TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+9
aroma331
monikute19
polyanna
Dinute*
lepeckoja
Gabi
Erikita
Kristina
Violla
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 03 24, 2012 4:28 pm

Aha Mirandos personažui 27, kaip ir pačiai aktorei. Žiauri 44 serija, negi Maurisijus tikrai mirs Nervinuosi Man jų santykiai su Miranda visai patiko. Tik labai nervavo ta detektyvė, kaip apsėsta ji tais Maurisijaus ir Mirandos santykiais, netgi į Mirandos namus įsibrovė. Gal ji pati jį įsimylėjus Galvoju Dar nepatinka Ana, labiau patiko kai Teresa buvo direktorė iš vis man tas siužetas Ana-Santiagas-Chilbertas nepatinka. Įdomu ar kas nors bus tarp Paty ir Chuanko, man tai jie viens kitam labai tinka ir iš pat pradžių toks juokingas jų bendravimas buvo Juokiuosi Patiko kai JP sustatė visus porom ir kiekvienas kažką prisipažino kitam, gerų dalykų pripasakojo. O geriausia buvo kai Alejandras pabučiavo Norą ir dėlto susimušė su Diegu Juokiuosi
Na ką reiks laukt 45 serijos ir bus matyt ar scenaristai paliks Maurisijaus personažą ar numarins.
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 03 25, 2012 4:34 pm

baikit as tik del jo ir sandros seriala ziuriu Verkiu negali jis pasimirt, man jis toks fainas, na kartais biski matos kad aktoriui truksta patirties vaidinnant, bet iš esmes man patinka jis, na o jei mirs tai kas bus nauja mirandos meilė?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 26, 2012 12:14 am

Na man jų pora irgi patinka, sužavėjo nuo pirmos serijos. Bet neaišku ką kūrėjai sumanę. Dėl reitingų viską gali padaryt net ir numarint pagrindinį aktorių. Bus matyt gal ir paliks. Nes daugiau Mirandai mano nuomone, nieks netinka. Jaučiu, kad ji gali sėst į kalėjimą. Na kad kažkas pasikeis tai tikrai, nes serialo kūrėjai reklamuoja naują etapą. Štai Mirandos promo:

Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 26, 2012 12:21 am

nu geras , nepatinka man tas naujas etapas.... na manyt kad pakeitus aktoriu reitingai pakils ka as zinau, beje papasakokit ka cia kalba miranda nelabai isikertu Šypsausi dekui
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 26, 2012 12:34 am

radau ir maurisijaus promo deje nemoku ikelti ir nelabai suprasntu ka jis ten kalba taigi merginos jei dar neatsibodau nusvieskit Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 26, 2012 4:40 am

Žiūrėjau aš irgi Maurisijaus promo, tai jis ten kalba maždaug taip :
Suaugę esame dėl daugelio dalykų, bet kaip ekspertai, iš tikrųjų, nieko nežinome apie gyvenimą. Mes manome, kad mes turime viską, ir norime turėti tai, ko negalime turėti, pavyzdžiui: laisvė ir meilė. Nėra jokių nurodymų, kurie mus moko, kaip, kada ir ką mylėti. Kaip toks gražus jausmas gali būti neteisėtas?

O Mirandos promo:
Tada kai aš pažinau Maurisijų aš suvokiau kad niekas nebus taip pat kaip seniau. Kadangi gyvenimas pastatė mane prieš galingiausią ir labiausiai tikėtiną priešą. Skirtingai nuo to ką mes visi įsivaizduojam. Jis neturi nė jausmų, nė sielos ir gali būti negailestingas – įstatymas. Meilė su nusikalstamumu tai kam aš pasiryžau ir turiu sumokėti labai brangiai už tai.
Iš abiejų promo akivaizdu, kad Miranda gali sėst į kalėjimą.

Ir štai dar kokį 45 serijos anonsą radau:

Gal Miranda bus nėščia?
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 26, 2012 4:54 am

na jo kazkaip apie mirti nelabai cia kalbama tikriausiai mirandai gres kaleimas, d4kui uz pagalba Šypsausi
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 03 27, 2012 7:05 pm

deje pasirodo mirs mano numylėtinis Verkiu Gabriel Coronel facebook lape ra6oma kad tai tiesa, kad mao nebus Verkiu
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 03 28, 2012 6:54 pm

O malyg kad jis isgyvens:) ir Olivia tikrai pati isimylejusi yra Mou todel ir kisasi (mano nuomone truputi daugiau intrigos yra kai ji sitaip kisasi) na kadangi Mou tevas paprase Mirandos kad si paliktu Mou tai manau kad ji tikrai ji paliks arba tarp ju su JP gali rimtai kas nors buti arba Miranda pasodins arba ji tikrai lauksis vaikelio Galvoju na nezinau bet Mou jau buvo mires bet ji atgaivino tai manau jis atsigaus, nebent policija paskelbs visiems kad jis mires o istikruju jis bus gyvas? visai nieko nebesuprantu Netekau žado
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 12:09 am

as tai pat nesuprantu jau nervina dvi serijas miršta Šypsausi tai jau susinervavavau arba jis numiršta arba ne Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 4:50 am

Mane ir jau nervuoja miršta, miršta ir nenumiršta. Niekaip vis neina suprast liks jis gyvas ar ne. Jaučiu Miranda sutiks apsimest JP mergina. Nors tas JP man nelabai patinka, toks neaiškus tipelis ir dar miega su savo buvusios žmonos sese.
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 1:36 pm

aha JP kazkoks keistuolis ir išvis nepatinka man jis man miranda ir mao labai graži pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 6:43 pm

Db geras bus Miranda bus dekinga JP uz tai kad jis jai padejo (nuvale nuo lango antspaudus ir striuke uzsimove, kad policija nieko nerastu) Šypsausi Mou atsibudo, bet kaip supratau bus nebe toks kaip anksciau malyg jis neviska atsimins rba nznau bet nujauciu kad jis gyvens
Šypsausi
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 6:52 pm

žinot kas man nepatinka tas gumos tempimas. reklamuoja Šypsausi ta nauja etapa, bet kurioj vietoj čia tas naujas etapas?
užmanymas pačios novelės gal ir orginalus, bet tempia tempia tą gumą Galvoju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 04 05, 2012 5:23 am

Vow Nustebau 51 serija mane labai nustebino, tokia įtempta, negalėjau atitraukti akių. Nuo šitos serijos tikrai prasideda naujas etapas. Net nemaniau, kad Maurisijaus mama šitaip reaguos. Eina sau, tokia įdomi serija su tiek svarbių įvykių jau senai nebuvo per šitą telenovelę. Įdomu kaip bus toliau Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: RELACIONES PELIGROSAS-
Pereiti į: