TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+9
aroma331
monikute19
polyanna
Dinute*
lepeckoja
Gabi
Erikita
Kristina
Violla
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 05, 2012 9:01 pm

Man irgi patiko, daug ivykiu Šypsausi ir viskas pasisuko visai kita kryptim. Db Mou nebematysim taip daznai kartu su Miranda Liūdžiu laukiu rytojaus serijos...
Idomu ar tarp Elizabeth ir Leo kas nors bus? ir kada? O Gonzalo mane jau nerivint pradeda nebepatinka man jis visai O ne!
Paty - tikra drauge, neveltui sakoma draugus nelaimeje pazinsi.
Idomiai klostosi santykiai tarp Anos ir Santiago Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 04 06, 2012 2:49 pm

Kaip liūdnai baigė 52 seriją man net ašarą išspaudė Liūdžiu Vargšė Miranda areštavo prie visų mokinių akių, o kai dar atvažiavo Maurisijus ir tai pamatė, bei jų žvilgsniai susitiko išvis susigraudinau, tokia liūdna buvo scena Verkiu Dabar tai užvirs tikras pragaras. Maurisijaus mama tai žiauri net nusprendė duot po 2 raminamųjų tabletes, nors daktaras liepė tik vieną. Gerai, kad Maurisijus kaip visada protingas ir apsimetė kad miega. Maurisijaus tėvui irgi klius už tai kad slėpė visa tai nuo žmonos, jau ir tam lagaminai sukrauti.
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 04 06, 2012 5:28 pm

issiaiskinau, kur man ta detektyve tokia matyta, niekaip ramybes nedave Juokiuosi ji gi marielita is corazon apasionado! bet jei nebuciau pasiskaicius, jauciu pati niekaip neisgalvociau visai kitaip ji ten atrodo Galvoju va pvz relaciones peligrosas:
https://www.youtube.com/watch?v=VkKrUXQ95Uc

ir sirdies balse:
https://www.youtube.com/watch?v=vJYupcQmtjE&feature=relmfu
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 04 09, 2012 1:55 am

na jau 55 serijoj teismas bus jau darosi idomu Šypsausi o klausykit kas matet 54 miranda laukiasi kaip ten nelabai supratau ta pokalbi su gydytoja:(
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 10, 2012 8:33 pm

Kaip as supratau ji tikrai laukiasi Šypsausi nebent as blogai supratau Susigėdau manau ja paleis is kalejimo ir ji prades nauja savo gyvenima be Mou Verkiu ir visiems sakys kad vaikas nuo JP Liūdžiu Bent as taip galvoju ...
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 11, 2012 1:27 am

o maurisijus su olivija buciuojasi Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 11, 2012 2:20 am

Aha 56 serijos anonso galima suprasti, kad Miranda tikrai laukias.Fainai, kad turės nuo Maurisijaus vaiką. O dėl to Maurisijaus ir Olivios bučinio, man atrodo, kad jis kažką specialiai sugalvojo. Gal nori, kad Olivija įkliūtų į pačios paruoštus spąstus.
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 11, 2012 4:58 pm

tikiuosi, o kaip ten suprasti kad tipo jau olivijos ir mao santykiai legalus? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 12, 2012 3:14 am

janber25 rašo:
tikiuosi, o kaip ten suprasti kad tipo jau olivijos ir mao santykiai legalus? Šypsausi
Sito ir as nesupratau? Galvoju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 12, 2012 5:30 am

Na aš kaip ir jūs dėlto santykių legalumo nesupratau. Bet kažkaip nesitikėjau, kad Olivija šitaip pames protą, kad net pasiūlys Maurisijui su ja susidėti. Matyt tas bučinys kaip reikiant ją paveikė Juokiuosi O Jesenija tai bjaurybė, šitaip pasielgė, nepatinka ji man. Negi nemato, kad Maurisijus ja nesidomi.
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 12, 2012 2:20 pm

ale populiarus mao Šypsausi niu man bisky pabode tie siuzetai kai visos del vieno pesasi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 04 13, 2012 5:36 pm

nepasakyciau kad cia baisiai pesamasis del vieno...Jesenija ir man nebepatinka parauose vakariene bet nieko jai nesigavo Erzinu o Mirandos jau gaila man komplikuotas jos nestumas dar tokius sapnus sapnuoja Liūdžiu JP tai stebiuosi nepabosta jam sekiot paskui Miranda ir dar leido jai su Mou sistikti Šypsausi Nora galetu rimtai isteket ir baigtus jos problemos. O Leo tevas tai ziaurus sitaip primusa pastoviai ir Leo mama uzplauku paemes sitaip isvare is kambario. Galetu daugiau parodyt Ely su Leo kartu Šypsausi Paty tai kazkokia psichologine liga turi kad negali myletis kazkas jai yra buve nelabai suprantu? Šypsausi o jos mintys tikrai ne sventuoliskos Susigėdau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 18, 2012 5:20 am

Kaip man patiko ta scena kai Maurisijus uždėjo ranką ant Mirandos pilvo, net nežinodamas, kad čia jau auga jo vaikas. Miranda tai neturi kitos išeities ji labai nori šio vaiko, bet tuo pačiu ir negali niekam pasakyt apie jo egzistavimą. O JP kažką negero sumąstė kažin kokiu tikslu jis nueis pas Mirandos advokatą ir viskas jam išklos apie jos nėštumą. Ir dar tų migdomojų prigirdys, kad Maurisijus juos pamatytų dviprasmiškoj situacijoj. Man atrodo, kad JP iš vis nori padaryti taip, kad tas vaikas negimtų. Neaiškus jis man tipelis, kažin dar kokių paslapčių slepia Galvoju
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 18, 2012 4:44 pm

man rodos jis kazkaip su tais mafijozais susijes
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 18, 2012 10:32 pm

janber25 rašo:
man rodos jis kazkaip su tais mafijozais susijes
Jis del pinigu savo zmona kaip supratau nuzude. Tai db tas vyras ji seka. Manau kad Miranda visiem pasakys kad vaiko tevas JP ir dar susituokt gali Šypsausi O Mou aiskinsis kas ir kaip istikruju yra JP dar daug visko laukia manau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: RELACIONES PELIGROSAS-
Pereiti į: