TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Contra el tiempo (2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 21, 2016 6:09 am

Prajuokino Pablo su Enrique kai ėjo iškast Irmos kapo. Pablo toks juokingas buvo visą kelią iki kapo meldėsi, o dar galiausiai ir pačiam iškast reikėjo, nes Enrique sveikata neleido Juokiuosi Šitie du negali be problemų. Pablo greit atpažino pagal kapų sargo apibūdinimą. Tik gerai, kad tai sužinojo Beatriz, o ne Gerardo bendrininkas Humberto. Dabar Enrique įsipainiojo į didelę problemą, tikiuosi jo nepasodins už grotų dėl policijos darbo trukdymo. Man Roberto ir gaila, Gerardo nori suversti visą kaltę jam ir vėliau jį nužudyt. Įdomu Leonardo patikėjo ką papasakojo Roberto. Kažin kodėl Sam savo telefone Gerardo užsivadinusi tėvu, čia tikriausiai ir slypės kokia paslaptis  Galvoju
Nesupratau apie kokius idealus ir svajonę Gerardo kalbėjo, bet atrodė kaip tikras pamišėlis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 04 21, 2016 9:49 pm

Pablo su Enrique visada sugeba įsivelt į kokią nors bėdą, per kurią vis turi problemų su policija Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Cecilia dabar kai žino kas buvo jos donoras gal liausis pagaliau ieškoti. Būtų negerai, kad lįstų į tą šeimą, kuri neteko savo artimo žmogaus. Man taip pagailo to vyro, kuris verkė dėl savo žmonos, tokia jaudinanti scena buvo kada jo dukra atėjo ir apsikabino tėtį. Aš labai tikiuosi, kad Roberto šeima nenukentės per Gerardo. Ir kad galiausiai Gerardo bus atlyginta už viską. Skaudžiausia jam bausmė bus matyt Andrea nusivylimo veidą ir suvokti, kad neteko visko. Dėl Sam tikrai keista buvo, kodėl ji Gerardo užvadinusi savo tel. kaip tėtis. O nuostaba galiausiai buvo, kad Helena visada nujautė ir žinojo koks Gerardo iš tiesų niekšas yra. Po mažu ima aiškėti kas galėjo būti tam diske, įdomu tik kiek tiesos iš tiesų bus iš Leo ir Roberto spėlionių.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 04 25, 2016 3:35 am

Klausykit merginos, kažin kiek serijų ši telenovelė turės gal jau artėja finalas? Šypsausi
Dėl Gerardo aš nustebau, nesitikėjau, kad jis toks monstras kaip Andreos mama sakė. Roberto man irgi gaila jau senokai iš tikrųjų. Kažkaip kuo toliau tuo įdomiau žiūrėti šią telenovelę. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 04 25, 2016 11:59 pm

Kiek tų serijų bus net nenutuokiu, bet kiek teko matyt keliuose staipsniuose rašė, kad 90 serijų, bet ar tikrai tiek bus negaliu užgarantuot Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 04 29, 2016 1:00 am

Kaip gerai, kad nepavyko nušauti Beatriz, net įsigandau kai pasigirdo šuvis :O labai tikiuosi, kad Andrea susžinos greit ką per monstrą tėvą turi, nes į Gerardo jau žiūrėt nebegaliu Juokiuosi nustebino, kad ir čia paskutinės dvi serijos buvo tokios trumpos Šypsausi o kokia netikėta buvo mirtis Roberto, taip pagailo kai jis nusišovė Nustebau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 06 21, 2016 5:23 am

Keistai čia su tom serijom, jai viena būna ilgesnė, tai kita vėl trumpa ir dar pusę serijos kartoja. Paskutinės 93 serijos nematytos buvo tik 6 minutės. Kažin iki pat serialo pabaigos taip bus Galvoju
Nesitikėjau, kad Gerardo žus, maniau jis iki galo bus gyvas. Bet netikiu, kad jį nušovė Leonardo, man atrodo, kad tai padarė tas Santos buvęs apsauginis. Tačiau kodėl Leonardo pabėgo. Daug paslapčių mums dar neišaiškinta nebe reikalo Contra el tiempo, kad paskutiniu metu taip dažnai praeitį rodo. Net ir su Sam jai mirštant kilo klausimas, kodėl parodė, kad ji nenužudė tėvo, o tik pašovė ir kodėl ji Gerardo vadino tėvu Galvoju Taip pat amžinas klausimas kas ta Justine. Elenos kalbomis per apklausą ir nepatikėjau. Juk kai Gerardo ją pagrobė jis vis jos klausinėjo ką ji žino, o ji nieko nesakė. O čia tuo tarpu sugalvojo istoriją, kad ji viską pasakė Gerardo ir jis jai pagrasino dėlto ji tylėjo. Ji kažką dar slepia. Skaičiau, jog daug kas įtaria juk ji ta paslaptingoji Justine Nustebau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 06 21, 2016 2:45 pm

Dėl Justine man irgi buvo kilus mintis, kad būtent Elena gali būti ji Juokiuosi Elena man irgi nėra tokia nekalta kaip vaidina, kažką ji slepia daug daugiau nei pasako. Su tom serijom man irgi keistai. Įdomu kiek dar iš viso liko. Aš irgi netikiu, kad Leo nušovė Gerardo. Manau tik gražiai jį pakišo. Išties kaip ir visi blogiečiai didžiausi serialo mirė, bet paslapčių neišaiškintų liko dar begalės Juokiuosi įdomu dabar kaip sugebės viską išaiškinti Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 07 13, 2016 5:08 pm

Na merginos kaip sekasi su sia telenovele? Idomu, kada bus jos pabaiga, radau kad jau 106serijos yra as siai dienai 95serijas perziurejus, bet jau labai noriu jos pabaigos. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 07 13, 2016 9:45 pm

Jau parodė 108 serijas. Bet aš jau irgi laukiu jos pabaigos. Šiek tiek per daug jau tų serijų, nes dabar jau nebėra tokio įdomumo kaip pradžioje. Tikiuosi per liepos mėn. galiausiai užbaigs jį, nes išties jau norisi, kad užbaigų tą visą istoriją Juokiuosi o dabar tik liko gumos tempimas kol galiausiai padėtų visus taškus, kurie ir taip jau akivaizdžiai aiškus žiūrovui Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2016 10:37 pm

Na ką ir sulaukėm finalo. Pati finalinė serija paprasta, bet graži. O jeigu kalbėti apie patį serijalą tai serialas pradžioje tikrai buvo wow, bet į galą pradėjo jaustis tempimas. Galėčiau sakyti, kad po to kai Gerardo žuvo visą likusį veiksmą galėjo ir sutrumpint bei sudėti ne į tiek daug serijų, nes išties jautėsi ir trūko vadinamųjų serialo blogiukų, to pačio žuvusio Daniel praeities scenų, visojo to tikro tyrimo, kurį vykdė Andrea, Leo, Enrique ir Pablo.

Sakyčiau Elenos galas pelnytas, džiaugiausi, kad Andrea nenutylėjo teisėsaugai to fakto, kad Justine buvo jos mama. Smagu matyti buvo, kad Cecilia galiausiai liko su Enrique ir pagaliau pradėjo kurti šeimą, apie kurią tiek ilgai abu svajojo. Taip pat džiaugiausi dėl Pablo, kad išdrįso pakovot dėl savo jausmų ir nesigėdyjo, kad pamilo Ceci mama. Kaimas jiems labai tiko Juokiuosi tikrai buvo gera matyt, kad Clara išgyveno ir galėjo išleist knygą apie savo atliktą tyrimą, kad jos mama galiausiai sulaukė savo eilės širdies persodinimui. Taip juokas gale suėmė, kad Beatriz griebė jautį už ragų ir prisipažinus apie savo jausmus pradėjo bučiuot Hernández. Tinka jie vienas kitam Juokiuosi o finalinė scena per Leo knygos pristatymą taip ir laukiau kada pasirodys Andrea su vaikeliu, nes netikėjau iki paskutinės sekundės, kad jie galėjo išsiskirt. Vis laukiau, kad pyktis Andrea atslūgs dėl to, kad Leo nepasakė jai, kad Justine yra jos mama Juokiuosi tas bučinys labai gražiai užbaigė visą šią istoriją. Kuri tikrai nebuvo bloga, o man net patiko jeigu tik nebūtų užtesę tiek ilgai. Taip vertinčiau tikrai drąsiai 10, bet dabar negaliu duoti nedaugiau 9. Kaip pradėjau skaičiuoti, šiame seriale tikrai buvo daug mirčių, nors nebuvo koks narko serialas, kuriame kas nors pastoviai miršta Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 03, 2016 4:54 am

Pagaliau ir aš jį pabaigiau. Po to kai pradėjo rodyt tik po pusę serijos ir daug kartot matytus įvykius šis serialas man prarado įdomumą koks buvo iš pat pradžių. Buvo daug kalbų, daug prisiminimų iš jau matytų serijų ir nemažai tempimo. Bet vis dėlto nusprendžiau pabaigt šį serialą. Kaip jau ir buvo aišku Leonardo išsiaiškino, kad Elena Justine. Taip laukiau Andreos reakcijos į šią žinią, bet deja teko nusivilti taip ir neparodė išskyrus keleta vaizdų su Leonardu balsu fone. Kažkaip praleido patį įdomiausią dalyką, nes visa kita po to kai išsiaiškino, kad Mendieta nužudė Laverde jau buvo aišku. Patiko, kad Pablo galiausiai susiėjo su Cecilios mama. Cecilios personažas į galą man jau ne per labiausiai patiko, neleido Enrique net pabaigti bylos nors žinojo kokia ji jam svarbi. Jos motina buvo supratingesnė Enrikės atžvilgiu nei ji. Nors vis dėlto džiaugiuos, kad galiausiai susilaukė taip svajoto vaiko. Kitų personažų finalinės scenos taip pat patiko. Kas nustebino, kad Daniel nusižudė pats, nes į patį galą jau buvau įsitikinus, kad jį nužudė Elena. Net pagailo Elenos, kad uždarė ją 10 metų į kalėjimą. Pagaliau išaiškėjo ir kas vyko toje slaptoje labarotorijoje ir pasirodo Veronica buvo vienintelė išgyvenusi tą eksperimentą su dirbtiniu inkstu. Ko gero dėlto Laverdei ji taip rūpėjo. Pati pabaiga, kai Leonardo viską pasakojo rašydamas savo knygą man patiko, paskutiniai žodžiai užbaigiant knygą irgi gražūs. Na aišku ir paskutinė scena su Andrea ir jų sūnum ant rankų be galo miela ir šilta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Contra el tiempo (2016) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Contra el tiempo (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Laiko gijos / El Tiempo Entre Costuras
» La Fan (2016)
» La Doña (2016)
» Yago (2016)
» Venganza (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: