TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 01, 2013 7:04 pm

Danay mirtimi labai liūdna tikrai buvp, labai tikiuosi, kad ne tik Marina, bet ir Rubi prisidės ieškant tiesos. Auros ir Dario ginčas man irgi labai patiko. Serija išties buvo labai gera
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 02, 2013 2:26 pm

Po 5serijos taip uzsikabinau, kad 6ta norejau net online ziuret bet nesigavo, siryt jau parsisiunciau 6-8serijas, toliau ziurim, sestoje serijoje man patiko kaip Aura is tevo kompromituojancia foto pasieme, jo man tai nepatiko kaip dvieju poru moterys ir vyrai atskirai snekejosi Juokiuosi O Roberta tai tokia, atsiskleide visu grazumu Juokiuosi 
Ziurim toliau, o jus kelinta serija jau ziurit?
Gal yra zinoma kiek ju is viso planuojama? Šypsausi

Marina irgi paslapciu daug turi Mąstau 
Siap tai as noreciau kad Aura ir Dario susieitu Įsimylėjau pirma meile Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 02, 2013 4:07 pm

Kaip man gaila Marinos Verkiu  Aura ir Mara graziai bendrauja, draugauja, kaip supratau ten kur dabar Mara gyvena anksciau Aura su tevais gyveno. Roberta nori kuo greiciau sunu apvesdinti, gal bijo kad su Aura nesusieitu Juokiuosi Bando vadovauti visiems, bet ne viskas pagal ja vyksta, ir jai tai nepaatinka. Larisa ir Valeria graziai draugauja Šypsausi 
Na liko tik 8serija Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 12:55 am

Aura su tėvais gyveno ne ten kur Mara gyvena, o ten kur Aura gyvena Šypsausi Aš mačiau 8 serijas, o kiek serijų dar bus nėra aišku.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 1:58 am

Bet kai Aura nuejo pas Mara buvo tie prisiminimai tai maniau, na gal ne taip supratau Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 5:12 am

Aura nuėjus pas Marą prisiminė, kaip ji atbėgo pakviesti ją, kai jos mama nusižudė, nes Mara buvo Auros mamos psichoterapeutė, dėlto ir rodė tuos prisiminimus Šypsausi Aš šiandien ir peržiūrėjau 8 seriją. Patiko Auros ir jos sutikto vaikino bare pokalbis, patinka man jos tiesmukiškumas Juokiuosi Labai užkabino einu žiūrėt devintą, o po to teks antradienio laukt.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 06, 2013 11:18 pm

Auros tiesmukiškumas žavi, išties ne kiekviena taip galėtų atšaut ir tiesiai į 100-ką Juokiuosi Auros noras surast moterį, kuri miegojo su tėčiu kietas. Įdomu ar greit pavyks jai suprast, kad tai Roberta. Aura gerai sugalvojo, kad pamatytų Lucios nugarą išnekino padaryt nuotraukų reklamai ir tepadarė vieną net nespėjo Lucia įsijaust į fotosesiją Juokiuosi o kada ji buvo su Dario pradėjau juoktis, jai visiškai nėra sarmatos prieš jį nusirenginėti kuomet jis atsiprašinėja ir mėgina šnekėt kitom temom Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Man patinka Maros radio balsas kuomet ji šneka ir visi personažai sprendžia savo dilemas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 08, 2013 4:36 am

Aha Aura tvirtai užsibrėžė išsiaiškint kas buvo tėvo meilužė. Man ir įdomu kada ji išsiaiškins, kad tai Roberta. Dėl Lucios tai ji tikrai gerai ir greitai išsiaiškino Juokiuosi Kaip supratau iš Robertos prisiminimų tą kur norėjo išprievartauti buvo Auros mama, o Robertą ten žiauriai trenkė ant to stalo ir kai tas stiklas įsmigo į nugarą atrodė labai skaudžiai. Kažin kodėl Larisa buvo susipykusi su Valeria? Galvoju Maros gerbėjas daug už ją jaunesnis beveik į sūnus tiktų ir dar vienas matytas veidas iš La Patronos. Gerai ten užklupo Auros tėvas Aurą su tuo menininku Juokiuosi O Robertos užmojai labai dideli net neįsivaizdavau, kad ji nori tapt prezidente gerai ji ten pasakė "se mueren de ganas hacer castrados" Juokiuosi
Beje kaip man patinka šios telenovelės soundtrackai, ypač gražus kur Auros prisiminimų, įsimylėjau šią muziką Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 12, 2013 12:48 am

Soundtrackai išties labai geri, patinka ir man. Prajuokino kada Auros tėvas atėjo pas ją, o ji ten beveik pasirengus pasismagint su menininku Juokiuosi patiko Auros bendravimas su Larisa, atrado panašią sielą kaip ji ir nusprendė su ja užsiimti kalbėdama ir fotografuodama ją Kietai šypsausi Robertos žaizda prisiminimuose tikrai atrodė labai skaudžiai kuomet ją pargriovė vyras, kuris mėgino išprievartaut jos draugę. Kažkaip neįžiūrėjau gerai kas ten buvo, bet gali būti, kad Auros mama. Roberta savo siekiais ir purvinais darbais manau pasieks to ko nori bent trumpam kol Marina visko į dienos šviesą neišves Juokiuosi Juokiuosi Marinai matosi nelengva miegoti su vyrais, nors atrodo tvirta ir užtikrinta, bet kaskart po to ji verkia ir vis sukasi tualete.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 8:55 pm

Mara pagaliau suartėjo su savo gerbėju Everardo Juokiuosi gera scena buvo, kuklinosi kuklinosi ir slėpėsi, bet nuo jo vistiek nepabėgo Juokiuosi Larissai tikrai pagalbos reikia, nes taip besipjaustydama gali ir rimčiau prisižaist, tikiuosi Valeria jai padės, kad dabar jau žino viską. Mario su Paticia prisižaidė, norėjo kažko naujo santykiuose, o dabar Mario pats niršta, kad su kita moterim abu miegodami jis negavo daug dėmesio, nes visas dėmesys Patricijai buvo skirtas. Artėja jų santykiams galas, kaip ir Larissos tėvams, nes jie pešasi kaskart kaip šuo su kate. Valeria gera, kaip juokiausi kaip ji rekė, kad myli Everardo galvodama, kad jis sunėnas Maros Juokiuosi Rubi gaila buvo kuomet norėjo turėti sūnaus globą, bet pamatė, kad nieko neišeis, nes sūnus nenori būti su ja, nes laiko ją tik teta Liūdžiu Robertos žvilgsnis pavojingas buvo kuomet pamatė Marina name, kur gyvena Dario Nervinuosi Marina su Aura moka apsižodžiuot, kažkodėl manau, kad su laiku jos susidraugaus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 11:39 pm

Idekit kas nuoroda, reiks online ziureti, nes taip ir uzstrigau ties 9serija Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 4:05 am

Aš irgi atsilikus su šia telenovele. Šiandien peržiūrėjau iki 16 serijos. Man ir patiko Auros bendravimas su Larisa. Roberta kaip visada nori visus kontroliuoti. Šeimų vakarienė visiškas fiasko. Patiko Mara kai norėjo pašalinti, kad pažymėjo patinka ant nuotraukos elgėsi kaip kokia paauglė ;D Nors dar nežiūrėjau, bet kaip supratau Mario mintis mylėtis trise bus dar vienas fiasko Juokiuosi O tam vyrukui siūlė siūlė Mariną, o jam pasirodo vyrai patinka, tai tau ir macho Juokiuosi Dinute, aš tai visada žiūriu per čia
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 5:12 pm

Aciu gabi, bet man nelabai patika online ziurejimas, gal palauksiu kol atsiras parsisiusti serijos, nebent nebebutu ka ziuret Juokiuosi 
P.s is kokios telenoveles tavo parasas? Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 11 18, 2013 4:44 am

Parašas buvo iš Sin senos no hay paraiso Merkiu akį Įdomu kodėl jau kuris laikas nekelia serijų parsisiuntimui Galvoju O aš atvirkščiai žiūriu tik online, o siunčiuosi nebent kūrybai. Iš Dario pasakymo Aura aiškiai suprato, kad Roberta buvo tėvo meilužė. Įdomu ką ji dabar sugalvos.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 11 18, 2013 3:48 pm

Man tai labai gaila, kad nekelia Verkiu Siandien bandysiu ziuret online, nes nebeturiu ka ziuret Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS :: LAS TRAMPAS DEL DESEO-
Pereiti į: