TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 29, 2014 6:49 pm

Danielio mirtis tikrai buvo sukrėčianti, nesitikėjau, kad jis taip mirs. O scena su Aura ir visa šeimyna buvo tikrai gera. Mimikos visų įspūdingos kai ji juos nufotografavo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 7:48 am

Sugrįžau vėl prie šio serialo ir supratau kaip aš jo buvau pasiilgus Įsimylėjau Žiūriu seriją po serijos ir negaliu sustot Juokiuosi Jo net nelabai galiu prilygint prie kitų telenovelių, nes nuo pradžių supratau, kad jis kitoks. Vien kiek šiame seriale aktoriai vartoja necenzūrinių žodžių, prieš šį serialą tiek daug ir taip dažnai ispaniškų keiksmažodžių nebuvau girdėjus Juokiuosi Iš vis pažiūri seriją ir lieki be amo ir atrodo, kad šito tai tikrai nesitikėjai. Su šiuo serialu taip buvo ne kartą: nustebinusi Rubi istorija, Auros beprotystės, Silvio žmogiškumo proveržiai, Robertos šaltu protu apskaičiuoti veiksmai, Lucia su Patricia, Cristobalio įklimpimas ir dar daug dalykų, kurie iš ties nustebina, daugybė žmogiškų klaidų ir paklydimų.
Man kažkodėl patinka Robertos ir Gerardo pora, nors jie daugiau dėl patogumo ypač iš Robertos pusės, jai būti normali pora pavyzdžiui vakare žiūrėti filmus atrodo tapti vidutinybe. Nors abu patyrė nemalonių momentų ir kartais atrodo, kad jie laimingesni su kitais. Bet jie tarsi papildo vienas kitą, tik prie Gerardo Roberta parodo savo silpnumą. O jis ją vienintelis supranta.
Beje Dinute, kiek spėjai peržiūrėt serijų? Kaip supratau dabar vėl jau jo nebežiūri.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 1:46 pm

Malonu, kad grizai prie ziurejimo.  Šypsausi Kelintas serijas ziuri?
As visgi ziuriu, nes nebeturiu ka ziureti  Juokiuosi Vakar 44-47serijas ziurejau tai tiesiog priklaustyta buvau  Šypsausi Jau ir sustoti nebegaliu. O man labai patinka Lucia ir Patricija, Auros ir Dario pora, o jau kaip Dario viliotini soko. Marinos labai gaila, kaip ja Silvio kankino, kazkoks beprotis. O va Roberto ir Gerardo pora man ne, man kazkaip nelabai buvo kaip ji pusnuoge vartesi, kai su Auros tevu permiegojo. Ir siap man jos personazas toks nelabai. O va Rubi ir Gerardo pora man visai gerai ziurisi ir net patinka, tik kad is ju manau poros nebus nes Roberta to neleis  Juokiuosi Grazu ziureti buvo kaip Roberta visgi savo vyro pavydi.
Dar man labai patinka Mara, na jos pora irgi visai patinka ir ji kaip asmenybe patinka  Ploju 
Jau net online serijas ziuret pradejau o tai jau daug ka pasako. Juokiuosi
O beje gal zinot kiek seriju is telenovele tures? Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 5:01 pm

Pasiziurejau dar keleta seriju, kaip gaila Rubi  Šypsausi O tai Rubi vaiko tevas ir buvo Silvio? na gal cia tik man naujiena  Juokiuosi 
49serijoje Aura labai graziai atrode su peruku juodu  Juokiuosi 
Kazin tarp Larisos ir Valerios nebus kovos del vaikino  Šypsausi Nors kad tik nebutu taip kad Vietoje Valerios Larisa atsirastu, graziai jie sutaria.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 11:19 pm

O kaip faina galima sakyt beveik panašiai peržiūrėję, aš vakar pradėjau 56 seriją. O kiek iš vis bus nežinau, bet jei dabar jau parodyta 87 tai manau virš šimto tikrai bus. Man Rubi irgi buvo labai gaila tą vietą kai ji išgėrė šampaną su nuodais ir pasakė, kad ką tik nužudei savo vaiko motiną dar ilgai atsiminsiu, o ir Patricijui tai sužinojus sukilo žmogiški jausmai, visaip bandė ją gaivint ir išgelbėt, kai tuo tarpu kiti tik ir laukė jos mirties. Kaip Gema padarė ją atpirkimo ožiu, kad tik savo kailį sveiką išneštų. Man tai ir buvo naujiena, kad Rubi sūnaus tėvas Silvio, kažkaip keista, kad per visą laiką ji jam to nepasakė juk galėjo taip išgelbėt save ir sūnų. Su Gerardu man ji ir gražiai žiūrėjos. Gerardas jai buvo toks švelnus, o ir ji jį pradėjo įsimylėt, buvo gaila kai jis viską nusprendė nutraukti. Bet aš dar tikėjaus, kad ji su Marinos pagalba pabėgės. Beje kaip tau Auros mintis apsimest prostitute? Man tai pasirodė dar viena jos beprotiška idėja Juokiuosi Tik per plauką nenukentėjo rimčiau. O jau matei Mario vakarėlį? Man jis ten su savo draugeliais pasirodė išties šlykščiai, šaunuolis Dario, kad išrėžė viską ką galvoja. Dėl Matio ir Valerijos aš irgi norėčiau, kad jie liktų kartu, nors jau akivaizdu, kad Larisai jis irgi patinka. Ko gero anksčiau ar vėliau meilės trikampis bus neišvengiamas.
55 serijoj nustebino Lucia su Patricia, nors aišku to buvo galima tikėtis. Kai pamatysi šitą vietą galėsim padiskutuot, nes įdomiai čia viskas gavosi. Nepasakosiu, nes nenoriu sugadint įdomumo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 21, 2014 12:29 am

Siandien baigiau ties 51serija. Gaila, kad daugiau negaliu pasiziureti, nes su kiekviena serija vis idomiau, vis kuo nors intriguoja.
As irgi tikejausi, kad Rubi pabegs, bet realiai nelabai tai realu buvo. Mane sujaudino, kad Gerardas suzinojos is Robertos apie Rubi mirti buvo prislegtas vadinasi ir pas ji jai buvo jausmai.

Maciau Mario vakareli, apskritai Mario man paskutiniu metu slykstus. O Dario tai tikrai saunuolis, jis man pradzioje telenoveles ne itin patiko, o nuo tada kai prasidejo santykiai su Aura vis labiau jis man patinka  Šypsausi O Aura kaip prostitute, tai ir maniau, kad tai dar viena jos avantiura, gerai, kad viskas gerai jai baigesi.
Del trikampio tai as gal net ir norecio kad Matias butu su larisa, man patiko ju pokalbis pirmas.
Oi kaip suintrigavai, reiks ryt pabandyti pasiziureti iki 55serija, tame tarpe ir ja.  Juokiuosi 
Kaip faina, kad galima padiskutuoti apie ka matei  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 21, 2014 5:02 pm

Na va siandien nuo 5,30h gyva, tai veltui laiko neleidau iki 57serijos perziurejau, t.y tave pasivyjau bent vakaryksciais duomenimis.
Del 55serijos, tai taip ir maniau, kad taip bus, tikejausi atviresniu scenu  Juokiuosi ir galvojau, kad anksciau ar veliau tai ivyks, del to manes tai nenustebino. O va Mario reakcija tai jau nustebino,bet pamascius nieko keisto jo egzo buvo uzgautas, man patiko kaip paskui Patty ir Mario pasisnekejo 56serijoje.

Larisa vis labiau įsimyli Matia, kai Valeria paprašė juos nufotkinti pro langą  Juokiuosi Tai labai aiškiai matėsi, įdomu kaip toliau įvykiai vystysis šiame trikampyje.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 22, 2014 2:02 am

Aš vakar įpusėjau 60 seriją. Negaliu kaip kiekviena serija įtraukia vis labiau ir labiau, įvykiai po įvykių. Na dėl Lucios ir Patricios tai aš numaniau, bet kol nepamačiau nepatikėjau. Tačiau tikrai negalvojau, kad iš kart Mario tai pastebės pro langą. Pas juos pro tuos langus visko galima prisižiūrėt Juokiuosi Ir koks jis įniršęs buvo, galvojau, kad duris išlauš ir dar po to Valeriją apšaukė. Šiek tiek atviresnės scenos 57 serijoj, atseit jos ten mylėsis, bet su apatiniais drabužiais. Bet kaip pagalvoji kas dar bus kai apie tai sužinos Valeria su Larisa. Įdomu kaip jos sureaguos. Valeria jau dabar prieš Patricia kai galvoja, kad ji turi meilužį, o kaip reaguos, kai sužinos, kad tai meilužė ir dar geriausios draugės motina.
Larisa tai matosi, kad vis labiau įsižiūri Matia. Bet jis pakolkas ją mato tik kaip draugę. Nors dabar jis yra toks pavargęs, kad neturi laiko Valeriai. Dėl ko Valeria labai pyksta man patiko jos pasakymas, kai Matias pasakė, kad pavargęs ir atsisakė su ja mylėtis "kalbi kaip vedęs vyras" Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 3:42 am

Kaip žiauriai pasiaukojo Everardas Netekau žado  Dėl Cristobalio ir tyrimo, kuris Everardui matos tikrai svarbus.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 11:26 pm

Ne tas zodis, kad ziauriai, kai vakar perskaiciau tavo zinute galvojau kad kazkas svelnesnio ivyks, bet tai, tuo metu kai ziurejau net supykino.  Nustebau 
Kaip tau naujas Patricijos stilius?  Juokiuosi 
Valeria su Larisa jau snairuoja viena i kita, tuoj pyktis prades rimciau  Juokiuosi 
Na va ir suzinojo Larisa, va dabar tai bus idomu.  Juokiuosi Grazu vaizdeli pamate, bet Patricija su Lusia nepamaste bent jau uzsirakinti  Juokiuosi 
Maros man labai gaila, dabar kankinsis del Evererdo, idomu ji tiesa suzinos...
Aura vel aiskinasi praeity, aisku idomu, vel bus intrigu ir pykciu su Roberta ir tevu.  Šypsausi

Na Patricija ir savanaude, atejo pas Mara su savo problemom, kaip nesupranta, kad jai dabar sunku, o ji tik savo, na is dalies suprasti galima neturi su kuo pasisneketi, bet jau Marai galetu savo problemu ir neuzkrauti.  Pykstu 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 12:38 am

Gabi, gali man paaiskinti kaip Maros geles vazone atsirado usb su Everardo atsisveikinimo zinute, is pradziu galvojau, kad pats padejo pries viskas, bet dabar susimasciau, kad cia gal pries pasiaukojima buvo filmuota, bet kas tada ji ten padejo?  Šypsausi
Ir dar kodel Aura slepia nuo Dario, kad laukiasi? Juk jis taip nori vaikelio  Nustebau 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 2:10 am

Dabar jau tu mane aplenkei Juokiuosi Aš dar toliau 60serijos nemačiau. Šiandien pažiūrėsiu tai galėsim padiskutuot Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 1:44 pm

As vakar iki 65 pasiziurejau, siandien jau bus maziau nes ir kitu telenoveliu serijos bus.
Lauksiu tavo komentaru.  Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 5:29 pm

Na aš atsilieku vakar tik iki 63 peržiūrėjau ;DD Patricios šukuosena, man patinka, ją pajaunino, o naujas apsirengimas ne visada :DO kaip tau? Larisa tai tikrai netikėtai užtiko. Jos visą laik nepagalvoja, kaip nepagalvojo, kad Mario gali pamatyt pro langą, taip ir apie duris nepagalvojo Juokiuosi Man patiko kaip Aura protingai pakalbėjo su Larisa. Padeda kitiems, nors pati savo gyvenimo susitvarkyt negali, vis kapstosi po mamos praeitį, įdomu ką ji darys toliau kai įtaria, kad Roberta nužudė jos mamą. Dėl nėštumo tai ji pati jaučiasi pasimetus, matos, kad ta žinia jos nepradžiugino. Gal ir bijo, kad nesugebės, nemokės būt gera mama kaip kažkada ji sakė Dario. Juk ji pati mamą turėjo visai neilgai. Gal bijo, kad apniks depresija, kaip atsitiko jos mamai pogimdymo. Na čia neaiškios jos vidinės dvejonės, nes ir pati yra sudėtinga asmenybė Juokiuosi Kartais net gaila man Dario ir jos tėvo, kaituri iškęst visas jos nuotaikų kaitas Juokiuosi O dėl gėlės su vazonu, tai Cristobalis jį padėjo prie Maros durų, matyt jie taip susitarė su Everardu. Matos, kad dar jis čia su abiem rankom tai matyt čia kai pirmą syk Cristobalis liepė Everardui bėgt. Bet gerai, kad taip sugalvojo, nes žiūriu dabar ir Mara ramesnė, protinga moteris, supranta, kad geriau jog Everardą laikytų dingusiu. Beje man vis labiau patinka Marinos ir Cristobalio pora, matos, kad labai rūpinasi ir myli viens kitą Širdis Bet kaip pagalvoju kaip žiauru tiek metų gyvent tokį gyvenimą, apsimest kitu žmogumi, vienam žudyti ar vykdyt kitus nešvarius darbelius, kitai miegoti su visais iš eilės. Stiprūs žmonės, nors Cristobalis vienu metu jau neištvėrė ir pradėjo vartot narkotikus, bet gerai, kad greit išsikapstė.
Įdomu, kaip Marinai seksis su Rene. O Valerija su Larisa tai jau vis apsižodžiauja, Valerijai jau pavydas sukilęs Juokiuosi Nors nebe reikalo, nes Larisa jau ėmės veiksmų. Vargšas Matias kažin neliks atpirkimo ožiu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 03 04, 2014 6:33 am

Dinute, kiek peržiūrėjau šios telenovelės? Aš tai 70 serijų. Na kaip visada ji manęs nenustoja stebinti. Gemos savižudybę buvo galima įtarti, bet nemaniau, kad naujoji kanditatė užimti Gemos vietą bus Marina. Su ta sage tik per plauką neįkliuvo Rene. Nestikėjau, kad prezidentas bus irgi toks korumpuotas ir norės Fausto galvos. O Roberta nė nesudvejodama išdavė savo bendrininką. Man ji vis bjauresnė, tikiuosi, kad gale ji ilgam atsisės į kalėjimą su savo bendražygiais. Gerai Fausto pasakė Alvarui, kad sekantis bus jis. Toks jausmas, kad Alvaro jai reikalingas tik lovos reikalams Juokiuosi Vargšas Gerardas, kai sužinos jausis tikrai įskaudintas. Praktiškai per Robertą Faustas pradėjo įtarinėt Cristobalį. Iš ties įtempta situacija buvo tarp jo, Cristobalio ir Marinos. Ir dar ar man tik atrodo ar ta moteris, kuriai padeda Dario ir Cristobalis yra transvestitas? ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS :: LAS TRAMPAS DEL DESEO-
Pereiti į: