TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ramo

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2021 3:06 am

Na taip iš Ramo pusės beveik visas moteris išžudė, o dabar dar ir Sibel ko gero nerodys. Tad tikiuos, kad Dilber įneš naujų vėjų kitą seriją, nes Nihar man kaip bloga nepatinka, Sibel sesė taip pat. Man ta daina po video pažiūrėjimo kelias dienas galvoj skamba Juokiuosi Nors daina girdėta anksčiau ne kartą bet ir nežinojau kas dainuoja, bet dabar kai tu parašei pasižiūrėjau tai youtube rašo Chord Overstreet - Hold On. Nežinau šiaip šio atlikėjo bet daina graži Šypsausi
Ko gero Turkijoj ir užbaigs Sen cal kapimi kol Ispanijoj parodys tas serijas iki kiek mačius Juokiuosi
O kaip faina, kad tu žiūri Marasli, aš vakar peržiūrėjau pirmą seriją ir susižiūrėjo labai įdomiai jau užsikabinau. Reiks šiandien antrą pažiūrėt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 15, 2021 7:41 pm

Nustebau, kad Sibel visgi naujoje serijoje parodė Juokiuosi tikrai maniau, kad bent jau 1 serijoje jos nebus Juokiuosi Dilber dar nedaug buvo ir šioje serijoje, bet šįkart bent daugiau parodė, patinka man jos asmenybė. Su Sibel jos galėtų būt neblogos draugės, nes abiem Nehir nelabai patinka Juokiuosi Mazhar įdomu stebėti tėvo vaidmenyje, su ta mergaite mielos scenos buvo. Prie Dilber ir mergaitės jis tikras meilutis tiesiog, nors prie žaizdos dėk Juokiuosi
Šio atlikėjo aš taip pat nesu girdėjus. Ačiū. Daina man irgi patinka. Dabar bus galima jos dažniau paklausyt Juokiuosi

Visko gali būti Juokiuosi bet labai tikiuosi, kad turkai nesugalvos dar vieno sezono kurt ir iki pavasario užbaigs serialą, nes jau pastarieji įvykiai tikrai muša pradinį įdomumą, įsivaizduoju kas dėtus jeigu į rudenį dar nueitų Juokiuosi
Ir kaip tau kitos Marasli serijos? Kuris personažas traukia labiausiai?

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2021 5:27 am

Aš dar pakolkas nežiūrėjau naujausios Ramo serijos. Įdomu kur Sibel atsidūrė. Gaila, kad Dilber dar ne per daugiausiai parodė, bet aš ir norėčiau, kad šis sezonas būtų paskutinis, nes kartasi ne taip įdomiai man ir serija susižiūri Juokiuosi
Marasli tai peržiūrėjau keturias serijas, tai gan įdomu, bet kartais viena serija būna įdomesnė kita mažiau. Iš veikėjų tai labiausiai patinka pagrindiniai Celal ir Mahur. Laukiu kas toliau tarp jų bus. Patiko šis video. Tinka jiems tokios stipresnės dainos


Ir iš personažų patinka blogietis Savas. Šitas aktorius gerai blogiukus vaidina, mėgstu jį nuo Kara para ask kur jo personažas buvo įdomesnis už pagrindinio Juokiuosi Ir dar Mahur brolis tas alkoholikas visai patinka, kartais įdomiai ką jis susamprotauja ir matos, kad žino daugiau nei pasako, nors visi jie ten su paslaptim. jau atsiskleidė viena , kad to kito brolio žmona Ozan meilužė. Įdomu kas iš šeimos nori pakenkt Mahur. Kokią paslaptį slėpė jos motina Galvoju  Ko gero buvo įsimylėjus tą tėvo verslo partnerį Omar.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2021 7:36 pm

Dilber turėt tau patikti. Ji turi charakterio panašumu su Sibel Juokiuosi abi karingos, nestokoja žodžio. Tikiuosi, kad kitoje serijoje daugiau parodys jos su dukra santykius. Nors Mazhar nėra tikras mergaitės tėtis, bet jis labai jau stengiasi mokyti ją ir auklėti it tikras tėvas, įdomios jų scenos Juokiuosi

Video man patiko, stiprios ir vienos įdomiausių jų bendros scenos sudėtos. Savas aktorių aš esu kituose projektuose mačius, jis ir gerietis tobulas būna ir blogietis, jam tinka visokie vaidmenys Juokiuosi Mahur brolio man gaila, nenuostabu, kad jis taip geria, kai tėvas akivaizdžiai nemyli jo. Man buvo žiauru, kai jis kitą sūnų iš mašinos gelbėjo, o jį būtų laisvai palikęs sudegti mašinoje. Toje šeimoje tikrai visi man ne tokie kokie dedasi, visgi kaukes turi užsidėję, su laiku paaiškės kas yra kas. Mama tikrai turėjo didelę paslaptį, bet gerai, kad visą prisipažinimą paliko video, kuris pateko į geras rankas. Tačiau vis dar man išlieka paslaptis kas išties nori nuskriausti Mahur.

Man šis video patinka, jeigu Savas nebūtų blogietis, jie visai neblogai kartu žiūrėtųsi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 18, 2021 6:57 am

Peržiūrėjau Ramo naujausią seriją tai įdomiausia praktiškai buvo viskas kas dėjosi Mazhar namuose. Na šią seriją jau daugiau Dilber parodė, labai patiko jos dukra. Tokia faina mergaitė, juokinga ir tuo pačiu su charakteriu Juokiuosi Netipinė kaip kituose turkų serialuose, patiko man visos scenos su ja, nustebino nesitikėjau, nes šiaip nesu aš labai vaikų scenų mėgėja turkų serialuos kažkodėl.
Mazhar tikrai gražiai su ja bendrauja, patiko kai ji Mazhar pasakė, kad nelengvas gyvenimas tokiems žmonėms kaip jie, nes jis negražus, o ji stora Juokiuosi Juokinga ji labai ir aktorė labai gerai vaidina.
Taip ir maniau, kad jis eina pas Sibel kai parodė taip paslaptingai Mazhar lipantį laiptais, nors iki tos scenos net nebūčiau pagalvojus, kad jis ją laikys savo namuos ir net kambario neužrakino. Kas dar nustebino kad tas Kurdaci vadas vienas iš trijų, aš galvojau, kad jam įsakinėja Mazhar bet pasirodo viskas atvirkščiai.
Peržiūrėjau video kur įkėlei su Savas ir Mahur, įdomiai jie žiūrisi kartu. Ypač iš Savas pusės man patinka kaip jis su ja bendrauja, bet šį syk aš Marasli pusėj nors dažniausiai man blogiukai serialuos patinka ir būna įdomesni Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 18, 2021 8:26 pm

Jeigu nežinotum, tai galėtum drąsiai teigti, kad ji Mazhar dukra Juokiuosi tokia fainuolė ji. Man ta scena ir patiko ir prajuokino, tu pabaisa, o aš apvalutė. Abu atstumtieji ir baidyklės, ką dabar daryt? Juokiuosi Man patinka, kad Mazhar su ja savo švelnią pusę parodo. Dilber jam tikrai svarbi, toks lipšnus su ja, patinka man jų pora. Man patinka, kad įveda nestandartinius gražuoliukus vaikus, o realius vaikus su tikrom problemom.
Čia viskas apsiverčia aukštyn kojom, po to paaiškės, kad tam dar kas nors iš aukščiau vadovauja Juokiuosi

Marasli ir aš pusėje, jis nėra standartinis gerutis, jis geras, bet su savo istorija ir nenudailintas. Kas man patinka personažuose. Labai nemėgstu pagrindinių veikėjų nusaldintų princų, tokių kurie saldūs iki blogumo arba tokie naivūs iki blogumo, kad tiki viskuo ką kiti sako ir nemąsto savo galva Juokiuosi

Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau


Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 02 19, 2021 10:00 pm

Na taip įdomu kaip viskas toliau su Mazhar klostysis man dabar viskas įdomiausia kas su juo susiję, kažkaip kai parodė jo asmeninį gyvenimą įnešė naujų vėjų į serialą.
Pritariu dėl Marasli jis toks nenudailintas gerietis, turi savo istorija ir paslapčių. Man patinka šis aktorius, mačiau šiek tiek jį Yarim Kalar Aşkla tai patiko labai jo vaidyba, ten jis vaidino  į korumpuotą policininką įsikūnijusį pagrindinį personažą. O tu jį mačius kur anksčiau?
Labai patiko tavo abu įkelti video, labai gražios ir jautrios dainos Įsimylėjau Kažkaip pastebėjau kad turkų porų video su rusiškom dainom visad mane labiau paliečia. Kažką turi tos dainos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 22, 2021 9:09 pm

Scenos jo namuose iš tikrųjų įdomiausios dabar. Patiko man Sibel ir Dilber pasižodžiavimai ir trumpi pokalbiai. Jos tikrai galėtų būti geros draugės Šypsausi
Juokina dar Ramo šeimynėlė, aktorių ir detektyvų būrelis, kuris bando vedžiot Sibel seserį už nosies Juokiuosi

O taip tą aktorių daug kur esu mačius. Patinka jo man vaidyba. Yarim Kalar Aşkla dar nemačiau, bet planuose yra, kadangi jis trumpas tai kai bus laiko tikrai pažiūrėsiu.

Man tas pats, kažkaip su rusiškai intarpais porų video mane sujaudina labai Juokiuosi dar arabiškų dainų klipai irgi visai nieko, bet vat su anglų kalba ne visada susižiūri, arba labai daina turi pritaikyta būt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 02 26, 2021 8:27 am

Peržiūrėjau naujausią Ramo seriją patiko, kad Dilber šiek tiek papasakojo apie save, savo dukros tikrą tėvą. Nihar tai vaidina didžiausią blogiukę bet jau tik šiek tiek pagasdino ir iš kart išsigando, atlėkė pas dėdę pagalbos. Nemaniau, kad taip greit pašalins tą vieną iš vadų. Prajuokino kaip Ramo ir Dogu vos ne šokio žingsniais perėjo lazerių šviesas Juokiuosi Taip išeina Dilber pažįsta Hasan, įdomu kas su juo siejo Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 27, 2021 7:11 pm

Man nauja serija labai patiko Juokiuosi Tas Dogo ir Ramo "šokio lazerio" stilius labai smagiai susižiūrėjo Juokiuosi Nehar iš vis laikas būtų pėdas pustyt, ji nei mėta nei tvora. Vaidina blogą, bet jai blogai nelabai išeina normaliai būti. Dilber istorija tikrai įdomi, aš dabar pagalvojau, kad Hasan bus jos mergaitės tėtis Juokiuosi Vat čia bus boma
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 02, 2021 10:18 pm

Pasirodo tu buvai teisi Hasan tikrai mergaitės tėvas. Bet kodėl jis su Dilber taip pasielgė Galvoju Suprantu, kad buvo vedęs jau su vaikais ir visa kita, bet kodėl norėjo Dilber sumokėti už naktį, kodėl ją palaikė už pinigus parsiduodančia vyrams. Man ir vėl geriausia vaidyba buvo mergaitės Cicek. Ne iš kelmo spirta ji Juokiuosi Kai ji sumąstė kaip susitikt su tėvu parašė Ramo žinutę ir ne vaikišką, bet net mirtim pagrasino:D  Žino kuo Mazhar užsiima. O po to kai susitiko su Ramo sako nenoriu šnekėt su mama, geriau atsiliepk tu ir pasakyk, kad mane pagrobei Juokiuosi Galiausiai vis dėlto pavyko susitikti jai su Hasan, bet jis nesupratęs liko kas įvyko. Įdomu kaip reaguos kai supras, kad ji jo dukra. Bet panašūs jie iš ties.
Gaila Dogu,vargšas tik nesenai susigražino tėvą ir vėl jį prarado. Verkiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 02, 2021 10:44 pm

Kadangi Dilber dainavo tokioje įstaigoje, kur pagrinde merginos palaiko vyrams kompanijas, Hasan ko gero pamanė, kad ir Dilber viena iš tokių. Cicek man irgi patinka, duoda ji ugnies Juokiuosi ji labai pagyvina serijas Juokiuosi Manau jam bus šokas, jis tikrai nesitikės, kad po vienos nakties galima buvo taip "užlėkt". Visiems bus nelengva situacija ypač Hasan šeimai. Dogu man visada patiko, dėl jo man irgi labai gaila, tikiuosi nepalūš jis.

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 05, 2021 8:40 am

Cicek man labai patinka, scenos su ja ir Dilber man šiom serijom palaiko didžiausią įdomumą, tikiuos kitoj serijoj Hasan sužinos, kad ji jo duktė. Nesupratau kaip išsigelbėjo tas vadas Galvoju
Peržiūrėjau Marasli nesitikėjau, kad Mahur brolis nužudė Omer Nustebau Įdomu kas išgelbėjo Marasli kai Savas uždegė mašiną, turi būt kažkas kas aukščiau už Savas Galvoju
Pagaliau kovą pasirodys Fatmagul ispanų remeikas, įdomu kaip viską perteiks. Šiaip Ispanijoj dažnas merginų išprievartavimas šventėse, tai gan aktuali tema išties.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 17, 2021 8:45 pm

Dilber tikrai dabar įneša didelio įdomumą į projektą, su ja serijos daug gyvesnės Šypsausi Man patinka stebėt Hasan poelgius kaip jis mėgina visą tą situaciją išrišti. Aš dar kol kas paskutinės serijos nemačiau. Man įdomu bus sužinot kaip Hasan žmona į viską reaguos, nes jau pagavo Hasan su Dilber Juokiuosi

Man irgi netikėta buvo dėl Mahur brolio, man jis pats nekalčiausias atrodė Juokiuosi Bet eilinį kart patvirtina posakį, ko labiausiai nesitiki tą ir gauni Juokiuosi Juokiuosi

Ispanai Fatmagul pakoregavo pagal save, viskas nuo vakarėlio prasidės. Įdomu bus pažiūrėt jų versija. Turkiška versija man patiko, tai Ispanijos versija visai irgi domina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 18, 2021 5:57 am

Man ir buvo labai įdomu kaip sureaguos Hasan žmona, vakar norėjau pasižiūrėt seriją, bet pasirodo nerodė Turkijoje dėl kažkokių priežasčių. Gal tu žinai kodėl?
O tuo tarpu Marasli man kažkaip nuobodokas pasidarė, nesudomino nė bučinys, nė meilės prisipažinimas. O kai dar pasiskaičiau kad ir praeitos savaitės serija gan nuobodi tai nė nebežiūrėjau tik pažiūrėjau galą, kad pamatyt kaip Mahur brolis atėjo su Savas susitikt. Tai taip išeina jie broliai, bet jeigu jis Omero sūnus tai kodėl jis jį nužudė. O gal Omeras iš tiesų gyvas Galvoju  Kaip tu manai? Šypsausi
Fatmagul man ir patiko tai buvo pirmas mano turkiškas serialas Šypsausi Pamenu, kad rodė per lnk bet dėl nepatogaus laiko beveik visą rusiškai pražiūrėjau ir gan ilgokai aš su juo dėlto tempiau. Po to prie turkiškų serialų grįžau tik prieš du metus. Bet serialas buvo tikrai geras ir įsimintinas, įdomu kaip jį perteiks ispanai. Jau yra pilnas trailer prasidės kovo 28 ir turės 13 serijų, numanau kad bus daug atviresnis nei turkiška versija.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ramo - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Ramo
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: