TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 4:39 am

Labai nuostabiai parasei, praktiskai mano mintis, as visgi siuo metu manau kad mano nuomone Roberta blogesne, o Rene irgi ne ka geresne, bet tai ka Roberta padare Aurai mane kazkaip ypatingai paveike.  Šypsausi 
Kaip manai Lucia su Patricia dar susies ar Patricia su Mario susieis, as kazkaip noreciau kad Patricia ir Mario vel butu kartu.
O del Larisos tai tikiuosi kad atsikvoses ir baigs Silvio ginti, o jis neprieis iki to kaip andrejai dare su cigarete, mane ta siurpas krate, o ir tiek musimai, tiksliau dauzymai labiau. Nors aisku isimylejusi paaugle mato viska rozinemis spalvomis.
Galim sivakar dar dvi serijas pasiziureti, kaip tik dvi turiu planceteje parsisiuntus o ir miego dar nenoriu, o ir idomu kaip viskas toliau bus.
P.s ne i tema neplanuoji El Señor de los Cielos 2sezono ziureti, as siandien sakiau kai sia pabaigsim ta pradesiu ziureti, nors jau 6sias serijas ziurejau, paskui laiko nebeliko. Nes nebelabai yra ka ziureti, si, tada Reina de Corazones prasides, o televisos darysiu pertrauka nes kazkaip malonumo nebejauciu jas ziuredama.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 5:15 am

Aš manau, kad Patricia su Lucia gal dar ir susieis, nors Lucia viešai pripažino, kad vis dar myli vyrus, tai čia visko gali būt. Mario pora jau kaip ir surasta ta Selina ir nemanau, kad jis grįžtų pas Patricią. Kartu gyvendami jie pastoviai tik pykdavosi, nors dabar atskirai ir pradėjo gražiai bendraut. Na ką einu žiūrėt darėt kas bus toliau, vistiek dar miego nesinori, galima  ir panaktinėti Juokiuosi

O dėl El Señor de los Cielos tu žiūrėjai pirmą sezoną? Nes aš peržiūrėjau kelias pirmutines serijas ir manęs jis neužkabino. O prieš antrą seriją peržiūrėjau tą Capitulo Secretando, tai ir kažkaip nesudomino. Nebent antras sezonas daug įdomesnis? Ir šiaip nepatinka man Rafa šiam vaidmeny. Man jis Julianas iš Alguien te mira ir kol nepamatysiu geresnio jo vaidmens negalėsiu galvot kitaip Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 5:49 am

As jau perziurejau 113 serija, tai dziugu kad Dario po biski i prota ateina, sujaudino scenos kai nuejo prie lovytes, kaip ziurinejo rubelius, man trokie dalykai ypac jautrus. Gaila, kad Alvaro prie Auros neprileidzia, bet Aura protinga vaistu negeria ir apsimeta kad ja vaistai veikia, Patiko kaip Mara su tuo daktariuksciu kalbejo, matosi, kad jis nepritaria Robertos veiksmams bet negali nieko padaryti. Lucia sauniai su Silvio pakalbejo, dziugu kad tvirtai laikosi, nepalusta. Na taip Selina laukiasi bet kazkaip man ju santykiai i rimtus nelabai panasu, greiciau aistra ir tiek, o va su Patricia paskutinis ju buvimas kartu labai grazus buvo, tai pamaniau gal vel susieje kitaip jau elgtusis.
Idomu kiek toli eis Roberta ir Rene, ir kas jas sustabdys. Kuo toliau tuo idomiau darosi.
O del El Señor de los Cielos, tai as ji ziuriu del Carmen Villalobos kazkaip labai pasiilgau sios aktores, pradejau ziureti ir uzsikabinau, visai smagiai suziurejau tas 6serijas, ir siandien pagalvojau kad visai noriu prie jos gristi. Ne pirmo sezono neziurejau, kazkada bandziau bet kazkaip nekabino, bet gal ir pirma reiks perziureti, taip vakarais geras relaxas po kelias serijas, o ir seriju sio tipo telenoveleje nedaug.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 6:24 am

Na aš ir peržiūrėjau 113, šioje serijoje man labiausiai buvo gaila Dario kaip jisai kenčia dėl visos šios situacijos, o ypač, kad Aura prarado vaiką. Skaudu į jį tokį žiūrėt. Man atrodo, kad dėžutėj su vaiko rūbeliais Aura įdėjo diską, jei gerai pamenu. Dar kaip tik galvojau, kad tik jie jo neišmestų, laimei, kad Dario jį parsinešė, tai anksčiau ar vėliau jis jį peržiūrės. Aura protinga, apgaudinėja daktarą, Robertą ir bando tėvui, kad nesuprastų daktaras paaiškint apie diską. Įdomu ar jis suprato, bet jei ir suprato iš jo pusės per vėlu, nes išmetė visus su vaiku susijusius daiktus, nieks be Auros nežino, kad diskas būtent ten. O dar dabar ir Mariną pagavo, nepadėjo nė Rene. Silvio visą laik norėjo valdžios, tai dabar ir nusprendė veikti už Rene akių ir susidėjo su Roberta. Nors ir nerodė, bet aišku kad jis pasakė Robertai, kad Marina Rene sesuo. Kažin kas dabar bus Marinai, tas Robertos žvilgsnis, kai išsiaiškino, kad ji policininkė išties kraupus. Lucia man ir patiko kaip atėjo aiškintis pas Silvio gerai ji ten pašnekėjo ir dar antausį skėlė, tokiam dar ne tiek reikia. Bet tik gaila, kad jo žodžiai ją taip paveikė, jaučiu nutrauks Larisos namų areštą, o ta bėgs tiesiu taikymu pas Silvio. Dėl Mario su Selina tai šiandien man kažkaip keista pasirodė ta Mario reakcija į nėštumą, buvo labai nepatenkintas, ko gero gal tikrai nieko tarp jų nebus. Bet vis tiek abejoju, kad jie atgal su Patricia susieitų, nors ką gali žinot. Einu žiūrėt 114.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 6:46 am

Perziurejau 114 serija. Gerardas pasirodo yra geras zmogus, jei ne jis Aura dar ilgai butu buvusi toje ligonineje ir kazin ka jai butu sugalvojus dar Roberta padaryti. Man irgi gaila Dario, bet auros daug labiau gaila, Marinos irgi pagaliau suzinojo kad Cristobalis mires ir tai jai pasake Rene, tas pokalbis ju buvo toks skaudus. Bet kaip supratau Marina galvoja kad Cristobalis gyvas, butu labai grazu jei taip butu is tikruju, bet as kazkaip nemanau kad taip bus. Silvio norejo valdzios ir ja gavo, idomu kaip toliau viskas klostysis. Kazkaip nesitikejau tokio posukio kalbant apie Rene. Negi Rene bus tikrai nuzudyta. Larisa pasikeite spyna, ir pabego pas Silvio, ten buvo Andrea, galetu ja paprotinti, bet jai nenaudinga taip rizikuoti. Galetu pagaliau atsimerkti ir susiproteti.
Sios serijos pabaiga intriguojanti, vel viskas susimalavo, daug abejoniu man atsirado noreciau dar vienos serijos bet gal pakentesiu iki ryt, o ir akys jau biski limpa.
O tau gero ziurejimo ir lauksiu ispudziu.  Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 7:46 am

Na mane serijos galas irgi supainiojo. Iškilo daug klausimų, įdomu čia tas policininkas gerietis ir tikrai nepadeda Robertai. O gal tai dar vieni Robertos spąstai ir kaip Cristobalis gali būt gyvas, kad rodė kaip jį užkasa negyvą. Abejoju to policininko nuoširdumu. Bet ko gero iki kitos serijos nieko ir nesuprasiu. Gerardas man visą laik atrodė gan gero būdo, net pagailo jo, kai kalbėjo su Dario atrodė toks viskuo nusivylęs. Matantis tikrą realybę, tiek versle, tiek santuokoj, tiek ir pačiam gyvenime. Kai tuo tarpu Dario tikintis pasauliu, kuris aplink jį neegzistuoja. Bet supykau ant Gerardo, kad jis už Auros išlaisvinimą nori, kad Alvaras vėl atsisėstų į kalėjimą ir atakuoja jį žinutėmis. Na aišku buvęs žmonos meilužis jam visą laik liks priešas. Vis dėlto jam Roberta rūpi, ko gero gal net ją myli. Jei ne būtų galėjęs ją senai palikt, nes ir pats mato kokia ji šaltakraujė yra ir žino ką gali dėl savo tikslo. Šį syk Aura buvo protingesnė už Mariną teisingai ji pasakė, kad tas žinutes gali rašyt ne Cristobalis. O Rene konkrečiai nepasakė, kad Cristobalis miręs. Davė tik tokią prielaidą, kad kai Roberta sužinojo, kad jis policinkas atseit galėjo jį nužudyt. Kažin kaip jausis Marina kai sužinos jog jos sesė įsakė nužudyti Cristobalį. Larisa įdomiai paspruko, aš ir galvojau, kad Andrea jai daugiau ką papasakos užsimins apie Los leones ar pan. Bet aišku iš jos poelgio su Rene, kad ji dabar nori įtikt Silvio. O Lucia jau susirado naują auką, tik išgirdo, kad turtingas iškart kilo susidomėjimas, prajuokino ji mane Juokiuosi Serijos galas labai neaiškus, bet ryt tikiuosi išaiškės. O dabar jau einu miegot.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 07 08, 2014 4:52 am

Jau peržiūrėjau šios dienos dvi serijas. Nors 115 seriją vis nesupratau, kas čia vyksta su tais policininkais, bet įtariau, kad jie ko gero yra papirkti. Kad meluoja pastebėjau tuomet kai Marinai pasakė, kad Pablo turėjo nužudyt Saulį, nes jis jį išdavė, nors matėm, kad buvo ne taip. Na ir gale serijos net išsižiojau Juokiuosi Kokį teatrą surengė Roberta. Pas ją laki vaizduotė Juokiuosi Silvio padarė Cristobaliu/Pablu Emilios porininku, o Roberta visų akyse pasirodė kaip teisingiausia prokurorė atskleidusi Los leones. Kai tuo tarpu jau ruošia naują vietą nešvariem darbeliam. Vargšė Marina vos neapalpo, bet neturėjo kitos išeities, kai šantažuoja sesers gyvybe. Teko dalyvaut šitam absurdo spektakly. Nė Aura su Mara pamatę per televizorių nesuprato kas čia vyksta. O Larisa dar labiau susižavėjo Silvio. Joana irgi bjauri sumušė Rene Silvio paliepimu. Matos, kad yra tikra prisitaikėlė. Na va pagaliau Marina sužinojo, kad Cristobal negyvas. Silvio sugalvojo taip supykdyt seses ir manau jam taip puikiai pavyks. Įdomu kaip ji reaguos, kai atkas Cristobal. Na pamatysiu rytoj. O šiandien lauksiu tavo įspūdžių Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 07 08, 2014 6:21 am

Perziurejau ir as. Trumpai tariant tai Larisa tokia kvailute, o Silvio labai patinka kad ji pradejo Joanai pavyduliauti. Lucia vel buvo nugesinta naujos simpatijos, man jau juokingas tas jos vyru ieskojimas Juokiuosi Man Patricios gaila pasidare, ji vis dar negali pamirsti Lusios, o jai tas pats, svarbiausia turi vyriskio kompanija.
Ziauru buvo kai Marinai pasake, kad jos sesuo Rene mirusi, bet kaip supratau ji tuo nepatikejo. Auros ir Alvaro pokalbiai tokie jautrus, uzburiantys.
Kas del tu policininku tai as nesuprantu kodel Marina taip lengvai jais patikejo, viska papasakojo, surinktus duomenis atidave taip lengvai.
115 serijos pabaiga ispudinga.
116 serija, tiksliau joje ivykes spektaklis ziaurus, jetau kaip Marinos buvo gaila, suprato, kad ikliuvo i Robertos spastus. Aura su Mara irgi negalejo patiketi ka mate bet irgi suprato kad cia Robertos darbas, O va Larisa vistiek Silvio gina. Idomu kas tures ivykti kad Larisa atsitoketu, tikiuosi, kad jai blogai nesibaigs, is tikruju neisivaizduoju kaip gali baigtis si telenovele, o tu kaip manai kokia bus pabaiga?
As tai Lucios nesuprantu, tai ji linkta prie Gonsalo, tai prie Patricios, tas jos metymasis man kazkoks keistas, lyg pati nezinutu ko gyvenime nori, o juk suaugusi moteris.
Ziauru buvo kai Joana Rene muse, aisku ji neturejo pasirinkimo, ji privalo jam paklusti, bet per sirdy man tas veiksmas ejo. Nors Rene ir nusipelne bausmes bet ne tokios ir ne nuo ju.
O serijos pabaiga labai intriguojanti. Rytoj vakare bus idomu pasiziureti dar dvi serijas Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 07 08, 2014 11:18 pm

Perziurejau sios dienos dvi serijas anksciau nebevakarosiu reikia issimiegoti viena karta.
Taigi, 117 serija labai emocinga.
Ziauru buvo ziureti kaip Marina kasa Cristobalio kapa, saunuole Marina, visdelto ji irodo kad yra labai stipri, patiko kai su kastuvu Silvio voze, o Silvio vaidina labai stipru bet Marinos nusaut negalejo, visgi gal zmogiskumo biski turi, o kai Marinai pasake, kad jos sesuo isake Pabla nuzudyti tai jis ta darydamas ir Marinos skausmu tiesiog megavosi. Kaip ziauru buvo kai Marinai pasakojo kaip Pablas buvo nuzudytas.
Serijos pabaigoje kai Marina vos nepasikore ant savo kelniu dirzo, tai kiekviena sekunde buvau priklaustyta, viskas taip stipru. Is viso sioje serijoje viskas kas sukosi apie Marina labai stipru, jautru, stingdo, net gi kaip kuriais vietas po kelis kartus atsukinejau.
Kazin su kuo Joana ten tel kalbejo 41min.
Pagaliau Dario rado diskus, pagaliau supras kokia jo mamyte yra is tikruju. O Auros poelgis serijos pacioje pabaigoje tiesiog stingdantis. Merkiu akį
Larisa tiki viskuo ka Silvio sako, man jau pikta darosi. As vis tikiuosi, kad Joana paprotins Larisa, bet jei ji taip ir padarytu ji juk nepatiketu.
118serija. Nelabai supratau kodel Larisa nieko nejaute kai Joana laike ugni prie jos rankos. Va toks Dario man patinka, toks jis turejo buti ir anksciau. Bet aisku geriau veliau negu niekada.
Silvio praso, kad Rene nuzudytu Marina, tai ju toks planas  Nustebau 
Robertos ir Dario pokalbis patiko, i pabaiga kai Roberta pradejo su rankom maskatuotis net juokinga buvo, o jos asaros man jokiu emociju nesukele. Man tai netgi labiau vaidyba buvo. Kazkaip tokie jausmai pas mane i jos puse po visko ka padare Marinai. Tas jos aukos vaidinimas pries Gerarda net slyksciai man pasirode.
Nelabai supratau, kas ir kokia ten zinute buvo Marai knygoje apie orchidejas, gal gali placiau parasyt apie tai.
O sios serijos pabaiga tai be zodziu as, gaila tik kad Marina Silvio nepasove.
O Robertos vienisumas dar maza bausme uz viska tikiuosi, kad gaus ko nusipelne.
Dabar lauksiu tavo ispudziu.
Liko dvi paskutines serijos, laukiu nesulaukiu rytojaus  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 07 09, 2014 2:11 am

Man taip pat labai patiko visos scenos su Marina, buvo labai jausmingos ir prikaustančios. Ašaros kaupėsi akyse kai ji atkasė Cristobal. O ta vieta kur trenkė Silvio su kastuvu buvo išties gera, mane net prajuokino. Jam dar stipriau reikėjo trenkt. Kai Marina bandė pasikarti, tai aš ir buvau tiesiog prikaustyta prie ekrano, net nebūčiau pagalvojus, kad ji tam ryžis. Bet kai stovėjo užsimovus virvę ant kaklo ir trūko tik patraukti kėdę, suabejojau, kad gal ji tai ir padarys, nes čia niekad nežinai ko tikėtis. Laimei prisiminė Cristobalio žodžius, o po to dar Silvio įėjo. Tokiam niekšui tai tikrai malonumo padaryt negalėjo. Šaunu, kad po visko ji sugebėjo išlikt stipri. Patiko kaip Mariną suvedė su Rene ir ji ją puolė, o po to jai trenkė. Iš tiesų ji to nusipelnė už tai, kad nužudė Cristobalį. Na aišku Rene bent iš dalies atpirko savo kaltes užstodama Mariną ir taip išgelbėdama jai gyvybę. Nesupratau iš kur ten atsirado tie ginkluoti vyrai, kurie padėjo Rene ir Marinai. Spėju, kad prie to gali būt prisidėjus Joana. Tie paslaptingi skambučiai ir jos žinutės su kažkuo, kuriose rašė, kad laikas veikti ir būtent tuomet pasirodo tie vyrai. Gal ji slapta policininkė arba kažkas, kas visad buvo Rene pusėj  Galvoju  Nes mirdama Rene Marinai pasakė, kad ji susisiektų su Joana. Kaip Roberta išsigando kai Aura į ją nusitaikė su ginklu, pirmą syk pasakė žodį maldauju Juokiuosi O Aura atrodė stipri ir tikrai pasiryžus ją nušauti. Šaunu, kad Dario pamatė kas iš tiesų yra jo mama. Kaip supratau jis ir bus tas, kuris įteiks tuos įrodymus policijai. Bet kažin kam jie duos jai Roberta papirkus visą šalies teisingumą. Roberta atrodė apgailėtinai viena keldama tą taurę, net Gerardo ją paliko. Bet ji nusipelnė kalėjimo grotų vietoj prezidento kėdės. Tikiuosi, kad toks ir bus jos galas. O Silvio ko gero ruošias sprukt ir pasiims Larisą. Nes ji vis dar apakinta Silvio, net jei jis ir pasakytų jai visą tiesą. Ko gero atsipeikės tik pačiam gale. Kai Joana jai degino ranką gal ji atseit dėlto nejautė skausmo, kad pjaustėsi venas ir pripratus prie skausmo. O dėl Maros žinutės, tai ji ją gavo iš Everarado, perskaičius apvedžiotas raides knygoje. Jis rašė, kad bus sunku, bet jis padarys viską ką gali, kad vėl galėtų pamatyt savo juodają orchidėją.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 07 09, 2014 1:17 pm

Taip ir pagalvojau, kad cia gali buti zinute nuo Everardo, bet paskui pagalvojau, kad geriau pasitikslinsiu. O del Robertos galo tai tikiuosi kai ko baisiau negu kalejimo grotu.
Na pasiruosus sios telenoveles finalo ziurejimui?  Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 07 09, 2014 11:11 pm

Siandien perziurejau tik 119serija, paskutine pasilieku rytojui.
Na ka galiu pasakyti, kad Roberta nores Auros atsikratyti galima buvo to tiketis, kai Silvio Joanai perreze gerkle net sustingau, gerai, kad visa tai Larisa savo akimis pamate, kitaip nebutu tuo patikejus. Marina kaip visada daug emociju suteikia kas su ja vyksta.
Panasu, kad Lucia ir Patricia visgi bus kartu, na grazu kad Lucia suprato kas gyvenime svarbiausia, grazi buvo kalta - padeka Patricijai.
As nelabai supratau Gerardo elgesio. Kodel jis toks geras Robertai, gal jis kazko taip siekia tik as nesupratau.
Idomu kaip toliau viskas bus su Larisa, ir pati pabaiga.
Na rytoj pamatysiu.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 07 09, 2014 11:23 pm

Na aš ryt neturėsiu galimybės pažiūrėt tai šiandien esu pasiruošus abiem paskutinėm serijom iškart, tikiuosi, kad ši telenovelė ir finale nustebins.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 07 10, 2014 2:39 am

Na ką štai ir pabaigiau viena įdomiausių telenovelių matytų per savo gyvenimą. Šį kart norisi pradėt nuo galo. Išskirtinė telenovelė, išskirtinė pabaiga. Roberta ir toliau valdo šalį tik šį kart iš kalėjimo Juokiuosi Įdomiai čia sugalvota, apartamentai liuksiniai, apranga tiek Robertos, tiek Gerardo prabangi. Pas ją lankosi naujas prezidentas ir ji jam įsakinėja. Jau galvojau, kad ji visko išvengė ir sau laimingai gyvena laisvėj, kol neparodė grotų. Iš ties man pabaiga patiko, nes nustebino. To tai tikrai nesitikėjau, kai pamačiau, kur jie randas, net prajuokino, kelis kartus atsisukau tą vietą. Bet tai daug orginaliau ir neįprasčiau nei šimtas vienodų kitų telenovelių pabaigų. Kur geriečiai lieki laimingi, susituokia, prisigimdo vaikų, o blogiečiai sėdi kalėjime, kur yra žeminami ir pan. Na o tokią pabaigą atsiminsiu visą laik. Nors Roberta ir nesulaukė blogos pabaigos, bet kaip pagalvoji dažnai ir pats gyvenimas būna ironiškas. Vis dėlto Dario ir Auros keliai išsiskyrė, Marina ir toliau kovoja prieš prekybą žmonėmis, šeimyniniu gyvenimu mėgaujasi Lucios ir Patricios šeimos. Everardas sugrįžo pas Marą tik buvo skaudu žiūrėt į jį be rankos. Silvio ir sulaukė savo. Pagaliau Gerardas pasielgė teisingai, išgelbėjo Larisą ir Mariną. Kai Gerardas paėmė ginklą ir Silvio rėkė nušauk Mariną netikėjau, kad jis taip padarys. Buvo išties įtempta ir įspūdinga scena. Bet kaip po šūvio parodė ją visą kruviną akimirką suabejojau ar ji gyva, bet laimei Gerardas nušovė Silvio, kuris elgėsi kaip gyvulys. Prieš Larisos akis išprievartavo Mariną, perpjovė gerklę Joanai, kuri taip ir nesupratau kas buvo, aišku tik kad jos dėka Marina išsigelbėjo, kai išsiveržė ginkluoti vyrai. Buvo labai gaila Alvaro, kai rodė jį visą sumuštą ligoninėj, o vargšas net negalėjo kalbėti. Aura neturėjo kitos išeities turėjo pasakyt apie planą, laimei Dario įrašė pokalbį su mama, kur ji viską prisipažino. Dar kas labai nustebino, kad pats prezidentas davė ginklą Robertai nušaut savo sūnų. Kai Roberta nutaikė ginklą prieš Dario kelis kartus galvojau, kad ji tikrai išaus. Likau tiesiog prikaustyta matant Robertą nutaikius ginklą į Dario galvą. Laimei ji nesugebėjo nužudyt savo sūnaus. Taip pat patiko pačioj pabaigoj kiekvieno veikėjo žodžiai apie jų troškimus.
Dinute, lauksiu tavo įspūdžių. Ačiū už kompaniją buvo labai smagu ir įdomu žiūrėti šias paskutines telenovelės serijas ir diskutuoti su tavimi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS :: LAS TRAMPAS DEL DESEO-
Pereiti į: