TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
michelle
polyanna
Elena
Maria Del Carmen
Gabi
monikute19
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 10 02, 2014 8:15 am

Telenovele po pirmos serijos tikrai nenuvyle. Aracely eilini karta vaidina nuostabiai, puikus personazas Įsimylėjau Jos pirmas susitikimas su Daniel man labai patiko, parode jam kad yra ne is kelmo spirta Juokiuosi Idomu kaip toliau tarp ju viskas klostysis. Man Aylin personazas kolkas nepasirode ispudingas, bet manau paskui ji daugiau parodys, taps tikra villana. Patiko Gabriel Porras, jau vien is kalbejimo manieros matosi kad sitas jo personazas bus kitoks nei ankstesni.
Kas del dainos, tai dar neaisku nieko. Manau suzinosim daugiau kai pasirodys entrada. Bet kuriuo atveju, kai tik rasiu kokia info, butinai idesiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 10 02, 2014 3:51 pm

Antra serija irgi labai super, dziugu, kad pirmos serijos ilgesnes apie 52min atrodo. Danieliui Lucia jau ikrito i aki, sirdi, bet dabar jis to neprazins tikriausiai, idomu kaip bus toliau negi tikrai Lucia vel bus uzdaryta i kalejima Nustebau Man labai gaila tos mergaites, net sirdi suspaude, vaikas sako noriu valgyti o gauna atsakyma uzsidirbk Verkiu
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 10 07, 2014 6:38 pm

Nu grazi pora Lucia y Daniel atsiziuret negaliu Šypsausi Bučiuoju Patinka man sis serialas vis su nekantrumu laukiu nauju seriju Šypsausi Ir dainos sia serial man patinka tik gaila kad pilnu versiju dar nera, tai teks palaukti Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 10 09, 2014 4:22 pm

Labai grazi pora. Įsimylėjau O va su Cesar'u kaip pora visai man nesiziuri, bent kol kas. Taip ir galvojau, kad Lucia yra ne tos motinos dukra, dziugu, kad tevas ir seserys bei brolis taip greit issiaiskino, kad Lucia gyva. Tikiuosi tevas ja greit suras, bet gal ir negreit Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 10 10, 2014 12:13 am

Taip, jau pirmose serijose buvo pasakyta, kad Lucia yra tevo nuodemes vaisius ar kazkas panasaus. Man bendrai nelabai patinka, kai poros taip greit isimyli vienas kita, bet tarkim, kad Lucia po 11 metu kalejime buvo pasiilgusi meiles. nemegstu ir serialu apie narkotikus, nusikaltelius, bet cia viskas idomiai parodyta, tikrai ziuresiu toliau. Smagu, kad Lucios seima tokia didele, jos seseru ir brolio likimai irgi sudomino.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 10 10, 2014 3:58 pm

Tikriausiai neuzfiksavau arba prasprudo pro ausis mano ispanu kalba dar nera tokia kad kiekviena zodi ar issireiskima suprasciau, dziaugiuosi, kad bent esme suprantu.
Beje, per kur Jus ziurit?
Nesuprantu ar mano kompas jau gryba pjauna ar serijos prastos kokybes, nes garsas tai ka as zinau, ziuriu per enelvideo.com tai kartais gerai viskas o kartais nors kompe garsas 100 procentu playeris irgi bet vos girdisi, vakar Senora Acero 4serijas perziurejau tai dvi buvo geru garsu o dvi vos vos girdysi.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 11, 2014 12:56 am

As per ten vakar serija ziurejau, tai garsas buvo geras. Kitom dienom ziurejau per gratisnovelas, nes ten man paprasciausiai neatsidare viena diena, o kita nebuvo per man patinkanti serveri ideta. Todel jei vakar serija tau gerai rode, tada gal prastos kokybes buvo kitom dienom sudetos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 11, 2014 4:23 pm

Man irgi buvo kad viena diena neatsidare, matyt taip ir buvo, as dabar per youtube ziuriu ir kokybe gera ir garsas geras ir svarbiausia per plancete galiu ziureti. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 10 13, 2014 10:44 pm

Dazniausiai ziuriu per Telemundo, bet kartais ten nerodo ar nepilnos serijos, tai ir youtube tinka - kol netrina Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 19, 2014 2:09 am

Kol kas tai labai įdomu. Gaila, kad Cesar kitoj serijoj ateina galas, o dar ir apkaltins Lucha, tikiuosi, kad įdomumo nepraras.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 19, 2014 10:28 pm

Kas kliuna, tai kad taip greitai isimylejo vienas kita pagrindine pora, o dabar jau bus galas, nes apkaltins Lucia del zmogzudystes. Realiam gyvenime Lucha kaip dukart teista butu pasmerkta, bet cia tikrai issikapstys.
Labiausai siai dienai man patinka Elena ir Pablo Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 25, 2014 6:35 pm

Iš ties po Cesar mirties viskas labai paįdomėjo. Nors šis personažas man netrukdė ir visai patiko. Bet dabar pasidarė labai įdomu. Ir Daniel personažas kenčiantis ir ieškantis kaltų man daug labiau patinka nei įsimylėjęs, patinka kaip jis neprisileidžia nė vieno ir vaidina stiprų. Nors šiaip čia Erik atrodo iš ties neblogai ir jo personažas charizmatiškas, bet jų pirma naktis su Lucia ir tas beprotiškas įsimylėjimas nesužavėjo, gal dėlto, kad per greitai ir man labiau patinka komplikuotos meilės istorijos. Todėl manau, kad dabar kai juos sies nepykanta ir meilė bus daug įdomiau į juos žiūrėt ir kas žino gal net susižavėsiu jų pora. Kas dar labai patiko kad Luciai nieks nepaspendė spąstų, kad ji atseit būtų apkaltinta nusikaltimu, kurio nepadarė, kaip būna telenovelėse. Čia ji išties tapo aplinkybių auka. Cesar mirtis buvo tragiška ir sukrečianti, visa ta serija labai įtraukė. O ta vieta kai ji išbėgo prieš Carlos mašiną kruvina suknele iš vis super. Įdomu Carlos papasakos apie visa tai ką žino apie Lucia Daniel ar ne Galvoju Telenovelė darosi vis įdomesnė. Dar kas patinka, kad Aylin personažas nors ir blogietės ir žudikės, nėra toks šaltakraujiškas kaip jos paskutinis vaidmuo CS. Vis dėlto pirmą kart nužudžius jai pasidarė bloga o ir į Cesar šovė drebančia ranka. Nors akivaizdu, kad dėl didžiulių ambicijų ir pavydo Lusijai ji padarys, bet ką. Net ir su savo mama kuri iki šiol buvo jos bendrininkė kalbėjo labai šaltai. O uošvės veidas išvytus žentą nebuvo pats geriausias ir jo bendravimo manieros nemanau, kad jai patiko Juokiuosi Supranta, kad mieloji dukrelė įsipainiojus į nešvarius reikalus. Tik nesupratau vieno dalyko, kodėl Liliana atėjo pas Daniel ir pasakė, kad dirba pas el Diablo?
Tam, kad sužinotų kokios nors informacijos apie bylą, ar ji taip pat įsimylėjus Daniel, ar dėl ko kito ko aš dar nesupratau Galvoju
Beje patiko, kad Lucia susitiko su Vicky ir taip pat savo tėvu, tik jaučiu, kad tai ilgai netruks.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 25, 2014 8:41 pm

Siandienos serijos dar nemaciau, bet pamenu aprasyme skaiciau jog Liliana bus isimylejusi Daniel. Tai manau busi atspejus Šypsausi
Bus smagu pamatyti ta susitikima su tevu ir dukterecia, nes as jau galvojau gal visai nespes susitikti. Man labai gaila Cesar buvo, jo veikejas tikrai patiko. Ta serija isties buvo puiki. Gaila jog tas senukas kazkoks nedamatantis ir nesuprato jog prie automobilio kita moteris stovejo. Net is ilgu plauku atskirt buvo galima, Lucios juk gerokai trumpesni, o ir apsirengus kitaip buvo. Dar gerai Daniel Cesar uzrasytos L raides nepastebejo, nors aisku gal dar spes, juk ne siaip sau rode kaip Cesar ja rase Juokiuosi O del to greito isimylejimo, manau scenaristai norejo bent truputi tos meiles pagrindiniu parodyti pries Cesar nuzudyma. Nes paskui, kai Daniel Lucios nekestu ir persekiotu, sunkoka butu patiketi jog jis ja staiga isimylejo. O dabar bus kad ir myli ir nekencia. Ir Lucios likimas del to dar tragiskesnis atrodys, nes ja persekios zmogus kuri jinai myli. Kas del meiles scenos, tai man irgi fejerverku nebuvo Juokiuosi Sakyciau izangoj perdaug plepalu, ko pasekoje jautesi permazai aistros ir atrode ne kaip pirma naktis, o tik dar viena is daugelio jau buvusiu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 26, 2014 12:11 am

Dėl įdomumo gal ir įdomiau, bet tas persekiojims visas tai man ne ta telenovelės tema, kuri labiausiai žavėtų Juokiuosi
O kas dėl Lilianos, tai man šis personažas patinka daug mažiau nei Cs, čia kažkokia nesusipratėlė, ambicinga, bet per daug ir keistai, buvo niekas, staiga panoro tapti kažkuo, o tas Olegario irgi stebiuosi, kad ją pakenčia Juokiuosi
Vat ks tikrai patiko, tai susitikimas su tėvu ir dukterėčia Įsimylėjau Super tikrai, dabar turbūt jinai slėpsis ir visą serialą taip, žiūrėsi serialą ir virpėsi, kaip ten bus.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 10 27, 2014 11:58 pm

Labai nenoriu, kad Lucha slapstytus iki pat pabaigos. Siaip Lilianos personazas idomus, parodyta, kad ji turi jausmu, bet tai su Ramadesu, tai su Diablo, nesuprantu jos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LOS MISERABLES-
Pereiti į: