TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ramo

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 04, 2021 9:56 pm

Dogu susitikimas su tėvu tikrai netikėtas. Tokia stipri scena buvo. Pagaliau Cihangir nebeplaus Dogu smegenų Juokiuosi  tikiuosi pagaliau su Ramo susivienys ir bus stipri komanda Juokiuosi toks mielas epizodas kada Ramo pasiima iš Cihangir namų Sibel. Mašinoj ji taip smagiai klykė Juokiuosi jausmingas susitikimas su Ramo šeimos nariais. Man visada patinka matyt Sebahat ir Sibel susitikimus, Sibel Ramo mamą kaip savo myli.

Mazhar personažas man patinka, jis toks gana paslaptingas atrodo. Visada toks ramus ir šaltas, išlaiko nervus, kad ir kokia situacija būtų Juokiuosi pastebėjau, kad šis aktorius vis vaidina serialuose, kur mafija ima viršų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 05, 2021 7:21 am

Aha ta scena buvo labai gera ir stipri. Ir svarbiausia dar visa ta įtempta situacija, kad Dogu pasakė, kad susprogdins Sibel jai Ramo  nenusišaus ir aš jau galvojau, kaip dabar jau viskas pasibaigs ir netikėtai pasirodė Dogu tėvas, likau be amo. Bet gerai, kad pagaliau Dogu praregės ir pamatys koks Cihangir iš tiesų aš ir norėčiau, kad jis su Ramo susivienytų, būtų tikrai stipri komanda.
Tos vietos kai Ramo pasiima Sibel dar nemačiau, bet numanau kad gera turėtų būt, žinant jų santykius Juokiuosi
beje kas toks Mazhar? Aš jau senokai žiūrėjau tai jau nepamenu  Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 05, 2021 3:30 pm

Aš jau pažiūrėjau 27 serijas. Tai finalas toks wow, pasibaigė tikrai įtempta nata. Kaip man patinka Sibel matyt kaip ji žaidžia su Fatos. Labai mielos scenos Sibel naujam Ramo rajone Juokiuosi
Ties kur tu sustojai žiūrėt?

Mazhar Cihangir žmonos brolis
Ramo - Page 2 8f6a761369086440

Naujausiuose serijose kaip supratau atsiranda keli nauji veikėjai. Mane labiausiai dabar intriguoja aktorės Sitare Akbaş veikėjas. Ji Sen Çal Kapımı seriale Fifi vaidino. Ir iš promo davė suprast, kad ji kažkaip susijus bus su Mazhar  Kietai šypsausi
Ramo - Page 2 00e94c1369087139
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2021 12:50 am

Aš sustojau ties 25, vakar pasijungiau tai peržiūrėjau 26 seriją, tiesa su prasukimais, sunkoka man po tiek laiko dar susigražint įdomumą Juokiuosi Aš galvojau, kad Sibel Ramo iš Cihangir namų kaip nors "atseit" per prievartą išsiveš. O čia ramų ramiausiai susikabinę už rankų išėjo Nustebau Gal gali man paaiškint kaip čia taip gavos, kodėl Ramo ją pasiėmė ir kodėl Cihangir sutiko? Supratau, kad jis dar buvo liepęs sibel kad ji nušautų Ramo. Šiek tiek sunkoka man gal rusiškai po tiek laiko žiūrėt tai ne viską suprantu jei įdėmaiai neklausau Juokiuosi
Mazhar personažas man nu pat jo pasirodymo patiko ir sukėlė susidomėjimą, tik vardo nežinojau tai vadinau jį Cihangir žmonos brolis Juokiuosi Sudominai su ta nauja veikėja? Kada ji pasirodys? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2021 10:06 pm

Cihangir iki galo tikėjo, kad Sibel visgi Ramo nušaus Juokiuosi Jis davė įsakymą Sibel, kad kai sugįš į Ramo rajoną ji ten jį nužudys, kad jau namuose nepavyko. 28 serijoje Sibel nuo dūšios išlieja viską Cihangir, kad visada ji buvo Ramo ištikima, net ir tada, kada Ramo manė, kad jie priešai.

Mazhar su kiekviena serija man vis įdomesnis darosi Juokiuosi o būtent Sitare Akbaş veikėja pasirodo 31 serijoje. Tik aš dar kol kas nemačiau tos serijos, tai sunku pasakyt kas ji išties bus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2021 2:07 am

Tai Vien tik dėlto Cihangir išleido Sibel su Ramo, kad galvojo kad ji jį nušaus? O ką jis pasakė Ramo kokia priežastis buvo, kad jis jam leido Sibel pasimti? Ką Ramo pasakė Cihangir, kodėl pasiima Sibel? Juk Ramo atseit nežinojo, kad Sibel ruošias jį nušaut.
Vakar peržiūrėjau 27 seriją vis dėlto pasijungiau su ispaniškais subtitrais tai link vidurio serijos jau paįdomėjo šiek tiek, nors praktiškai visa serija buvo apie tą profesorių, na ir aišku pabaigoj Sibel vėl atsidūrė Cihangir rankose, kaip gi kitaip, čia jau buvo aišku kad taip gausis Juokiuosi Reiks pažiūrėt 28 seriją nors man šiek tiek tas per tą patį jau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2021 8:04 pm

Jis neturėjo kito pasirinkimo, nes Ramo pasiėmė Sibel garantiniai santuokai. Kaip buvo pirmam sezone. Šeimos savo vaikus ištekino kaip garantus, kad niekas kraujo nelies daugiau. Paprastai dukras ir sūnus sutuokia, bet Ramo panorėjo Sibel, kaip Cihangir sūnaus nuotakos Juokiuosi Sibel pradžioj nieko nepasakojo Cihangir, ir davė jam suprast, kad padarys ko jis nori. 28 serijoje kardinaliai viskas pasikeis. Nehir personažas taps daug ryškesnis nei iki šiol. Nuo 29 serijos su kiekviena serija vis naujų personažų prisidės. Priešų daugėja Juokiuosi Ramo galvos skausmas nesibaigs Juokiuosi Netikėta man buvo, kad Sibel pasirodo dar giminaičių gyvų turi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2021 9:46 pm

Ačiū už paaiškinimą Šypsausi Dabar jau aiškiau kodėl Cihangir leido pasiimti Ramo Sibel, aš kažką girdėjau apie santuoką, bet iki galo nesupratau Juokiuosi
Vakar peržiūrėjau 28 ir 29 serijas, na ką pasibaigė Cihangir era, iš visos šeimos beliko tik Nihar. Nesitikėjau, kad Mazhar padės Ramo susidoroti su Cihangir bet taip ir įtariau, kad Cihangir bus prisidėjęs prie Mazhar tėvo mirties. Gaila, kad Nihar tapo bloga aš taip norėjau jos poros su Dogu. Pastebėjau, kad čia be Ramo ir Sibel nėra jokios kitos poros istorijos, visa kita tik mafija, pinklės, šaudymai ir muštynės. Galvojau, kad Dogu tikrai anksčiau ar vėliau su Nihar susieis gaila, ne. Jis taip į ją žiūri ir patiko man jų pokalbiai ir visa kita.. Per daug man to kriminalo, bet dar žiūrėsiu, nors nemažai prasukinėju tas muštynes ir šaudymus su visokiom grupuotėm kurios man neįdomios.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2021 5:09 pm

Aš bijau tik vieno, kad Dogu nemirtų nuo Nehir rankos. Jis geros širdies ir jam Nehir labai brangi, tai tikiuosi, kad Nehir nepasinaudos tuo. Ypač dabar kai jos protas ir širdis aptemus ir dabar ji mato tik juodas spalvas. Man irgi gaila, kad ji į blogio pusę nėrė po visko. Ji buvo gera mergina, geros širdies, bet deja gimė netinkamoje šeimoje. Cihangir sužlugdė ją. Iš jos galėjo išeit gera daktarė. Staigmena man taipogi buvo, kad Mazhar padės Ramo sunaikinti Cihangir. Tačiau, kad Cihangir įsipainiojęs į jo tėvo mirtį nelabai nustebino, nes Cihangir visur savo rankas pridėjęs buvo Juokiuosi Hasan su žmona dar yra, bet jų šiame sezone labai daug ir neberodo. Pirmame jų scenų mielų tikrai buvo žymiai daugiau. Man irgi norėtus daugiau kokių porelių. Aišku čia ne meilės romanų serialas, bet visgi bent kažko šviesaus kartais ir mafijoje norisi Juokiuosi bet mūsų kaip ir norai išpildyti, Mazhar be meilės palikti negalėjo Juokiuosi kaip toks vyras be simpatijos. Dilber dar kad ir mažai buvo, bet su Mazhar jų duetas man susižiūrėjo įdomiai Įsimylėjau Dilber moteris su charakteriu Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Tikiuosi sekančioje serijoje jų bendrų scenų parodys daugiau.Be to labai juokiausi iš Sahin, kai tas seilę varvino į Sibel sesę. Aiškiai krito į akį, kad vos ant tos kėdės laikėsi išsėdėti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2021 8:51 pm

Dilber tai čia tas naujas personažas? Šypsausi Aš taip greit neįsimenu naujų vardų Juokiuosi Man Sibel sesė iš pat pradžių sudomino, bet pasirodo ji suktas personažas, nerūpėjo jei nei sesė nei niekas tik pinigai. Aš peržiūrėjau jau visas serijas kiek parodyta. Tai abiejose paskutinėse praktiškai palieka tą pačią intrigą dėl Sibel. O tu kiek serijų peržiūrėjai? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2021 9:59 pm

Taip, Dilber naujas veikėjas. Aš visų veikėjų vardų irgi neatsimenu, tik tų, kurie labai patiko arba jau kuriuos ilgai rodo Juokiuosi Sibel sesuo man irgi pradžioj patiko, bet po to kai supratau, kad ji gyvatė, nuomonė kardinaliai pasikeitė. Nesitikėjau, kad dėl pinigų ji gali parduot viską. Kiek per ją žmonių nekaltų mirė. Man labai gaila buvo to vyruko iš Ramo naujos gaujos, kuris Sibel sesers akivaizdoje mirė kai suvokė kas per niekingas asmuo ji yra. Jis buvo ištikimas ir Ramo tikrai nemažai padėjo, trūks jo pagalbos rankos. Aš irgi jau peržiūrėjau viską. Esu tikra, kad Sibel tikrai nenumirė ir mes ją dar išvysim, tik pakankins Ramo nervus ir visų kas ją myli. Man kas patiko, kad vaiką parodė protingiausią. Kai Fatos atsisuko į Sibel sesę ir paklausė, kodėl ji savo sesers nemyli? Juokiuosi Nehir man kol kas netempia iki mafijozo žiaurios dukros, ji man čia daugiau veikia emocijom, dėl nelaimingos meilės Ramo Juokiuosi Iki šiol nelabai dar suvokia, kad Ramo dėl Sibel ir numirt gali. Ir kad jo akys visada matys tik Sibel.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2021 11:16 pm

Man ir buvo galia, to vyruko, kurį Sibel sesers akivaizdoje nužudė. Matės, kad buvo ištikimas Ramo ir tikrai jam nemažai padėjo. Aš ir galvoju, kad Sibel nemirė ko gero ją išsivežė ir paliko tik tą žiedą, kad po sprogimo galvotų kad ji buvo ten. Kažin kaip dabr elgsis Mazkhar kai sužinojo, kad Ramo nušovė jo sūnėną, kaip manai kenks jam? Man patiko kai Mazhar buvo Ramo pusėj bet ko gero dabar viskas paskeis Galvoju
Dilber tai dar mažai parodė, praktiškai nieko įdomaus dar nė neįvyko su ja. Tikiuos, kad kitoj serijoj daugiau atsikleis. O šita aktorė išėjo iš Sen Cal kapimi? Kaip pašalino jos personažą ten?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 11, 2021 8:23 pm

Pilnai tikiu, kad dėl intrigos jos kitoj serijoje išvis neparodys, kad toliau laikytų įtampa ir visi galvotų, kad Sibel mirė. Mazhar manau mums dar tikrojo veido neparodė, tad tikrai manau, kad atėjus momentui jis gali kenkti Ramo. Mazhar šaltas, bet galima suprasti, kad jam šeima labai svarbi, kaip ir Ramo. Dilber kol kas mažokai buvo, bet iš to kaip ji daužė indus kada Mazhar planus atšaukė susidariau nuomonę, kad ji su charakteriu moteris bus Juokiuosi Esu tikra, kad kitose serijose bus daugiau jos. Sen Cal kapimi seriale jos personažas išvyksta į Londoną darbo reikalais. Tiesą sakant vienoje serijoje ji buvo pilnam veiksme su draugėmis, o kitoje serijoje tiesiog pasakoma, kad ji Londone kada merginos jai telefonu paskambina. Vienoj serijoje bus 2 mėnesių šuolis ir neliks iškart kelių personažų seriale.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 11, 2021 9:45 pm

Na ko gero dėl intrigos Sibel dar neparodys, tikiuos nebus labai liūdna serija ir Ramo geriau ieško tai kas padarė o ne verks dėl Sibel. Kaip manai čia prisidėjo Nehir? Ar čia tas kitas mafiozas kur dėl tėvo keršija?
Patiko šitas video, toks dramatiškas ir tuo pačiu romantiškas

Na tikiuos, kad kitoj serijoj mums labiau parodys Dilber personažą, ir taip jau mažai čia moterų liko Juokiuosi Įdomiai čia su Sen Cal kapimi, kurio personažo dar neliks? vakar žvilgtelėjau ispaniškas serijas tai dar tik 9 turkiška rodoma, o aš buvau iki 26 lyg peržiūrėjus tai dar kelis mėnesius teks palaukti Juokiuosi
O tu iš turkiškų ką nors iš naujai pasirodžiusių pradėjai žiūrėti? Šypsausi Mane tai visai domina tas Marasli neblogų atsiliepimų girdėjau. Bet nežinau ar pradėti Galvoju Beje gal žinai ar kanalas per kurį jis rodomas ne valstybinis? Nes nesinori pradėt žiūrėt tokio serialo kur nė vieno bučinio poros nebūtų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 12, 2021 4:09 pm

Kažkodėl manau, kad Nehir. Ji įsimylėjus Ramo yra, todėl ji tikrai galėjo prikišt rankas. Arba koks naujas priešas, kuris dar ateityje pasirodys Juokiuosi

Video tikrai labai gražus. Ir ta daina labai tiko video. Man patinka video su lyric intarpais Šypsausi Esu ta dainą ne kart girdėjus, bet nežinau kas ją atlieka. Gal tu žinai? Šypsausi

Aš irgi tikiuosi, kad parodys Dilber daugiau. Nes moterų tikrai sumažėjo gerokai Juokiuosi tradiciniu būdu visas praktiškai išžudė Juokiuosi Juokiuosi Norisi aišku daugiau gerų moterų į Ramo pusę kaip tetos, nes kol kas visos moterys bazuojas pas blogiečius Juokiuosi Net Sibel sesuo sugebėjo nuvilt Juokiuosi

Galima skaičiuoti, kad net 4 personažų neliko. Pradžioj princas išvyko ir po dviejų serijų neliko Fifi, Edos močiutės ir Balca. Pas turkus ko gero sezoną užbaigs kol Ispanijoje parodys galą Juokiuosi Įdomu ar jie sugebės iki pavasario baigt serialą, ar pratęs iki antro sezono? Juokiuosi Tikiuosi, kad su šiuo sezonu užbaigs, nes komedijos tipo serialai dažniausiai nuvažiuoja į lankas jeigu sugeba ir antrą sezoną sukurt Juokiuosi
Marasli aš žiūriu, tikrai įdomus serialas. Patinka man pagrindinio veikėjo charakteris. Turi šarmo. Ir dar iš naujų pradėjau Akinci. Bet ar valstybinis kanalas nelabai galiu pasakyti. Bet manyčiau, kad taip, nes jie nėra internetiniai serialai.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Ramo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramo   Ramo - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Ramo
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: