TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Contra el tiempo (2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 6:14 am

Man jo išvaizdos pasikeitimas irgi padarė įspūdį, nemaniau, kad taip pasikeis. O tas daktaras tau įtartinas nebe reikalo. Na ir nemažai peržiūrėjai šiandien, jau nuo manęs atsilieki tik 4 serijom Šypsausi nes aš dar šiandienos serijos nežiūrėjau.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 18, 2016 4:47 am

Šiandien peržiūrėjau dar dvi serijas. Kažkaip kablį pagavau su šiomis dvejomis telenovelėmis. Juokiuosi
Enrikės pasikeitimas mane vis dar stebina, dabar jau ne tik išvaizdas. Gaila tik kad jos žmona galvoja kad jis susirado meilužę. Andrėja šaunuolė, kuo toliau tuo labiau jos personažas man patinka. Man patiko, kad pasekė tėvą ir išsiaiškino apie jo meilužę, kas ji iš tikrųjų yra, dabar bus įdomu. Dėl Roberto suintrigavai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 18, 2016 9:29 pm

Kaip gerai, kad ši novelė irgi įtraukia vis labiau Juokiuosi

Mane stebina Leonardo atradimai kuo labiau tuo labiau gali susipaniot Juokiuosi tai dabar galima suprast, kad Daniel net neįtarė, kad donorams yra mokama Juokiuosi ir jis galvojo, kad jie už gerą širdį atiduoda savo organus Juokiuosi o ir Cecilios praeities įvykiai irgi šokiravo po Enrique pasakojimų. Kuo toliau tuo įdomiau Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 20, 2016 5:06 am

Peržiūrėjau jau 16ka serijų. Pritariu, kad kuo toliau tuo įdomiau, tuo daugiau klausimų iškyla ir veiksmas labai įtemptai vystosi. Kartais sunku net įkvėpti, nuostabi telenovelė nemaniau, kad ji man taip patiks. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 02 23, 2016 5:49 pm

Mane Heidi ima pykdyti. Suprantu, kad jai sunku dėl senelio mirties, ir buvo nemalonu išgirst ir taip akivaizdžią tiesą, kad Leonardo jos nemyli ir kad naktis jų praleista kartu buvo tik todėl, kad jis buvo girtas. Bet dėl to dabar imti gert tabletes ir mėginti žudytis prie gero neprives. Bėdas kitaip savo spręst turi. Negi tikisi tokiu būdu priversti jos gailėtis ir Leo jaustis kaltu?

Beje imu pastebėti, kad čia ir Anonimoje vaidina nemažai tų pačių aktorių Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 02 26, 2016 1:53 am

Kaip gaila Leonardo paliko kai jis pasakojo savo praeities istorija ir kai parodė, kad jo paauglystės meilė pasikorė. Net šiurpas nuėjo, kai Heidi mėginimas nusižudyt jam priminė viską. Bet kažkaip tas nusižudymas keistokas man pasirodė ir įtartinas, kam ji tą padarė jeigu Leo buvo pasiryžęs bėgti su ja net ir be jos mamos sutikimo?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 07, 2016 8:57 pm

Na merginos kaip sekasi su šios telenoveles žiūrėjimu? Ar daug jau peržiūrėjot?
Kaip įspūdžiai iš paskutinių matytų serijų?
Aš tai šiandien tik peržiūrėjau praeitos savaitės serijas.
Labai lengvai ir įdomiai viskas susižiūrėjo, tik mane labai nervina Heidi personažas po tų paskutinių įvykių. Ir taip tikėjausi sulaukti Andreos ir Leonardo bučinio, tiek nedaug truko, bet .... Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 10, 2016 4:34 pm

Man gaila Heidi, liūdna, kad taip turėjo mirti. Skaudu, kad visi kaimynai kaltina Leo. Kaip jis dar pastovi ant kojų, kai visi dėl kažko jį kaltina. Tai Lorenos mama, tai kaimynai, tai dar kas nors nepatenkintas jo buvimu šalia. Wow nesitikėjau, kad Samanta turi seserį ir dar, kad taip rūpintusi Juokiuosi nesitiki, pati žudikė, bet pati dėl savų bijo Juokiuosi bet matosi, kad Patricia nenori tokio gyvenimo, o Sam jos nepaleidžia, neleidžia pasitraukt. Šioje novelėje greit išmirs visi, prie kurių spėjam prisirišt Juokiuosi Andreos mamos sprendimas nustebino, kad pritrarė dėl tėvo meilužės. Patiko man Andrejos žvilgsnis kada ji kalbėjo su Leo apie jo išvykimą, matėsi, kad ji nenori, kad jis išvyktų. Ir dar jos patvirtinimas, kad tikrai nenori. Kaip maža mergaitė atrodė Mąstau Ko nenoriu tai, kad Leo pradėtų draugaut su jo knygų leidėja . Nelabai patinka man ji  Nustebau

Ir koks bučinys laukia kitoje serijoje Juokiuosi Įsimylėjau pagaliau Andrea išdrįs Juokiuosi Bučiuoju

Aš visas serijas peržiūrėjau kiek parodė, kaip tau sekasi su žiūrėjimu?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 03 12, 2016 11:55 pm

Buvau ganėtinai atsilikus su šiuo serialu, bet šiandien jau peržiūrėjau iki 32 serijos. Tai jau nebe daug liko pasivyt. Man dabar įdomiausia kas ta paslaptinga Daniel draugė ir kada ji atsiras. Gaila, kad suėmė Enrique, kažkaip pamėgau jo personažą. O labiausiai nervuoja papirktas naujas prokuroras. Tikiuosi, kad jį kas nors išsiaiškins greitu laiku. Heidi personažas nebuvo labai įdomus ypač po jos tėvo ir Raulio mirties, tai man jos seriale netrūks. Beje ta Leonardo leidėja man kažkur labai matyta. Bet niekaip neatgaminu kur Galvoju  Kristina, gal tu žinai kas čia per aktorė?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 13, 2016 3:22 am

Aktorė man taip pat labai matyta, bet kur neatsimenu ir aš Juokiuosi Draugė tikrai ir man Daniel paslaptinga labai domina, įdomu kas ji tokia buvo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 22, 2016 11:56 pm

Na jau šiek tiek mažiau atsilieku su šiuo serialu. Dabar peržiūrėjus 37 serijas. Nesitikėjau, kad Leonardo tiek daug kartų šaus į užpuoliką. Akivaizdu, kad po praeito kartą kai jis neišdrįso šaut į Sam jis dabar tikrai išaus, bet maniau kad tai bus tik vienas. O ne tiek daug, net nespėjau susičiuot kiek iš vis jis kartų šovė Juokiuosi Taip ir maniau, kad paslaptinga Daniel draugė bus ta daktarė, nes kaip tik Leonardo su Andrea kalbėjo apie tai kaip rast tą draugę ir iškart po to parodė kaip ją pristato Andrėjos mama. Įdomu kas pirmas tai išsiaiškins Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 23, 2016 1:54 am

Aš nesitikėjau, kad Daniel toks mergišius Juokiuosi kad su visom kolegėm davėsi Juokiuosi Su Leo šūviais aš net krūptelėjau, aš irgi maniau, kad šaus kartą ir į koją kokią, o čia net nespėjau skaičiuot, kiek kartų šovė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 23, 2016 2:02 am

Aha aš ir nesitikėjau, kad Daniel buvo toks mergišius, vos ne su visom ligoninės darbuotojom davėsi. Na nors viena iš Andrėjos apklaustųjų atsakė neigiamai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 23, 2016 2:12 am

Atsakė neigiamai, bet kiek tiesos jos pasakyme neaišku Juokiuosi nes ten toks jausmas, kad visos pasilinksmino su Daniel Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 4:37 pm

O kaip Jums Andreos ir Leonardo poros vystymasis?
Pasirodo Andreos mama viską žinojo apie Danielio drauges - meilužes. Šypsausi
O Roberto man tai visai gaila darosi įklimpo į didelį Š ir dabar nelabai iš jo išlips. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Contra el tiempo (2016) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Contra el tiempo (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Laiko gijos / El Tiempo Entre Costuras
» La Fan (2016)
» La Doña (2016)
» Yago (2016)
» Venganza (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: