TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Kristina
Elena
Vijolina
Anahi
Nora
Dinute*
Rūtelė
polyanna
lepeckoja
PinaColada
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 13, 2013 2:39 am

Nežinau, kodėl, bet labai laukiu šitos telenovelės Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 15, 2013 2:27 am

Aš irgi laukiu, manau, kad šiemet apsistosiu ties šituo ir La Patrona.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 4:10 am

Jau yra pirmos 20 minučių!
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 6:48 am

Peržiūrėjau tai kažkuo patraukė. Jencarlos vaidmuo pasirodė įdomus, Monica dar pernelyg neatsiskleidė. Tik nelabai patiko, kad pagrindiniame centre Biancos sesers vestuvės, beveik visas veiksmas sukosi apie tai. Na bet aišku čia tik pirmos 20 minučių, tad dar sunku spręsti.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 7:14 am

Man asmeniskai labai nuobodziai ziurejosi. Nepatiko nei Spear personazas, nei jos ivaizdis. Flor salvaje geriau atrode ji. Galejo ir labiau tinkancia sukuosena parinkt. Na zodziu nuojauta del sitos noveles manes neapgavo, nepatrauke visiskai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 5:19 pm

Man pirma serija visai patiko, jau buvau pasiilgus Jen, Jorge vaidybos. Galbūt nėra iš tų, kur per pirmą seriją iškart galėčiau pasakyt wow, bet nebuvo labai jau ir nuobodu. Lauksiu kitų serijų. Be to jau yra veikėjų, kurie sudomino, tad jeigu labai į šoną nenuvažiuos manau tikrai ir toliau žiūrėsiu Šypsausi
Draugė pakomentavo iš pirmos serijos, kad turkų variantas įdomesnis, tad jeigu bus kada proga manau pažiūrėsiu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 24, 2013 2:25 am

Kristina rašo:
Man pirma serija visai patiko, jau buvau pasiilgus Jen, Jorge vaidybos. Galbūt nėra iš tų, kur per pirmą seriją iškart galėčiau pasakyt wow, bet nebuvo labai jau ir nuobodu.

Pritariu dėl to wow, kurio nebuvo. Na bet žiūrėsim toliau - dar nemačiau pilnos pirmos serijos Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 24, 2013 4:12 am

Nesitikėjau tokios pabaigos, maniau kad jie su Arieliu dar nesusikukavę. Patinka man tas viliojimo procesas, kuris būna telenovelėse, tas buvo ir Teresoj ir Rubi, būtų gaila jeigu čia visai tą dalį praleistų... Liūdžiu

Apskritai man iš Spear personažo norėtųsi, kad ji būtų labiau koketė, suviliotoja, o ne tik cinikė kuri koliojasi su motina.

O ta Arielio dukra tokia turinti psichologinių problemų...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 24, 2013 5:05 pm

Antra serija man patiko. Matosi Nina bus tikrai sunki ir pavydi panelė, jau tėtuko nepaleis taip lengvai. Labai įdomu ar Flavia tikrai tik pinigų apsėsta ar giliai slepia kokią nors paslaptį. Bianca man patinka kol kas, išlaiko man ji savitą įdomumą, bus dar įdomiau kada prasidės intriga ne tik tarp jos ir Ariel, bet ir tarp Bruno. Nicolas toks mielas, bet man jo gaila, kad jo tėvas toks nusistatęs prieš jo santuoką. Penelope irgi panaši matosi į Nicą, tad jie man graži pora. Įdomu tik ar jie dar ilgai bus kartu, nes jų tėvai nekenčia vienas kito. Teta Deniz man irgi įtarimų kelia, ji tokia paslaptinga atrodo, kažkaip šviečiasi, kad ji Ariel kažką jaučia. Bruno tikras vilioklis, nesiliauja gundyti savo ex net po to kai ji ištekėjo už kito. Patinka man jo veikėjas Juokiuosi Vakarienė tikrai buvo įtempta Juokiuosi
Kol kas įdomiausi personažai man po šių dviejų serijų lieka Nina, Bruno, Bianca pažiūrėsim ar jų padaugės kai parodys daugiau.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 24, 2013 7:09 pm

Aš taip pat peržiūrėjau dvi serijas, įdomu visai kol kas Šypsausi Labai patinka Bruno personažas, toks gerulis, išdavė savo merginą, o dabar vėl nori su ja susidėt kai ji jau ištekėjus Juokiuosi gera buvo ta scena kai Arielis pasakė Flavijai kad nori vesti Biancą. O šiaip visai susidomėjau, bandysiu žiūrėti toliau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 01 26, 2013 7:16 am

Nežiūriu šios telenovelės, bet labai įdomu ar jau buvo ta scena, kur Bianca uždarė Bruną nuogą balkone? Kažkaip norėčiau pažiūrėt dėl ko ji ten taip pasielgė ir kaip viskas baigėsi ;D
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 01 26, 2013 6:51 pm

Nebuvo dar tos scenos.

Šiaip serialas visai neblogas, bet kažkaip nėra to kaip buvo su Teresa ar Rubi, kad laukdavau kiekvienos naujos serijos su toookiu nekantrumo! O tikėjausi, kad čia irgi taip bus...
Na gal ateityje...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 29, 2013 9:34 pm

Mane sudomino Franciscos personažas, atrodo protinga ir įdomi moteris. Peržiūrėjau visas kiek parodė, kol kas visai nieko. Nors jau ir atsirado veikėjų, kurie nelabai žavi, tačiau yra ir tokių kurie net labai įdomūs.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 8:10 pm

Na va, 9 serijoje jau yra entrada! Merkiu akį

Nicko tėvo pastangos susitikti su visa Arielio šeima darosi jau gerokai nuobodžios... Susitikimą su ta teta tiesiog prasukau, šitos scenos man panašėja į bereikalingą laiko užėmimą.
Scenos su Bianca man patinka - dažniausiai būna įdomios.
Šiaip serialas neblogas, bet kažkaip laukiu, kad įsivažiuotų.

Gera scena ta, kur šoka tango.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 02 03, 2013 2:09 am

Dabar pažiūrėjau dar kartą entradą ir pagalvojau: ar tik nebus taip, kad mažė paaugusi įsimylės Bruną (jis juk iš tikrųjų nėra jos tikras pusbrolis) ir pasidarys konkurentė Biancai. Man atrodo, kad ta, kur su vestuvine suknele ar tik nebus Nina...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 410Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: PASION PROHIBIDA-
Pereiti į: