TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Kristina
Elena
Vijolina
Anahi
Nora
Dinute*
Rūtelė
polyanna
lepeckoja
PinaColada
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 03, 2013 2:19 am

tai taip ir bus, nes traileri tas atskleista.....
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 03, 2013 5:40 am

Čia kuriame? tam pačiam pirmam dar su Carla Hernandez?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 03, 2013 6:13 pm

taip tam pirmam .... net ta pati aktore vaidina jei neklystu....
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 06, 2013 2:52 am

Bianca kuo toliau tuo labiau užsitraukia Ninos rusptybę. Gera serija buvo. Pagailo man Deniz, sakyčiau bjauriai pasielgė, kad ją išgrūdo į kitą kambarį. Na bent vaikutis liko patenkintas, kad dabar turės savo kambarį. Bruno man labai žavus personažas, puikiai tvarkosi su Nina ir nėra pėsčias tuoj viską išuostinėja kas jam patinka ir kas įdomu. Kažkaip Katios veikėjo mažai rodo, nelabai suprasi kol kas ar ji gera ar bloga, norėčiau labiau, kad ją atskleistų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 06, 2013 4:07 am

Kas ta Katia?

Man ta Nina kokia šlykšti... Kuo toliau tuo labiau erzina tos isterijos nesveikos, ir žliūmbia žliūmbia dėl visko kiekvienoje serijoje.
Man patinka Biankos šaltakraujiškumas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 06, 2013 4:34 am

Katia yra Santillanu ukvede ar kaip ten vadinasi. Ja Liannet Borrego vaidina.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 20, 2013 9:10 pm

Džiaugiuosi labai, kad Ariel pastatė Bianca į vietą ir gražino Camilos šeimą atgal. Tokia liūdna scena buvo kada visi verkė, kad jie palieka namus. Camila gerai ištaršė Katiai plaukus, bet taip jai ir reikia Juokiuosi įdomu kaip pakryps toliau Ariel ir Biancos santykiai jeigu ji tikrai pasidarys abortą.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 02 23, 2013 5:05 am

Gražūs rubai, stilingi žmonės, istorija atrodė tokia daug žadanti, na bet nesukuria intrigos šiame seriale... Nuobodu... Tas pats per tą patį o daugiausia eterio laiko rodo tarnus... Kažkaip net tingisi žiūrėti. O jau apie kokias nors aistras - iš viso kalbų nėra... kokia čia ta pasion prohibida.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 27, 2013 10:36 pm

Tokia graži scena buvo kada Nina padarė atsiprašymo staigmena Camilai ir kitiems, labai miela detalė iš jos pusės Šypsausi Įdomu dabar kaip išsipręs visa šita painiava su Bruno rašteliu, nes Ariel žvilgsnis buvo tikrai nelabai švelnus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 25, 2013 12:40 am

Pradėjau ir aš žiūrėt šį serialą. Pirmiausiai nuo penktadienio žiūrėjau per youtube tik Bruno ir Biancos istoriją, nes abu aktoriai man patinka ir norėjau pažiūrėt kaip jie žiūrėsis kartu ir kažkaip užkabino, patinka kaip Bruno vis bando suvilioti Biancą, o ji nuo jo bėga, nors ir pati jį jau įsimylėjus vien jau iš jos sapnų galima spręsti. Be to pradėjo patikti ir kaip kurie kiti veikėjai, Biancos sesuo labai mielas personažas, Flavia, nors ji tikra intrigantė, bet pakolkas man patinka tas jos intrigų kurstymas, įžvalgumas ir pan. Nepatinka Nina su šituo personažu prasuku visas scenas, dar nelabai įdomu Denise, ten tie visi tarnai. Bet šiaip sudomino vis lieka intriga kada Bianca nebegalės atsispirt savo aistrai. Paskutinėj serijoj prisijuokiau iš Bruno kaip jis vis kartojo amor imposible prie Arielio Juokiuosi Arieliui įdomu pasidarė apie ką jis šneka, o Bianca ne juokais išsigandus, kad jis girtas neprasitartų. Įdomu kaip viskas klostysis toliau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 25, 2013 7:33 pm

Bruno moka ten prajuokint, ir suintriguot. Traukia tiek kada būna labai rimtas ir kada nebegali valdytis. Mane irgi domina kada Bianca galiausiai palūš ir pati prisipažint galiausiai atvirai savo jausmus Brunui. Flavia tikra gyvatė, bet be jos nebūtų įdomu, moka praslyst ir įgelt kam reikia Juokiuosi Nina būna kad sunervina, bet šiaip man ji labai patinka Juokiuosi Denise man vienas iš mėgstamų veikėjų, ypač patinka jos scenos su Ariel. Graži man jie pora būtų Juokiuosi mažiausiai domina pletkų scenos tarnų, bet ir ten būna topinių vietų kur gali prisijuokt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 03 27, 2013 6:40 am

Gabi rašo:
Pradėjau ir aš žiūrėt šį serialą. Pirmiausiai nuo penktadienio žiūrėjau per youtube tik Bruno ir Biancos istoriją, nes abu aktoriai man patinka ir norėjau pažiūrėt kaip jie žiūrėsis kartu ir kažkaip užkabino, patinka kaip Bruno vis bando suvilioti Biancą, o ji nuo jo bėga, nors ir pati jį jau įsimylėjus vien jau iš jos sapnų galima spręsti. Be to pradėjo patikti ir kaip kurie kiti veikėjai, Biancos sesuo labai mielas personažas, Flavia, nors ji tikra intrigantė, bet pakolkas man patinka tas jos intrigų kurstymas, įžvalgumas ir pan. Nepatinka Nina su šituo personažu prasuku visas scenas, dar nelabai įdomu Denise, ten tie visi tarnai. Bet šiaip sudomino vis lieka intriga kada Bianca nebegalės atsispirt savo aistrai. Paskutinėj serijoj prisijuokiau iš Bruno kaip jis vis kartojo amor imposible prie Arielio Juokiuosi Arieliui įdomu pasidarė apie ką jis šneka, o Bianca ne juokais išsigandus, kad jis girtas neprasitartų. Įdomu kaip viskas klostysis toliau Šypsausi
Beveik po kiekvienu žodžiu pasirašyt galėčiau. Tarnai ir Nina kaip nervina - ne tas žodis! Kiek ant tų visų tarny nesąmonių laiko sugaištama...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 03 27, 2013 6:10 pm

Aš tai kai dabar žiūriu ir pirmutines nematytas serijas, tai tik džiaugiuosi, kai tie tarnai kalba, nes galiu daugiau serijos prasukt Juokiuosi Bet kai peržiūrėsiu visas senas ir žiūrėsiu normaliai po vieną, tai jaučiu irgi jie nervins. Dabar Denisė pažiūrėjus daugiau serijų man visai pradėjo patikt, net kažkaip pagailo jos, kad ji paaukojo visą gyvenimą, kad galėtų būt šalia slaptai mylimo vyro ir jo vaikų. O Bruno tai vos neapsiverkė, kai galvojo, kad Arielis viską sužinojo apie jį ir Biancą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 03 27, 2013 11:37 pm

Bruno ten toks mielai juokingas buvo kada vis kalbėjo apie savo meilę nepasiekiamą. Denis man irgi gaila, ypač, kad Bianca pastoviai taip bjauriai su ja elgiasi. Įdomu kas dabar bus kada paaiškėjo, kad ji myli Ariel. Kas patiko, kad pagaliau Bruno išsikyrė su Eliana, nepatiko nei pora nei jų santykiai Juokiuosi tikiuosi vėl jie nesueis Juokiuosi Biancai jaučiu ir simpatijas ir antipatijas dideles Juokiuosi xa kada ji būna jautri ir parodo tikrus savo jausmus ima ji patikt, bet kada būna bjauri ir elgiasi su visais kaip su šiukšlėm norisi man ją prie sienos prikalt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 03 28, 2013 9:13 pm

Gera šiandien buvo serijos pabaiga, man labai patiko. Dabar jau tikra pasion prohibida Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: PASION PROHIBIDA-
Pereiti į: