TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 03 05, 2014 4:50 am

As perziurejau 74serijas, tikrai labai idomi telenovele.
Tik nezinau kada rasiu jai laiko. Dabar grizom i LT atostogu tai net ziurimu 4telenovele po viena serija dienai nespeju suziureti, o ir kompui laiko mazai lieka. Bet kai grisiu prie sios telenoveles parasysiu.

Gemos savizudybe mane sukrete, man ji atrode tokia stipri, tvirta moteris, nemaniau, kad taip lengvai ranka pries save pakels.  Šypsausi Del Marinos, noreciau, bet nemanau, kad ji Gemos vieta uzims, nes vis per plauka nepatenka i beda, Matei jau kaip Aura gelbejo, kad apie ja ten nesuzinotu kai ji savo teva atseke?  Juokiuosi 
Man Roberta irgi labai nepatinka o ypac kai taip Gerarda isduoda, man kazkaip slykstu buvo kai permiegojo su Alvaru, po to iskart su savo vyru ir dar atejo Alvaras o jie lovoje vartosi, aisku Gerardas taip specialiai padare, bet jau poslyksciai buvo  Nustebau 

Taip ji transvestitas, su ja irgi idomi istorija. Beje Mara jai irgi pades, bet kad tik nenukentetu per ta padejima.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 10, 2014 12:49 am

Ok, parašyk kai sugrįši žiūrėt Merkiu akį Aš peržiūrėjau 75 serijas. Mačiau kaip Marina gelbėjo Aura. Bet vis dėlto po to nieko jai nepapasakojo. Dar nepasitiki ja, ypač Cristobalis, kuris ją laiko pamišusia ir nestabilia Juokiuosi Rene kaip reikiant užpavydėjo Jono Juokiuosi Kažin ar jis neįsimylėjo Marinos  Galvoju O Patricia atrodė kaip nedrąsi mokinukė tam moterų chate Juokiuosi Bet šiaip įdomu kaip jai toliau seksis tas lesbietiškas gyvenimas. Lucia stengiasi viską daryt, kad tik Larisai būtų geriau. Bet nematau, kad jai gerėtų, jos emocinė būklė labai nestabili, vis tiek toliau pjaustosi. O dabar dar įklius į Silvio spąstus. Lucia tik džiaugiasi, kad dukra bus manekenė ir net nenumano kur iš tiesų ji įsivels. Patinka, kad šiame seriale viskas sakoma tiesiai šviesiai, kaip, kad Gerardo paklausė Alvaro apie Robertą ir jį. Patiko jo frazė " Yo se que tu no estas cogiendo mi esposa, tu no eres incapaz de eso. Mi vieja esta cogiendo a ti" Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 16, 2014 12:48 am

Dinute, dar žiūri šią telenovelę? Šypsausi Aš tai grįžau prie jos žiūrėjimo ir likau be galo nustebinta dėl Rene Nustebau Va čia tai geras, eilinį syk ši telenovelė mane nustebino.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 16, 2014 10:35 pm

Telenovelė Meksikoj baigta rodyti balandžio 4 dieną iš viso jos yra 120 serijų.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 4:23 pm

Vis negrįžtu, kaip sustojau 74serijoje niekaip nepajudu, parsisiuntimui tolesniu mano žiūrėjimui neįdeda, o online žiūrėti nesigauna, tai laiko pritruksta, tai vėl kas, dabar gražus orai tai mažiau namie būnam, na bet kaip nors reiks pabaigti.
O tu gal jau pabaigei šia telenovelę, suintrigavai  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 8:04 pm

Ne nepabaigiau, bet nuo sekmadienio taip užkabino, kad jau peržiūrėjau iki 96. Manau per artimiausias savaites pabaigsiu.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 06, 2014 5:58 am

Pagaliau atėjau pasakyti, kad grįštu prie šios telenovelės, nors iš ketvirto karto bet manau kad šikart ir pabaigsiu bet tikrai neskubėsiu su malonumu prieš miegą po kelias serijas. Kelis kartus bandžiau grįšti prie jos bet tiesiog nesižiūrėdavo, nesusikaupdavau, o šiai telenovelei manau to reikia, buvo etapas kai užteko lengvų Televisos telenovelių šiuo metu kažko stipresnio norisi.
Nors buvau sustojusi ties 74 seriją, bet šįvakar pasikartojau 71-74serijas.
Tad jei bus noro padiskutuoti apie praeities įvykius, galėsim, nors manau, kad tu jau ją pabaigei.  Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 06, 2014 11:12 pm

Ne aš dar nepabaigiau esu kažkur 100 serijoj. Dabar truputėlį ją apleidau. Labai smagu, kad grįžai prie jos Šypsausi Tikrai norėsiu padiskutuoti apie praeitas serijas, nes bus tikrai svarbių įvykių. Būtinai rašyk, lauksiu Merkiu akį Ši telenovelė iš ties reikalauja prisiruošimo, aš ir kartais žiūriu lengvesnes, bet kaip kartais užnervuoja jų banalumas, kas dabar dažnai pasitaiko Telemundo, tai grįžtu prie Las trampas del deseo. Nors pirma serija po ilgesnės pertraukos žiūris sunkokai, bet po to kaip įtraukia, tai negaliu sustot Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 06 07, 2014 4:53 am

Iš tikrųjų tai nemaniau, kad taip užsikabliuosiu.  Juokiuosi 
Vakar iki 1h naktinėjau su šia telenovele, ko jau seniai nėra buvę.  Juokiuosi O šiandien tik ši ir tesižiūri, kitos nelimpa visai.  Juokiuosi 
Jau peržiūrėjau iki 80tos serijos, dar planuoju kelias serijas šiandien peržiūrėti, kuo toliau tuo įdomiau, dabar labiausiai domina Rene paslaptis, kaip Cristobalis išsiaiškino ji yra Susana, gal gali priminti iš praeities kas ji yra, atsimenu kad ankščiau ja rodė bet nebeatgaminu su kuo susije su Marina, Rubi, ar aš kažką ne į tą pusę mąstau. Nustebau 
O šiap tai kuo toliau tuo įdomiau darosi. Dario kažkaip man ima nebepatikti, tas jo pasinerimas į darbus ir finale išdavyste, įdomu kaip toliau jo santykiai su Aura klostysis, kaip Aura į tai reaguos, o beto kaip jis Mario prisipažino kad ji jam patinka, sutampa jų mąstymai ir t.t
Kuo toliau man patinka Paty, viskas labai įdomiai klostėsi kol finale Paty ir Lucia vėl kartu. Valeria tai man nelabai patinka, o va Larisos tai gaila, jau pateko i Silvio spastus ir manau taip lengvai iš ten neišsikapstys, nebent Marina padės. Įdomu kaip reaguos į Marina.
Robertos ir Gerardo pora po biški man pradeda patikti, ankščiau kažkaip nepatiko. O Cristobalis ir Marina tai šaunuoliai, įdomu kaip toliau viskas susiklostys, kaip viskas išsispres.
REZIUME  susirgau liga kuriuos pavadinimas LAS TRAMPAS DEL DESEO.  Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 06 07, 2014 5:50 am

Oho kaip greit viskas pasisuko. Pasirodo Larisa nera tokia kvaila kaip aš maniau, pamatė ir suprato viską ir pabėgo, tik įdomu kur nes visa seriją jos daugiau nerodė.  Šypsausi 
O ta Andrea pasirodo nera tokia šventa, gera, kaip man atrodė  Juokiuosi Pasirodo ji šnipė, ot Dario papuolė  Juokiuosi O tas vargselis galvoja, kad ji supyko, įsižeidė Juokiuosi
Aura nudžiugino, radusi camera ir greit sureagavusi.  Juokiuosi Bego, bego, bet Marina ir Cristobalis buvo greitesni ir protingesni ir Aura sužinojo visą tiesą, o grižus ir kitą tiesą.
Dar norėčiau pasižiūrėt bet jau akys limpa, tad ties 82serija šiandien sustoju.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 06 08, 2014 11:21 pm

Susana/Rene yra dingusi Marinos sesė. Pamenu kaip nustebau kai Cristobalis tai išsiaiškino, o dar ta muzika, tikrai buvo įsimintina vieta. Man iš vis labai patinka šios telenovelės garso takelis, iš ties puikus, dar labiau pagerina įspūdingas vietas Įsimylėjau. Aš maniau, kad Cristobalis apie tai pasakys Marinai, bet deja tylės. Net paprašys kažkokio draugo, kad suklastotų dokumentus ir padarytų Susaną mirusią, bet tiesa vis tiek išaiškės. Abi sesės tai sužinos vienu metu. Nepamenu tiksliai kelintoj serijoj, bet serija bus įspūdinga. Žiūrėjau ir negalėjau atitraukt akių pačiai net šiurpuliai bėgiojo. Buvo kažkas tokio, tikrai vow Įsimylėjau Nuo tos serijos taip užsikabinau, kad negalėjau sustot Juokiuosi O Larisa rimtai įklius į Silvio spąstus, apžavės ją kaip reikiant. Aš galvojau, kad ją padarys prostitute, bet Silvio užsimanys jos sau ir pakolkas ji nieko neįtaria. Jis ja manipuliuoja kaip nori. Dario tai greitai įkliuvo į Andrėjos spąstus, nors aš irgi nemaniau, kad ji prostitutė. Buvo dar vienas netikėtumas. Ji padarys nemažai sumaišties Dario galvoje ir ne tik Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 06 09, 2014 5:10 am

As taip isitraukiau, kad nebegaliu sustoti.
Na del Larisos tai laikinai apsigavau, maniau ji protingesnė, bet pasirodo, kad ne, ne iš karto bet įkliuvo į Silvio spąstus. Tai čia bus kaip Rubi.
Dėl Rene/Susanos ir Marinos, tai pati paskui imiau galvoti ar tik ne seses bus paskui ir Cristobalis patvirtino mano spėjimą. Laukiu nesulaukiu to įsiaiškinimo. Dabar esu 88 serijoje.
Mane nustebino, kad Gerardas paprašė Robertos skyrybų. Gaila, Alvaro, gaila, kad taip vėlai suprato, kad pakliuvo į spąstus.
O Andrea negali būti Rene/Susanos dukra ar dar kažkas jai artimas. Kažkaip tokios mintys manęs neapleidžia.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 06 09, 2014 5:37 am

Ne Andrea tik dabar svarbi Rene. Tačiau kai visa istorija su Dario pasibaigs per jos klaidą ji skaudžiai už tai sumokės. Liks nelabai svarbi persona tik dar viena prostitutė Los Leones, nors ir su ambicijom. O Roberta tai kieta mamytė. Sužinojo, kad Andrea yra prostitutė ir vis tiek liepė toliau Andrėjai būt šalia Dario dar detalių paprašė. Dėl ko po to pati supyko Juokiuosi Išsigando, kad Dario gali kažką daugiau žinot apie Los leones, tai nusprendė ir toliau leist Andrėjai juo manipuliuot. Na Roberta dar ne tiek manipuliuos Dario, kad tik jis nekištų nosies ne į savo reikalus.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 06 09, 2014 6:17 am

Brr, net nukrate kai Rene Marinai nagu nulupinejo, is pradziu maniau negi pirstus ar pirsta nukirps, bet cia dar slyksciau.
Gailesis manau dar ji to ko padare  Verkiu Vargse Marina, tikriausiai sianakt nebeuzmigsiu.  Verkiu 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 06 10, 2014 6:23 pm

Na taip ta vieta žiauri, mane irgi net nupurtė kai tai parodė. Kaip supratau jau žiūrėjai 90 seriją, pabaigei ją iki galo? Kaip tau serijos pabaiga? Labai įdomu būtų sužinot tavo nuomonę Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS :: LAS TRAMPAS DEL DESEO-
Pereiti į: