TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Contra el tiempo (2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 7:38 pm

Aš online per vieną iš šitų psl. žiūriu, žiūrint kur pirmiau seriją įkelia:
[You must be registered and logged in to see this link.]


Būtų smagu jeigu ir tu prisijungtum, nes projektas bent man išties stiprus ir įdomus Šypsausi

Man irgi įdomu kiek Samanda moka donoram. Bet jos žiaurumui nėra ribų Nervinuosi Raul man irgi gaila, jis pradėjo man patikt ir taip netikėtai jo nebebus, netikiu, kad jis galėtų likti gyvas po visko. Tikrai neveltui mums tas daktaras įtartinas ir atrodė. Aš irgi labai tikiuosi, kad Heidi tėvas išgyvens, gaila būtų, man jis patinka toks mielas senučiukas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2016 7:35 pm

Gaila Heidi, vis turėjau viltį, kad jos tėtis išgyvens. Bet gerai, kad ji šaltu protu sugalvojo kur galėtų būt Andrea. Ir laiku Leonardo ją spėjo išgelbėt. Daniel tikrai didžiavosi savo broliu. Kaip Andrea sakė jo akys tikrai blizgėjo kiekvieną kart kada jis kalbėjo apie jį.
Ima atsikleist visos Roberto blogosios savybės, neveltui jis nuo pradžių buvo per daug įtartinas. Daniel ir Andrea buvo miela pora, gaila, kad jis mirė. Bet Leonardo jai dabar kaip angelas sargas paliko Juokiuosi smagūs visada jų pasikalbėjimai ir lengvi pašipimai vienas kitam Juokiuosi
Heidi man patinka, turi stiprų charakterį. Gerai užsipuolė ji Roberto kada jis pradėjo kaltint Leonardo dėl to kas nutiko Andrea. Ceciliai vyrai atrodė siaubingai, o man tiesą sakant jis net pagražėjo pakeitęs stilių Juokiuosi (niekaip vardo jo neįsidėmiu Juokiuosi )
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2016 6:16 am

Man Enrique dabar ir atrodo daug gražiau pakeitęs stilių, vien tie jo ūsai buvo siaubingi Juokiuosi
Gaila, kad mirė Heidi tėvas, nors laimei dar spėjo pasakyt kas į jį šovė. Patiko man tie žodžiai, kuriuos Daniel pasakė Andrėjai taip ir galvojau, kad juos bus parašęs Leonardo. Gerai čia pasakė Leonardo tam policininkui, kad jis visad sutrukdo jam išsiaiškint tiesą. Gal tikrai jis kaip nors prisidėjęs Galvoju O Roberto tai matos, kad neblogas niekšelis, įdomu kas dar atsiskleis apie jį toliau Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2016 8:23 pm

O taip tikrai laimei, kad Heidi tėvas, bent vardo pradžią spėjo pasakyt kas į jį šovė. Bent turės kažkokią užuomeną nuo ko pradėt ieškot. Man irgi labai patiko tie žodžiai, kuriuos parašė Leonardo. Nenustebus būsiu jeigu tas policininkas irgi bus įsivėlęs kaip Leonardo pasakė, visiems blogiukams reikia kaip pagalvojus ir policijos priedangos. Tad kažkas iš policijos tikrai manau bus įsivėlęs.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 12, 2016 3:55 am

Kaip gaila Heidi, tikiuosi jos neištiks toks pats likimas kaip Raul O ne! bet kaip Samanta keičiasi kai ji be juodo peruko, visai kita moteris palieka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2016 6:00 am

Na va pasirodo Enrique žmonai ne tai, kad nepatiko jo įvaizdis, bet ji jį pradėjo įtarinėti dėl neištikimybės todėl ir buvo nepatenkinta pasikeitimu Juokiuosi
Vis daugiau medikų galima įtarti, dabar tas Daniel draugas Mauricio po viso to ką prisiminė ir papasakojo Leonardo man dar įtartinesnis. Taip išeina, kad Enrique žmonai pavogė inkstą tik įdomu kada ir kokiom aplinkybėm Galvoju Ta vieta kur laiko Heidi ir Leonardo žiauri. Kraupu pasidaro, kad bet kurioj vietoj, net ir einant gatve gali užmigdyt žmogų, atvežti, pririšti ir pasiimti organus, kuriuos reikia. Jokio saugumo apie tai pagalvojus. Dabar kai ir Leonardo ten papuolė tikiuosi, kad abu su Heidi iš ten kaip nors išsilaisvins.
Pritariu Samanta be peruko atrodo visai kitokia tik pamačius net buvo sunku atpažint, kad čia tas pats personažas.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 16, 2016 4:18 am

Pagaliau jungiuosi ir aš. Šiandien buvo ta diena kai ramiai ir rimtai prisėdau prie šios telenovelės.
Įtraukė nuo pat pirmos akimirkos, aišku skiriasi ji nuo Anonimos, o kai aš nelabai žiūrėjus kolumbietišku telenovelių tai man pasijautė. Šiandien peržiūrėjau 5serijas ir kuo toliau tuo įdomiau darosi. Pritarsiu su kiekviena serija vis daugiau klausimų kyla ir didesnė intriga.
Bet pastebėjau, kad šios telenovelės daug serijų iš eilės ir nepažiūrėsi, nebent iš ryto šviesia galva, nes jau 5tą seriją taip sunkokai žiūrėjau, vis daug dėmesio reikalauja.
Mane labai nuliūdino, kad Daniel personažą tiek mažai parodė, gerai, kad dažnai jį rodo prisiminimuose ir taip daug išaiškėja apie jo personažą. Dar man patinka tiek Leonardo, tie Andrejos personažai. Šypsausi
Dabar labai įdomiai žiūrisi Lucios ir Leonardo ir Daniel gyvenimo istorija. Tik aš taip ir nesupratau ar Lucia žinojo, kad tas gydytojas jos sūnus. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 16, 2016 5:53 am

Sveika prisijungus Šypsausi Man iš kart jo daug serijų ir neina peržiūrėt. Pamenu pradžioj, kai norėjau pasivyt kiek parodyta tai per dvi dienas peržiūrėjau 4 serijas tai jau ketvirtą gan sunkiai pabaigiau Juokiuosi Todėl dabar žiūriu po seriją į dieną tai pats tas. O dar paskutiniu metu ir lengvesnio siužeto šiek tiek atsirado.
O dėl tavo klausimo, tai ne Lucia nežinojo, kad Daniel jos sūnus. Tai žinojo tik Daniel.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 16, 2016 5:49 pm

Pritariu, kad geriausiai po kelias serijas tik ziureti ir geriausiai is ryto kol galva sviesi dar, nes paskui kazkaip sunkiai ziurisi ir nebesupranti kas vyksta. Vakar turejau laiko diena ziureti tai net nepajauciau kaip 5serijas perziurejau.
Siryt gavosi taip kad darbas trim valandom veliau prasides tai jas isnaudojau Anonimos 20serijai ir sios telenoveles 5,6serijoms, dabar visai kitaip 5ta serija susiziurejo. Šypsausi
Man labai keistai susiziurejo 5serijoje kai tas vyras kurio zmona irgi serga su masina apsiverte, is masinos nieko neliko, o jam visai nieko tik ant rankos keli ibrezimai Juokiuosi Idomu kaip ir kada jis is ten istruko. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 16, 2016 7:51 pm

Šitas įvykis man ir juokingas, aš nesupratau kaip jis iš ten ištrūko, kažkokia mistika Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 12:43 am

O kaip tau pats Enrike personazas?
Man tai jis kazkoks atgrasus. Nemalonu visai i ji ziureti. O 7serijoje dar kai atstume zmona tik del rando man kazkaip slyksciai susiziurejo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 1:06 am

Na pradžioj man jis ir buvo atgrasus tiek iš išvaizdos tiek iš elgesio. Bet kai pakeitė įvaizdį ir pradėjo jį rodyti iš kitos pusės. Šiek tiek pakeičiau nuomonę apie jį. O ta scena kai jis atstūmė žmoną buvo nejauki, bet galbūt ne vien dėl rando jis tai padarė, o labiau dėl jos ligos. Kaip sakė tam savo draugui, kad ji jam dėl ligos atrodo labai trapi ir pažeidžiama ir jis jai nebejaučia aistros. Na bus matyt kaip viskas pakryps. Pamatysi kokia žmona bus nepatenkinta kai jis pakeis įvaizdį, bet pasirodo vien dėlto, kad pradės jį įtarinėti dėl neištikimybės Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 2:15 am

Kaip smagu, kad ir tu galiausiai pradėjai jį žiūrėti Šypsausi
Man Enrique pradžioj irgi buvo ne ypač mielas, bet dabar visai įdomus veikėjas ir kaip Gabi minėjo pradėjau jį matyt šiek tiek iš kitos pusės Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 5:28 am

Na net suintrigavot. Šypsausi
Kelintoje serijoje tas jo pasikeitimas bus? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 6:07 am

Ka tik perziurejau 10 serija, tai galiu pasakyti, tik kad vau jo pasikeitimas bent isoriskai kol kas Šypsausi
Kazkaip buvau nusiteikus kad man vistiek liks slykstukas, bet padare ispudi.
Man kazkaip labai daug itarimu kelia tas jaunas daktaras kur irgi Andrea isiziurejas, kuo toliau tuo labiau. Patiko kaip Leonardas isgelbejo Andrea, truputi jie suartejo, man ju pora kazkaip patikti pradeda, net ji jam labiau tinka negu Daniel. Šypsausi
Siandien gal jau gana Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Contra el tiempo (2016) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Contra el tiempo (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Laiko gijos / El Tiempo Entre Costuras
» La Fan (2016)
» La Doña (2016)
» Yago (2016)
» Venganza (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: