TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
michelle
polyanna
Elena
Maria Del Carmen
Gabi
monikute19
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 11, 2014 6:05 am

Jei mano saltinis neklysta, tai prie šios telenoveles jungiasi Alexandra de la Mora.
Diskusijos - Page 2 D54c03332268955
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 11, 2014 6:24 am

Ji jau seniai itraukta i elenco pirmame pranesime Šypsausi Sitoje telenoveleje apskritai daug aktoriu is La patrona pasirodys.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 17, 2014 11:16 pm

Elena rašo:
Diskusijos - Page 2 29wuyxc
kokia miela nuotrauka  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 24, 2014 5:59 am

Eina sau kaip pagridinė pora netinka viens kitam. Na kitaip sakant Erick netinka Aracely Juokiuosi Jau geriau Diego Soldan būtų pagrindinis. Kartu jie labai gražiai žiūrisi ir šiaip šis aktorius man vis labiau patinka.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 24, 2014 6:33 am

Nezinau is kur Argos istrauke kad tas Erick i pagrindini tinka ir ypac su Aracely Juokiuosi Na dar Camelijoj tiek to, bet sicia. Telemundo tiek geru aktoriu turi, o Argos savo visur kaisiuoja. Bandziau save itikinti kad gal jis ka ir turi, bet bent foto nieko as jame nematau ypatingo Juokiuosi Negi buvo sunku ja su Diego arba su Gabriel suporuot, su abiem puikiai ziurisi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 25, 2014 10:49 pm

Man vien is foto sunku vertint, tinka ar ne. Nesu pries Erika nusistacius, o pamatysim ekrane, kaip bus ë)
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 26, 2014 5:56 am

Aaron Diaz telenoveleje vaidins Erick Hayser broli.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 28
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 06, 2014 4:05 am

Elena gal jei žinai gali biški papasakok šio serialo siužetą, būčiau labai dėkinga
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 06, 2014 5:49 am

Lucha 11 metu nekaltai praleido kalejime. Ten ji susipazino su kazkokia moterim ir ta paprase kad isejusi Lucha pasirupintu jos dukrele. Isejusi Lucha grizta namo ir ten ja pasitinka sesuo Liliana, pasako kad ji yra seimos geda ir isvaro. Bet is tikruju tai Liliana buvo kalta del to kad Lucha pakliuvo i kalejima, nes ji visada pavydejo savo sesei ir jos nekente. Lucha kalejime tapo sesele ir nutare ieskotis darbo ligoninej. Ta nakti i ligonine, po nepavykusios operacijos bandant pagaut Diablo, atvyksta Daniel. Ten jis susitinka su Lucha, kuri pasipriesina jo savivalei. Tai pamaciusi Daniel teta nutaria pasamdyti Lucha kaip sesele. Abi moterys greit susidraugauja. Gavusi darba Lucha nutaria ieskoti mergaites, kuria prizadejo pasirupinti. Suradusi pamato kad teta visiskai ja nesirupina ir pazada ja isivaikinti. Veliau Lucha sutinka Cesar, kuris jai pazada padeti isivaikinti mergaite. Cesar ir Daniel abu pamils Lucha, bet ji nezinos kad jiedu yra broliai. Viena diena i Cesar rankas pakliuna svarbus irodymai pries Diablo ir tai suzinojusi Liliana, su vienu bendru uzpuola Cesar. Ji mirstanti randa Lucha, kuri ta diena buvo su juo, ir jis jai atiduoda tuos irodymus. Cesar papraso kad ji susirastu jo broli ir atiduotu irodymus jam. Bet Lucha taip ir nesuzino kas yra jo brolis. Tai ji suzino veliau, kai Daniel jau pradejo jos medziokle, nes mano kad jinai iviliojo jo broli i spastus kad jis butu nuzudytas. Dabar Lucha turi rasti tikruosius Cesar zudikus, anksciau nei ja ras Daniel.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 09, 2014 5:23 am

Telenoveles premjera rugsejo 30 diena.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 30, 2014 11:54 pm

Manau, kad reiks Erik Hayser atsiprasyti, visai jis man graziai susiziurejo pirmose 20min Šypsausi Gal nereiks i ji ziurint taip jau kankintis kaip maniau Juokiuosi Aracely labai graziai atrodo, tokia tiesiog svyti, net ir kalejime sededama Įsimylėjau Su nekantrumu laukiu rytojaus, kad pilna serija pasiziureti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 01, 2014 2:06 am

Hayser kaip nekeista ir man visai nieko pasirode. Cia ji taip sutvarke, kad turbut geriau per visa savo gyvenima nera atrodes Juokiuosi Nes kai anskciau jo foto ziurejau, nei vienos neradau kur jis man atrodytu nieko. Tikiuosi parodys kokiu nors graziu scenu su Aracely ir Gonza prisiminimuose, nes man buvo mazoka, labai megstu ju pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 01, 2014 3:42 pm

Ka tik perziurejau 1serija, tai labai patiko, tikiuosi ir toliau taip bus.
Patiko Aylin Mujicos personazas. O kas del Erik Hayser tai net keista kad visai gerai jis man ziurisi, gal net patikti prades Juokiuosi Aracely ir Erik personazai kartu kol kas visai gerai ziurisi, idomu kaip bus toliau.

Ir daina grazi sios telenoveles, kazkuo La Patronos man primena Juokiuosi
Elena, gal zinai kur sia daina butu galima rasti?
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 01, 2014 9:42 pm

1 serija puiki tikrai ziuresiu toliau daina man irgi patiko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 01, 2014 10:05 pm

1 serija man irgi patiko, neistempa su praeitim, kalejime irgi neuzlaike, greit ivykiai klostosi, Aracely zavinti, tikrai kaip kazkas minejo net kalejome svytinti visa, Aylin tobula blogiuke Šypsausi ir pabaiga gera, taiga su nekantrumu lauksiu antrosios serijos Tik pažiūrėk
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LOS MISERABLES-
Pereiti į: