TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
michelle
polyanna
Elena
Maria Del Carmen
Gabi
monikute19
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 2:13 am

nu kaip jum finalas ? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 4:34 am

edvis rašo:
nu kaip jum finalas ? Šypsausi

Dar nemaciau, tik rytoj matyt pasiziuresiu. Šypsausi
Bet nuotraukos tai labai jau grazios tai isivaizduoju grazus finalas turetu buti. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 6:20 am

Finalas iki laimingosios dalies gan įdomus ir intriguojantis. O po to pasidarė nuobodu, nieko gero kaip ir neparodė, tikėjaus kažko daugiau. O dar užbaigimas vestuvėm, nemėgstu tokių pabaigų, man tai atrodo labai banalu ir šimtą kartų matyta, pritrūko originalumo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 12:24 pm

Man finalas patiko. As kaip tik megstu laimingas pabaigas Šypsausi Po tiek tragediju ir kanciu, norisi nors kazkiek veikeju laimes pamatyti, kazko grazaus. Man sikart ir tai kad baigesi vestuvem netrukde, paskutinese ziuretose telenovelese to nebuvo. Finalineje serijoje netruko nei veiksmo, nei graziu akimirku. Patiko kad Lucha finale buvo tokia stipri ir kieta, primine Gabriela Šypsausi Man ji buvo stipresne veikeja nei Daniel. Vietoj to kad jis ja nuo blogiuku gelbetu, cia jinai ji isgelbejo Juokiuosi Diablo ir Lilianos finalas labai geras ir simboliskas. Megstu originalius blogiuku finalus, vis idomiau nei kai nusauna ar i kalejima ikisa. Tik man keista kad Diablo Daniel neprisipazino jog cia jis jo abu tevus nuzude Galvoju Jau atrode pasakys, bet nieko. Dar netiketa buvo kad Adrianai surado vyruka, nes pries tai buvo leide suprast kad ja su Octavio suporuos Juokiuosi Bet gerai kad to neivyko, man jie kaip pora nelabai ziurejosi. Lucios vestuvine sukuosena buvo labai grazi, jai taip tiko Įsimylėjau Apskritai ji labai graziai atrode per vestuves Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Nusišypsok
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Nusišypsok


Amžius : 7
Miestas : Kaunas
Parašė : 195
Prisijungė : 2013-09-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 3:42 pm

Aš taip pat iš tų, kuriems finalas patiko, nors finalo su vestuvėmis nebūčiau tikėjusis, kažkaip atrodė, jog šio serialo tematika būtent atspindi tas netradicines pabaigas. Gal dėl to ir patiko, kad netikėjau tokia pabaiga.
Veiksmo taipogi užtektinai buvo, ir gerai, kad nebuvo perspausta pabaiga, kaip daugelyje finalų būna.
Kas be ko įspūdingai užbaigė su Lili ir Diablo...

p.s. šukuosena ir man labai patiko, net pastabdžiau, kad geriau įsižiūrėti.
ir suknelė super, ypač iš nugaros.
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 5:27 pm

man finalas irgi patiko Diablo ir Lilianos finalas buvo geras labausiai gaila kad nuzude Viki visad galvojau kad bus su Octavio gaila Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 27, 2015 12:08 am

O man finaline serija, netgi labai patiko, nuo jos pradzios iki pabaigos. Šypsausi
Serija prasidejo vestuvemis ir baigesi vestuvemis Šypsausi Lucha labai graziai atrode Įsimylėjau Danielis irgi nieko toks visai Juokiuosi
Diablo ir Diablos pabaiga ''grazi'' buvo, man patiko ziureti kaip jie kartu uzsidege ir sudege, aisku dar pries tai kaip Olegario ant vinies atsisedo irgi labai patiko, o va Henarui per mazai buvo tik buti pasautam Šypsausi
O visa kita labai grazu buvo. Gaila, kad Marinai pora neatsirado.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 27, 2015 2:27 am

Pritruko isbaigtumo del antraeiliu personazu, gal labai skubėejo uzbaigt ir tilpt i 120 seriju.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 03 27, 2015 2:37 am

Man tai neisbaigtumo kazkokio nesijaute, gal todel kad esu macius ir blogiau Juokiuosi Marido en alquiler man tai gerokai labiau jautesi, o apie Lo que la vida me robo isvis nekalbu, nes ten tokio dalyko kaip ir apskritai nebuvo. Visa antra finaline serija tempe kol parode kuris veikejas mire, o antraplanius parode arba epizodiskai, arba tik baznycioje per laiduotuves, apie kazkoki isbaigtuma net nebuvo ka kalbeti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LOS MISERABLES-
Pereiti į: