TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+9
aroma331
monikute19
polyanna
Dinute*
lepeckoja
Gabi
Erikita
Kristina
Violla
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 01, 2012 5:26 am

Man ji ir labai patinka, kiekviena serija vis labiau sudomina. Aktoriai puikūs ir personažai įdomūs. Pakolkas labai puiki telenovelė Šypsausi
Įdomu, kaip čia viskas baigsis su tuo Oliver, net nemaniau kad jis pagriebs Mirandą Nustebau
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 01, 2012 7:29 pm

Idomu ka Oliver pasakys policijai Galvoju kazkaip nelabai tikiu kad pasakys apie Miranda ir Mou bet visko gali buti. Idomu ka tas mokytojas yra prisidirbes kad ji kazkas persekioja? Man jis pradeda nepatikt?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 03, 2012 6:41 am

Nu Oliver irgi gudrus šantažuos Maurisijų, vargšas turės jam pastoviai mokėti. O JP tai tikrai kažką slepia man jis ir ne per labiausiai patinka. Bet nesitikėjau, kad Maurisijus bus prie jo durų, nors aišku, kad ir dar kažkas jį persekioja. Man patinka kaip bendrauja Paty ir Santiagas, buvo geras kai Paty išsipaišė veidą netyčia arba šiandieninis jų pokalbis Juokiuosi Santiagas toks laisvas šneka be jokių susivaržymų apie viską ir dar tuo labiau prie Patės, kuri atvirkščiai yra konservayvi, na nekalbant apie jos mintis Juokiuosi Juokingi man jie abudu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 03, 2012 6:04 pm

Santiagas su Pati tai man patinka Šypsausi Patiko kaip Mou viska savo sesei papasakojo faini man jie tokie kalbasi apie viska Šypsausi o tuos rastelius palikineja kazkas kitas ir idomu kas?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 09, 2012 5:48 am

Na va jau aišku kas palikinėja tuos rašteliu JP, nors aš netikiu juo, kad jo buvusiai žmonai pasimaišė protas ir ji nusižudė, čia dar labai neaišku ar jis nieko prie to neprisidėjo. Net nemaniau, kad Gonzalas gražins Jesenijai tuos pinigus, matyt sąžinė prabilo pamačius policininkus Juokiuosi O Maurisijus tai kuo toliau tuo labiau patinka. Vis norėjau sužinot kiek šiam aktoriui metų, pasirodo 25 tai ne toks ir jaunas kaip vaidina. Čia yra jo interviu jai kam įdomu galit pasiskaityt:) http://www.peopleenespanol.com/article/gabriel-coronel-tentado-por-las-relaciones-peligrosas
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 09, 2012 6:03 pm

tas JP man tai nepatinka pastoviai pasirodo nereikiamu metu kaip ir snd serijoj Liūdžiu o Mou man jau gaila pasidare suo atbego ir dar koja apsisiojo jam kai nesiseka tai nesiseka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 09, 2012 11:00 pm

O realiai visiems mokiniams kaip personažams 16, nes nelabai supratau?
Aš tai kažkur mačiau tą aktorę kuri Elizabeth vaidina, tik niekaip neatgaminu, kur.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 10, 2012 7:53 am

Ne, jie visi pilnamečiai:

Elizabeth (Ana Lorena Sánchez) 21m.
Mauricio (Gabriel Coronel) 25m.
Nora (Cristina Mason) 26m.
Sofia (Ana Carolina Grajales) 21m.
Alejandro (Kevin Aponte) 21m.
Yesenia (Yrahid Leylanni) 25m.

Kitų amžiaus tiksliai nežinau, nes jie mažai žinomi. Bet jiems tikrai ne 16, turėtų būt irgi panašiai tarp 20-25. Telemundo čia paėmė daug naujų anksčiau telenovelėse nematytų jaunų aktorių Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 10, 2012 9:59 pm

Me, aš turjau omeny ne aktorius, o personažus, keik jiems metų? Nes man atrodo, kad minėjo per serialą, neprisimenu.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 11, 2012 5:22 am

Tiksliai nepamenu, žinau kad Maurisijui su sese 17, o kitiems arba 16 arba 17 Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 16, 2012 8:17 pm

Man tai bene gražiausia pora Gonzalo ir Elisabeth, atrodo, tarp jų kai kas daugiau nei tik seksas - pradžioj taip atrodė.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 23, 2012 5:51 am

Gonzalo ir Elisabeth pora man ir patinka. Tik neatrodo, kad Gonzalas būtų ją labai rimtai įsižiūrėjęs. Matosi, kad jam rūpi ir kitos. Vien koks jo žvilgsnis buvo į Makso mamą Juokiuosi Kažin ar tarp jų nieko nebus.
Beje kalbant apie pagrindinę porą nervuoja, kad jie nė kiek negali būt kartu, net paslapčia. O Maurisijaus tai iš vis gaila šitaip įsivėlė dėl to, kad apsaugotų Mirandą. Jei Oliveris mirė tai jį gali apkaltint užsakius jo mirtį. Nes yra įrašytas Maurisijaus pokalbis. O ir dabar įdomu ar jam pavyks išsisukt nuo policijos ir jei pavyks tai kuriam laikui, nes vis tiek yra sekamas.
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 2:31 am

kokia 10 serija paskutine maciau ir dabar naujausia paziurejau, kadangi ispaniskai praktiskai nesuprantu, tai ir likau ten nieko nesupratus Juokiuosi gal kas gali pagr dalykus papasakot? tai elizabeth jau kaip ir su maxu kazka suka? o tai maxas nebe su sofia? kas ten su tuo oliveriu? jis gyvas? jei ne, tai kas ji nuzude?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 10:27 pm

Na šiaip viskas, ten gan painu, bet pabandysiu paaiškint Šypsausi Pagrindas, tas, kad Oliver kalėjime pradėjo šantažuoti Maurisijų ir reikalaut pinigų, kad nepapasakotų apie jo santykius su Miranda. Maurisijo norėdamas gaut pinigų pradėjo nelegaliai gabenti kamienines ląsteles į vieną grožio kliniką, nes jos yra kaip jaunystės eliksyras. Miranda pradėjo įtarti, kad kažkas ne taip ir pradėjo sekti Maurisijų ji išsiaiškino į kur jis įsivylė. Maurisijų suima policija prie Mirandos akių. Tačiau Maurisijui atsidūrus policijoj paaiškėja, kad jis buvo policijos informatorius ir padėjo Rodrigo tėčiui (To vaikino, kuris nusižudė iškritęs per balkoną dėl narkotikų kaltės). Dėl Elizabeth ir Maxo nežinau čia dar gal vėliau išaiškės, nes tik praeitą seriją juos ir pradėjo rodyt, bus matyt ką jie slepia. Sofia išsiskyrė su Maxu už tai, kad jis negražiai elgėsi su Kasium (tuo juodaodžiu). Oliveris pasirodo gyvas ir jį saugo policija, tikriausiai dėl tų pačių narkotikų. Tačiau oficialiai jis paskelbtas mirusiu. Maurisijus atseit norėjo jį pamokyti, už tai, kad jis už Maurisijaus sumokėtus pinigus pasisamdė advokatą, kuris buvo padavęs Mirandą į teismą dėl dėl seksualinių santykių su Maurisijum. Maurisijus susitarė su vienu iš gaujos vadų, kad kalėjme jo pažįstami pamokytų Oliverį. Visi net ir Maurisijus galvojo, kad jis negyvas. Bet pasirodo jį saugo policija. Jei dar turi kokių klausimų, klausk pabandysiu paaiškint Šypsausi
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 10:53 pm

oo, aciu labai Merkiu akį klausimu tai dar turiu Šypsausi kaip sakiau, ispaniskai praktiskai nesuprantu, o ziuret tai norisi Juokiuosi

tai taip iseina, jei oliveris padave miranda i teisma, jos ir maurisijaus romanas isaiskejo? ar ne? beje, kaip dabar viskas tarp maurisijaus ir mirandos? jie nesipyksta? nes kai pradzia ziurejau, tai miranda ant jo siuto Juokiuosi o kazkas tarp santiago ir tos mokytojos rasistes buvo? yra? supratau, kad lyg tarp ju kazkas, bet va kas - neaisku Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: RELACIONES PELIGROSAS-
Pereiti į: