TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ramo

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyKv. 12 03, 2020 3:12 am

Turkų serialas: Ramo
Metai: 2020 -  iki šiol filmuojamas
Serijos: Šiuo metu parodyta 22 serijos
Sezonai: 2

Ramo Yeni-dizi-ramo-basliyor-696x830

Vaidina:
Murat Yildirim - Ramo
Esra Bilgic -  Sibel

Idil Firat -  Fidan
Cihangir -  Olgun Şimşek
Taner - Bora Cengiz
Köksal - Mehmet Akif Özdemir
Mahir -  Hakan Gerçek
Mazhar - Mehmet Yılmaz Ak
Nehir - Devrim Özkan
Ahsen - Pelin Körmükçü
Doğu - Mustafa Yıldıran
Sacide Tasaner -  Sabahat
Ilker Aksum -  Hasan
Yigit Özsene -  Yavuz
Efsane Odag -  Afet
Leyla Kader Ilhan - Neriman
Mehmet Sait Ergenç - Kirpi
Alpay - Emre Erçi
ir kt.

Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2020 2:43 am

Antro sezono pirmos serijos ziurejosi labai idomiai, patiko siuzetas ir dar labiau idomuma palaike nauji personazai. Tik negalvojau, kad Taner taip trumpai bus. Kazkaip kaip ji nusove sumazejo idomumas, dingo ta intriga, kazko pritruko. Ir Sibel Cihangir namuose kazkaip dabar neidomiai ziurisi net kuris laikas neziurejau sio serialo, bet siandien vel grizau tikiuosi dar sudomins ir itrauks kaip ir anksciau Šypsausi
Kristina tu perziurejus tiek seriju kiek parodyta? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPen. 12 25, 2020 4:06 am

Pagaliau 20-toj serijoj pajudejo ledai tarp Sibel ir Ramo, buvo idomu ir smagu juos vel matyti tokiose situacijose kaip anksciau, patiko kaip Ramo isgelbejo Sibel ir net pajuokaut spejo, kad viena diena ji ji nusaus Juokiuosi Ir pagaliau istrauke is Sibel prisipazinima, kad ji ji myli net ir tokioj pavojingoj situacijoj begdami nuo priesu. Nesuprantu kodel Ramo nepasako Dogu tiesos apie Cihangir, kad jis isdave jo teva.  Tuomet Dogu tikrai taptu ne Ramo priesu o benndrininku. Nors as nemazai prasukau kol sugrizo idomumas tai gal ka ir praleidau. Beje idomu kas tas vyras kur isakineja Cihangir. As galvojau, kad Cihangir vyriausias, bet pasirodo ne.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replySk. 12 27, 2020 10:26 pm

Aš kol kas 22 serijas esu peržiūrėjusi Šypsausi Manau nepasako tik todėl, kad Dogu tėvas griežtus nurodymus Ramo davė kada jam atskleisti tiesą. O kadangi Ramo žodžio žmogus, todėl ir nesako nieko, nors aišku taip būtų kur kas viskas paprasčiau. Kai tarp Ramo ir Sibel daugiau scenų iškart pasijunta veiksmas ir chemija, kuri vien nuo žvilgsnio perbėga kūnu Juokiuosi Labai įdomu kur toliau viskas nuves ir koks finalas lauks šių dviejų personažų. Tu gal visas jau peržiūrėjai?
Halef deja istorijos liko daug klaustukų, bet aš irgi likau prie versijos, kad Suleyman kaltas dėl jo mamos mirties ir kad jis jo tėvas buvo. Man tai jo istorija mažuma paveikė ir netikėta man buvo, bet įdomiai susižiūrėjo kai veiksmą atgal prasuko ir leido suvokt, kad tas vaikas visą laiką buvo jis, o moteris, kuriai mėgino padėt buvo jo mama.

Aš atsilikau mažuma nuo visų serialų, nes covid susirgau tai teko visas veiklas ir hobius trumpam apleist. Kaip tu laikaisi? Kaip viskas ispanijoje dabar?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replySk. 12 27, 2020 11:48 pm

O aš kaip tik 22 serijos vidury kažkur esu. Dabar viskas žiūrisi labai įdomiai, pritariu kad iškart įdomiau kai tarp Sibel ir Ramo daugiau scenų atsiranda, nes jau buvo pabodę kai jie beveik atskirai visad. 20 serija superinė su jais buvo ir veiksmo ir chemijos ir humoro, nieko netrūko, gera porelė Juokiuosi Patinka man kai jie tokiose situacijose dar savo santykius sugeba aiškintis Juokiuosi Vis dar neparodo kas tas vyriausias vadas kur net Cihangir paklūsta, bet kaip supratau tas jo žmonos brolis kažkaip susijęs su tuo vadu. Geras jis psichopatas, buvo įdomi ta scena kai jis Ramo prie melo detektoriaus prijungė ir už kiekvieną jo melagingą atsakymą jį pakratydavo, žiauri įtempta, bet tuo pačiu ir įdomi scena buvo. Įdomu ką jis dar toliau padarys Galvoju Nustebino kai parodė kad jis Cihangir giminė ir net nieks neįtaria iš šeimos koks jis iš tiesų. Na bent iš Nihar reakcijos sprendžiant.
Tikiuosi, kad nesmarkia forma Covid susirgai ir kad nejautei labai stiprių simptomų. Jau pasveikai, kaip jautiesi dabar? Šypsausi
Ispanijoj nekokia situacija, beveik nedirbu, daug nežinomybės. Nežinau kaip čia kitais metais reikės išgyventi ir ką su darbu daryti jei situacija negerės Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPir. 12 28, 2020 9:01 pm

Ten visi geri psichopatai sakyčiau Juokiuosi Cihangir su savo manija pamaitinti visus prieš jų mirtį Juokiuosi Žmonos brolis irgi savų keistų manijų kankinimo turi Juokiuosi Bendras šeimos bruožas sakyčiau Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi

Pakankamai lengva forma prasirgau, tai bent tiek gerai. Kažkaip aplink mane jau ne vienas tiek iš pažįstamų,tiek draugų, tiek giminėje prasirgo arba dabar serga. Vieni sunkiai, kiti lengviau, bet ačiū Dievui visiems praeina gana sėkmingai. Pas tave visi sveiki? Labai tikiuosi, kad susitvarkys viskas tiek tau tiek visiems. Ta nežinomybė visus varo į neviltį.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyAntr. 01 05, 2021 2:03 am

Aha pamenu Cihangir su paskutine vakariene Juokiuosi Tikrai visi geri psichopatai Juokiuosi Kažkaip šiandien po kurio
laiko pasijungiau pabaigt 22 seriją, bet nesižiūri gal ne ta diena. O Sen cal kapimi kiek tu peržiūrėjus? Aš tai su juo vis svyruoju arba įdomu arba nuobodu, bet paskutinės serijos gan nuobodžios buvo tad dabar planuoju ar žiūrėt 24 ar ne Juokiuosi
Na gerai, kad bent lengva forma Covid prasirgai ir kad artimiems ir pažįstamiems ir viskas gerai Šypsausi  Aš kaip ir nesusirgau, nors buvo tokių sveikatos svyravimų bet greit praėjo, tai niekur ir nesikreipiau vis tiek praktiškai tik namuos būnu dabar. Ačiū Dievui visi artimieji irgi sveiki.
Lapkritį ir gruodį tik kelias dienas iš vis dirbau, o už spalį dar ir ne viską sumokėjo, nes viešbutis neturi pinigų. Nekokia situacija iš ties.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2021 9:39 pm

Ramo reikia nuotaikos kada norisi šaudymo ir mafijos Juokiuosi ne visada būna tokios dienos Juokiuosi Sen cal kapimi dar tik 20 serijų peržiūrėjusi esu, jeigu niekas nepamaišys ryt planuoju 21 seriją pažiūrėt. Kol kas man lengvai žiūrėjosi ir viskas patiko.
Tai jau taip, gerai, kad viskas gana lengvai praėjo. Nors dar iki šiol kartais atsiranda kokie nors covid padariniai, bet tikiuosi, kad po mažu viskas išnyks. Smagu, girdėt, kad tu sveika ir visi aplinkiniai pas tave sveiki. Su darbu labai tikiuosi, kad viską sumokės greitu laiku, ir kad artimiausiu metu atsiras daugiau darbų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2021 10:02 pm

Jeigu Yavuz galo anksčiau ar vėliau galėjai laukti, tai vat Fidan tikrai netikėta mirtis man buvo, gaila jos. Jos personažas man patiko, visada teisinga, narsi, geros širdies. Po ilgo tarpo galiausiai pradėjau vytis ir šį serialą Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Tikiuosi pavyks per porą savaičių pasivyti visas nematytas serijas.

Kaip tau sekasi su šiuo serialu?

Hercai serialą ir aš jau mečiau Juokiuosi Iš komentarų supratau, kad visi mirę prisikelt baigia, o naujus įdomius įvestus personažus numarint baigia, tai kažkaip noras atšoko bežiūrėt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2021 3:14 am

Oj jau senokai žiūrėjau užsiliko vėl man turkų serialai. Fidan personažo man ir buvo gaila ypač Ramo dėl jos. Pamenu paskutinė serija kur žiūrėjau tai išaiškėjo, kad Dogu tėvas gyvas tai labai nustebau ir apsidžiaugiau. Nepamenu kelinta serija Juokiuosi  O tu jau šitą matei? Kiek serijų peržiūrėjus?
Prajuokinai su Hercai, bet aš nesuprantu kam iš vis dar jį tempia, jau man atrodo daug kas sako, kad jis senai tą įdomumą prarado kaip buvo iš pradžių.
Sen Cal kapimi ir apleidau prieš kelias savaites pradėjo rodyt čia  Ispanijoj vadinasi Love is in the air tai peržiūrėjai pirmas serijas tai visai patiko, nes tuo labiau pirmos nė nebuvau anksčiau normaliai mačius, o ir faina suprasti kiekvieną žodį, patinka dubluojantys aktoriai, ispanai visad labai gerai parenka, netgi kaip kurie personažai dėl to įdomesni tapo Juokiuosi Tai dabar galvoju gal jau ir negrįšiu prie Turkijoj rodomo, o kartais įdomesnes serijas pažiūrėsiu ispaniškai, nes jis man taip svyruoja tarp įdomu ir ne Juokiuosi Kiek tu serijų jo peržiūrėjus? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2021 8:45 pm

Ramo kol kas esu nepilnai 26 serijas pažiūrėjus. Kitą savaitę jeigu išeis pratęsiu žiūrėjimą Juokiuosi kol kas su Dogu tėvu dar nemačiau. Bet kažkaip galima to ir laukti buvo.

Būna tikrai projektų, kurie sugeba laiku sustot. Tačiau vis dažniau turkai ima užmirš tai, to aš niekad nesuprasiu. Vietoj to, kad nufilmuotų stiprų serialą su mažiau serijų, bet išeitų aukštai iškelta galvą reitingų viršūnėse, iš gerų reitingų nuvažiuoja iki pačių žemiausių. Kam to reikia? Prasideda pilstymas iš kiauro į tuščią. Hercai būtent tą lygį mano manymu ir pasiekė. Daug kas iš to kas bežiūri dar laikosi dėl to, kad pagrindinė pora labai patinka, arba antraeilė linija dar kažkokią belaiko ir nori sužinot kas bus. Aš sakiau finalinių serijų anonsus pažiūrėsiu ir užteks Juokiuosi

Sen Cal kapimi pasivijau visas serijas, kurių buvau nemačius. Iki šiol labai patiko, tačiau sekančios serijos anonsas labai šokiravo. Tikiuosi nesugadins serialo per ilgai su tuo siužetu, kurį kūrėjai sugalvojo įvesti. Nes jeigu taip ir šis serialas praras žavesį ir magiją, kuri iki šiol siejo pagrindinius veikėjus serialo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replySk. 01 31, 2021 11:17 pm

Na taip pritariu, kad turkai mėgsta labai tęsti ir iš gero serialo padaro nuobodų dėl tų savo reitingų. Aš iki šiol ant jų pykstu dėl Yeni hayat nerandu nieko panašaus nė vienam seriale, tai gaila, kai nutraukia įdomų ir kitokį nei visi turkų serialai ir palieka nuobodžius su belekiek sezonų. Man Hercai iš pat pradžių labai patiko bet jau pirmo sezono pabaigoje pabodo pagrindinė pora tai antrą žiūrėjau tik dėl Harun ir Yaren ir tai kad dar buvo ispaniškai tai galėjau dėl fono klausyti daug ką Juokiuosi
Ramo tai aš nesitikėjau, kad Dogu tėvas gyvas tai labai nustebau ir situacija ten buvo tokia įtempta, kad jai ne jis viskas galėjo baigtis blogai. Nepasakosiu daugiau, kad nesugadinčiau įdomumo ir lauksiu tavo reakcijos kai tai peržiūrėsi Šypsausi Gal ir aš tada dar grįšiu prie jo.
Sen Cal Kapimi paskutinė serija kur žiūrėjau buvo kai pasirodė tas princas, o dabar kadangi rodo ispaniškai tai nusprendžiau žiūrėt ispaniškai. Nors dar tik 5 serija turkiška čia kažkur rodoma kadangi sukarpytos po 40 minučių tai dar ilgokai kol prieis iki dabartinių turkiškų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPir. 02 01, 2021 9:01 pm

Aš labiausiai pykstu ant turkų kada uždaro serialą, be jokio finalo. Jokios pagarbos žiūrovui, kuris žiūrėjo tą serialą. Suprantu nėra reitingų, gerai uždaryk serialą, bet bent jau sukurk paskutinę serialą, kad ir pagreitintu būdų, bet su logišku finalu, o ne ten kur baigė filmuot, tuo ir uždarė Pykstu

Na tikiuosi, kad pavyks per kelias savaites pavyti ir Ramo Juokiuosi pasiilgau jau Sibel ir Ramo dueto Juokiuosi

Mano žiūrimose serijose princo jau nebėr Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi kai pavysi serialą iki princo duok žinią bus įdomu toliau padiskutuot apie tolimesnius įvykius Šypsausi

Ką šiuo metu tu bežiūri?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyPir. 02 01, 2021 11:11 pm

Na taip kaip iš vis nutraukia be pabaigos dar blogiau, todėl po Yeni Hayat ir nenoriu pradėt naujo turkų serialo kuris tik prasidėjęs, nors iš ties iš dabar rodomų be Ramo nieks ir nedomina. Tai dabar iš turkiškų nieko nežiūriu. Tik Sen Cal kapimi ispaniškas serijas kartais akim permetu, nes patinka dubliuojantys aktoriai Įsimylėjau Bet dar iki tos serijos su princu tai čia ilgai reiks laukt kelis mėnesius mažiausiai
O šiaip tai žiūriu La reina del Flow ir pradėjau naujus Telemundo La suerte de Loli ir Buscando Frida. Iš ispaniškų tai žiūrėjau Nasdrovia, žiūrisi juokingai, bet dar kelios serijos užsiliko reiktų gal pabaigt. O tu jį žiūrėjai? Ar dar neturėjai laiko? Dar ką nors žiūri be turkiškų? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_replyAntr. 02 02, 2021 9:43 pm

Kol kas tik Hawaii Five-0 ir turkiškus težiūriu, bet vis noriu su Maite serialus pažiūrėt ir Nasdrovia, bet iki jų niekaip dar nedaeinu Juokiuosi gal pavyks kaip nors šį mėnesį prieit, bent iki vieno Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Ramo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Ramo
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: