronovirusu, tai visi turėjo staigiai darytis testus ir žiūrėti kokie atsakymai ateis. Todėl buvo filmavimai sustabdyti kuriam laikui.

Dar kol kas paskutinių 2 serijų nemačiau, tai sunku ką komentuot. Bet nenustebčiau, kad Omer ir gyvas būtų Juokiuosi čia klasika juk kai mirę pasirodo yra nemirę Juokiuosi

Aš numanau, kad atviresnis turėt būt, visgi ispanai neturi jokių suvaržymų filmuojat tokias scenas. Tad įdomu tikrai kaip jie šitą istoriją parodyt. Trailer patiko man, nors praktiškai ne vieno aktoriaus nežinau, bet tikrai patiko ir žiūrėsiu. Tokio tipo istorijos man labai patinka. Nors visada sunku žiūrėt tokius serialus, o ypač jeigu paremta pagal tikrus įvykius. Imi galvot ką merginos išgyvent turi, net šiurpas nueina oda.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 09, 2021 12:01 am

Grįžau prie Ramo. Skaičiau, kad 40 serija bus paskutinė, čia tiesa? Aš tai peržiūrėjau 36 dabar tai serija kaip ir nebuvo ypatingai įdomi. O kiek mačius tu? Šypsausi Hasan žmona kaip ir buvo galima numanyti išvažiavo ir jį paliko po žinios, kad jis turi dukrą. Kas sudomino tai Nehir pasikeitimas, kažin čia ji tikrai pasikeitė ar kažką sumastė. Įdomu kas išaiškės apie Dogu motiną, ir kas ir kodėl nužudė tą detektyvą kuris jos ieškojo Galvoju Ai dar įdomu kas paspendė spąstus tai fūrai su vežamais pinigais ir kas buvo tas su kauke kurio taip ir neparodė kai jis nušovė viena iš toj fūroj buvusių. Ir koks tikslas buvo visus tuos pinigus su skalbimo mašinom išmesti ir palikti.
Marasli kažkaip pasibaigė įdomumas ir po tos serijos kai Marasli ir Mahur pasibučiavo oro uoste negrįžau, kažkaip nieko nepajaučiau tarp jų. O kai man dingsta įdomumas dėl pagrindinės poros turi labai dominti istorija. Bet istorija ir tiek nedomina tai taip ir mečiau. O tu dar žiūri?
Sen Cal kapimi jau Ispanijoj nedaug liko iki tų serijų kur aš baigiau žiūrėt, dar kelios savaitės ir manau jau galėsiu žiūrėt toliau ispaniškai  Šypsausi Beje Ispanijoj jis sulaukė labai didelės sėkmės. Nors dar ir Moteris ir Mano dukra ir labai populiarūs čia.
Atgal į viršų Go down
 
Ramo
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: