TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+9
aroma331
monikute19
polyanna
Dinute*
lepeckoja
Gabi
Erikita
Kristina
Violla
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 05, 2012 12:25 am

Na į viešumą iškilt nespėjo dėl tariamos Oliverio mirties. Oliverio advokatas turėjo jo telefoną kur buvo įrašyta Mirandos ir Maurisijaus pokalbis, iš kurio buvo galima suprast, kad Miranda turėjo lytinių santykių su juo. Miranda jau buvo nusisamdžius advokatą ir ruošėsi išeit iš darbo. Bet tuomet sužinojo apie tariamą Oliverio mirtį, jei net grąžino Oliverio telefoną. Bet ji dėlto pradėjo įtarinėt Maurisijų. Apie jų romaną žino tik Maurisijaus sesė, nes jis jai pasipasakojo ir Pati, nes paklausė tą pokalbį per Oliverio telefoną. O Miranda su Maurisijum sutaria kaip šuo su kate Juokiuosi Maurisijus jai kalba meilės žodžius, o Miranda jo iš vis neprisileidžia ir pastoviai ant jo siunta Juokiuosi net nepasakytum, kad tarp jų yra kokia meilė Juokiuosi Vienintelis Mirandos susidomėjimas juo buvo tik tada kai ji jį sekė norėdama išsiaiškint į kur jis įsivėlęs. Ir dar tiesa paskutinėj serijoj atėjo pas jį į policiją. Bet kadangi jis padeda policijai tai jį jau paleido. O tarp Santiago ir tos mokytojos Anos pakolkas dar nieko nėra. Nors jinai jį visaip vilioja, kadangi jos vyras jai nelabai rūpi. Anos ir jos vyro santykiai iš vis atšalę, nes jie tikriausiai net nesimyli, o jos vyras pastoviai vaikšto į striptizo klubą. Anonse mačiau, kad jis ten nusives ir Santiagą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 05, 2012 6:32 pm

dekui, jei dar labai nenusibodau, turiu dar pora klausimu Šypsausi

tarp sofi ir kasijaus dar nieko rimto? nes jei ne, tai nujauciu, kad bus Šypsausi bet koks man nesimpatiskas tas anos vyras, nepatinka man tas aktorius, galejo ir grazesni parinkt Juokiuosi o santiagas domisi ana? ar ten kazkas tarp ju su paty?
beje, gal kas is jaunuju aktoriu dar kur yra vaidine? nora marineloj maciau, tas gejukas sirdies balse vaidina, o kiti lyg ir nematyti. ai, o kas nors pasistumejo tarp noros ir to nusizudziusio brolio?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 06, 2012 5:51 am

Nea, neatsibodo. Man kaip tik smagu, kad kažkas domisi šia telenovele Merkiu akį
Tarp Sofi ir Kasijaus dar nieko rimto neįvyko, nors ji jam visaip stengiasi padėti dėl to Maxo ir Gonzalo šaipymosi. Tačiau daugiau tarp jų nieko dar nebuvo, bet aš ir jaučiu, kad bus. Nors Kasijaus tėvas jau dabar prieš. Aišku prieš bus Sofi tėvas. Santiagui su paty vis nieko nesigauna, nes ji vis išsisuka nuo intymesnių santykių, paskutinį syk bandydama būt aistringa jam su savo smakru netyčia sumušė nosį Juokiuosi Tai jis kaip lyg ir domisi dabar Ana kažkiek. Man tai Anos vyras nėra jau didelis gražuolis, bet labai linksmas ir pozityviai į viską žiūrintis Juokiuosi Tarp Noros ir Sebastiano lyg per daug nieko ir nėra, pakolkas jie tik pasibučiavo kelis sykius.Dėl jaunųjų aktorių tai jie nelabai garsūs aš dauguma iš jų ir tik pirmą kart matau išskyrus Norą. Va tarkim Maxas yra daugiau pasižymėjęs kaip modelis:
.
O Maurisijus žinomas Venesueloj kaip dainininkas ir aktorius. Visai gražus jo balsas gaila, kad nėra geresnės kokybės jo dainų.

Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 07, 2012 1:56 am

net nezinau kodel, bet mane labai prajuokino tas maxo modelio video Juokiuosi tos pozos, nevyriskai kazkaip viskas atrodo Juokiuosi o siaip kuris tau grazesnis - max ar gonnzalas? man tas gonzalas kazkuo laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai patrauklus Šypsausi

ta proga, kad labai nenusibodau, dar vienas klausimas Šypsausi kas ten tarp to jesenijos brolio ir gonzalo? tas brolis ji santazuoja ar kaip? ir isvis, buvo paaiskinta uz ka jesenijos brolis kalejo?
beje, gal zinai toki dalyka... sitam seriale tai nezinau, bet pvz la fuerza del destino pastebejau, kad labai daug aktoriu nesioja tokias raudonas juosteles ant rieso. gal zinai ka tai reiskia? tikejimas toks? jei neklystu, tai zinau, kad lyg kabalos ispazinejai tokias nesioja, bet tai negi jie visi kabala ispazista Galvoju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 07, 2012 7:51 am

Aha man Maxas irgi ten juokingai atrodo, vienintelis gers dalykas tame video muzika Juokiuosi Man Gonzalas irgi daug gražesnis. Atsimenu kai pradžioj jį pamačiau, jis tiek savo manierom, tiek išvaizda labai priminė vieną buvusį pažįstamą. Tai iš vis dėl jo alpau Juokiuosi Dabar jau šiek tiek apsipratau, tai taip nereaguoju. Nors vis tiek jo grožio ir patrauklumo nepaneigsi, nors tu ką ;D Nors man dar ir Maurisijus labai gražus, labai gražios jo akys, na ir aišku kūnas Juokiuosi
Jesenijos brolis Chuankas šantažuoja Gonzalo, kad įduos jį policijai jei jis nevykdys jo sąlygų. Kadangi Gonzalas pavogė Jesenijos pinigus iš dėžutės, kuriuos ji pastoviai taupė. Gonzalas bandė apkaltint Maurisijų, tai įkišo tuščią dėžutę į jo motociklo galą, bet vėliau išsiaiškino, kad tuos pinigus pavogė Gonzalas. Todėl Gonzalas dabar turi vykdyt jo paliepimus. Kaip tarkim paskutinį syk jis liepė Gonzalui iškąsti iš kapo įvairius iš bažnyčios pavogtus brangius daiktus, kuriuos jis ten paslėpė prieš atsisėsdamas į kalėjimą. Gonzalas iškasė, bet apmulkino Chuanką ir pavogė iš ten kažkiek pinigų, tai dabar neaišku ką už tai sugalvos Jesenijos brolis. Šiaip tiksliai nežinau už ką jis teistas, bet man atrodo, kad už visokias vagystes ir pan.
Bet kaip šiandien įdomiai baigė seriją Nustebau Miranda pasibučiavo su Maurisijum bibliotekoj ir juos pamatė Maurisijaus tėvas, tai neaišku kaip dabar bus.
O dėl tų raudonų apyrankių tai žinok šitoj telenovelėj kažkaip nepastebėjau. O La fuerza del destino nežiūriu, nes tuo laiku kai rodo per tv negaliu. Tai net neįsivaizduoju, ką reiškia tos raudonos apyrankės Galvoju
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 07, 2012 8:08 pm

tureciau as toki pazistama, panasu i gonzala, neatlipciau nuo jo matyt Juokiuosi paziurejau siandienine serija, tai jis man ten taip sexy elizabeth ant savo lovos uzlauze Mmm ten tipo jis labai piktas buvo ir kadangi ispaniskai nemoku, gal tuo metu kazka negrazaus kalbejo, bet vistiek ten man taip rarr Šypsausi siaip neplanavau ziuret, bet tu sugundei pasakymu, kad vakar labai idomiai baiges ;D

turbut tu dar neziurejai, tai nekalbesiu apie maurisijaus tevo reakcija, kad nesugadinciau idomumo. o maurisijus ir man grazus, net labai, bet kazkaip niekad pernelyg neisiziuriu gerieciu, labiau blogiukai traukia Juokiuosi

beje, likau nesupratus, ka ten apie gonzala aiskinai... jei gerai pamenu, tai jis is jesenijos pinigus pavoge, bet poto atgal padejo. tai ir vel paeme?
ir kokia man grazi ta detektyve, kur vis rodo, tik vardo nezinau. gal ji anksciau kur vaidinus, nes atrodo labai matyta Galvoju
gal zinai kiek seriju zada but? tikiuosi neuztemps labai.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 09, 2012 7:35 pm

Kuo toliau tuo idomiau darosi Galvoju laukiu sekancios serijos Šypsausi Idomu ka atsipeikejus Ely pasakys policijai del narkotiku... Nezinau kaip jums bet man visai patinka Maxas savotiskas jis Kietai šypsausi Paty rengiasi tai ziauriai bent jau man Šypsausi tik su trenigais atrode normaliai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 11, 2012 8:10 pm

Na man dabar irgi paįdomėjo, vienu tarpu kai Maurisijus buvo infiltruotas į tą gaują, tai buvo nelabai įdomu. O dabar daros vėl įdomiau. Geras čia su ta Gruzija Juokiuosi Man ir įdomu kaip viskas klostysis toliau.
Dėl Gonzalo tai taip jis vieną syk kai paėmė tuos pinigus būdamas vagonėlį su Elizabeth juos grąžino. Bet po to prieš Jesenijos broliui grįžant jis vėl juos pavogė ir jau negrąžino. Tikriausiai už juos narkotikų nusipirko. Bet tie narkotikai pasirodo dar labiau pavojingesni, negu įprasti, net nesitikėjau, kad ir Gonzalui nuo jų ir negerai pasidarys. Įdomu Ely tikrai myli Gonzalą, vis dėlto neišdavė jo policijai. Bet dar nesuprantu, kas tarp jos ir Maxo Galvoju Maxas tai man ir visai patinka. Jis toks labiau gerietis nei Gonzalas. Pastoviai vis stabdo Gonzalą, kaip ir dėl tų narkotikų. Net gaila man jo pasidaro, kaip jis bijo to savo tėvo, nes kaip suprantu jis jį muša. Paty apranga tai tikrai nekokia, na jinai vaidina tokią konservatyvią, nors mintys visai priešingos Juokiuosi Kažin kaip ten jai bus su Jesenijos broliu Juokiuosi Tas tai žiūriu bet kurią nori nusitempt į lovą Juokiuosi Ta detektyvė man irgi atrodo labai matyta, bet nežinau kur. Šiaip serijų skaičius nėra aiškus, bet gali būt 60, nes dabar prastoki šios telenovelės reitingai.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 11, 2012 11:47 pm

Gaila del reitingu man siaip faina si novele Liūdžiu o tarp Paty ir Jesenijos brolio tikrai manau kazkas bus, kaip ir tarp Anos ir Santiago Atrodo toks vardas Susigėdau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 14, 2012 6:54 am

Aha, man ir gaila, kad toki maži reitingai. Jaučiu Paty užpuls o Jesenijos brolis ją išgelbės. Bet kaip man buvo gaila Maxo kai jį tėvas šitaip talžė, vargšas Liūdžiu O Gonzalas tai irgi koks, įvėlė Elizabeth, kad pats išneštų sveiką kailį.
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 14, 2012 6:53 pm

sudominot, jauciu reiks paziuret, nes jau virs savaites nemacius. o del reitingu tai gaila ir man, bet is dalies ir gerai - bent neistemps labai kaip kad kitu Merkiu akį o kiek jau seriju yra?
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 03 17, 2012 8:52 pm

Nebežiūriu, labai prastas serialas. Tai su vienu, tai su kitu, jokios logikos, per daug rodydavo Mirandos ir Mauricio, bet tarp jų taip nieko įdomaus ir neįvykdavo, o per mažai pvz. Paty. Gal kūrėjai dabar pakeite strategiją, pamatę mažus reitingus?
Atgal į viršų Go down
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 4:45 am

o man nieko visai toks šiuolaikiškas, nagrinėjamos realios problemos, na gal guma šiek tiek tempiama Šypsausi bet dabar kai miranda pradėjo maurusijo prisileisti pasidarė idomu, beje kiek mirandos personažui metu pirmoj serijoj lyg ten kažka minėjo bet nelabai supratau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 4:51 am

janber25 rašo:
o man nieko visai toks šiuolaikiškas, nagrinėjamos realios problemos, na gal guma šiek tiek tempiama Šypsausi bet dabar kai miranda pradėjo maurusijo prisileisti pasidarė idomu, beje kiek mirandos personažui metu pirmoj serijoj lyg ten kažka minėjo bet nelabai supratau Šypsausi
Man atrodo jai 27 metai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
janber25
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 18
Prisijungė : 2012-03-23

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 03 24, 2012 4:00 am

43 dabar berods:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: RELACIONES PELIGROSAS-
Pereiti į: