TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Contra el tiempo (2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 5:21 pm

Man kažkaip kvailai pasirodė, kad Andreos mama pamačiusi kompiuteryje kad jos vyras su meiluže irgi susirado meilužį. Ji juk žinojo, kad jis turi meilužę, tai toks poelgis man kvailokai pasirodė. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 11:01 pm

Man patinka Andrea ir Leo poros santykių eiga. Tokie mieli, kartu nelabai drąsūs, bet viskas pas juos su švelnumu. Kuo daugiau pasimato Daniel veidas tuo labiau aišku, kad Andrea į poras tinka tik Leo. Roberto tai tikrai įklimpęs ir nemanau, kad išneš sveiką kailį, tikiuosi tik, kad bent jau per jį nenukentės jo sūnus ir buvusi žmona su dabartiniu vaikinu. O Andreos mama galima daryt išvada, kad irgi seniai turėjo draugą, tik iki galo niekad nenueidavo su juo tik po tokio pamatytų vaizdelio nesusivaldė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 03 30, 2016 8:22 pm

Pagailo man Lauros, daktarės, kurią Sam nužudė mėgindama sužinot tai ko ji nežinojo. Patiko, kad Patricija nusprendė prisijungti prie Leo ir padėt sužlugdyti Sam ir Fran. Tikiuosi, kad ji liks gyva ir nenukentės. Visoje šitoje situacijoje Patricia man tapo sesers prievartos auka, tik per ją ji įsipainiojo į visą šitą istoriją. Apsidžiaugiau dėl Enrique pagaliau jis susigražino savo gyvenimą, nebėra skaitomas nusikaltėliu ir atgavo darbą.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2016 10:10 pm

Labai įdomu kiek serijų bus. Tai nėra patikimas šaltinis, bet wiki rašo, kad 90 serijų bus. Bet pagal dabartinius įvykius sakyčiau, kad viskas labiau į pabaigos įvykius panašėja. Nes leido taip suprast, kad Sam nužudė Fran. Kad visi jau žino kas yra Sam. Roberto jau irgi riesta. Beliko tik sugaut tiek jį tiek Sam. Išties nenustebino, kad ir Andrea tėvas yra įsivėlęs. Būtų per daug keista jeigu iš Andrea tėvų niekas nebūtų įsivėlę į šitą purviną reikalą. Įdomu kokią bylą Veronica nori, kad Pablo pašalintų iš ligoninės archyvų, kiek ji isipainiojusi į viską.

Tai dabar labai smalsu pasidarė kaip ištiesų čia viskas bus ar serijos eina į pabaiga ar tikrai bus 90 serijų Juokiuosi jeigu 90 serijų tada nenutuokiu ką dar tiek turės rodyt Juokiuosi nors serijos įdomios, bet visgi kaip ir didžioji dalis viskas yra aišku, vienintelio ko nežinom kas yra ta Daniel meilužė kuri turėjo būtą jo name.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 04 02, 2016 11:24 pm

Peržiūrėjau 44serijas. Šypsausi Pasivyjau biški. Šypsausi Kažkaip man ši telenovelė labai įdomiai ir gana lengvai žiūrisi ir vis išlieka intriga kas bus toliau. Dabar labai įdomu, kaip gi vis dėlto baigsis Roberto. Tikiuosi, kad Patricija išneš sveika gaili, žiauru būtu jei sesuo visgi ją nušautu, ypač kai dabar jau žino kurioje ji pusėje. Džiugu dėl Enrikes ir jo žmonos gal dabar jau galės būti laimingi.
Įdomu kas ten su Andreos tėvo meilužės byla ligoninėje ir kam jai jos prisireikė. Šypsausi
O dėl serijų tai gali būti ir 90 aš nesupykčiau, nes manau, kad pasibaigus šiai telenovelei man jos truks. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 03, 2016 7:56 pm

Peržiūrėjau ir 45seriją, ir įdomu pasidarė ar Sam nenorėjo Patricijos peršauti, net dar kartą tą vietą atsisukau, tai pasirodo ji su neperšaunama liemene buvo ir klylė buvo, taigi reiškia kad šovė, pataikė, gerai, kad nenušovė. Na įdomu kaip ten toliau viskas bus, kuo toliau įdomiau. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 04 04, 2016 2:35 am

Sam norėjo Pati nušauti ir būtų tą padariusi. Ji nenutuokė, kad Pati dėvi liemenę. Jeigu Beatriz nebūtų šovusi mintis liemenę uždėti, tai Pati daba būtų negyva.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 04 04, 2016 3:34 am

Aš kažkaip net nepagalvojau, kad ji galėtų taip padaryti. Juk sesuo visgi, o ir jausmai iš jos puses sesei matėsi. Šypsausi O dabar dar kai Franką nužudė. Ir kaip supratau jos tėvas gyvas, įdomu kas su juo dar išaiškės. Šypsausi
P.s gal gali išduoti iš kokios telenovelės tavo paraše kur zurita ir Ivonne Monterro. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 04 05, 2016 4:18 pm

Sam nustebino mane pasakius telefonu tėti Juokiuosi nesitikėjau, kad jis gali būti gyvas, ypač po to kai pati Patricijai pasakė, kad jį tikrai nužudė Nustebau

Tai Secretos del alma telenovelė. Ji man labai patinka Šypsausi jausminga ir graži istorija.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 04 05, 2016 11:04 pm

Auč nesitikėjau, kad Patricija mirs ir dar tokiu būdu. Gaila man visgi jos, kad taip užbaigė gyvenimą. Belieka tikėtis, kad Leo liks sveikas ir nieko jam nenutiks, nors serijos galas ir užsibaigė taip lyg jam pablogėjo. Graži scena tarp Ceci ir Enrique kada ji pasakė, kad dirbs su juo ir jeigu jis mirs ji irgi kartu. Kaip juokiausi, kad Enrique draugas permiegojo su Ceci mama, nesitikėjau to Juokiuosi Juokiuosi Daniel kas kart vis labiau šokiruoja, kiek jis tų meilužių turėjo ? Jau suskaičiuot sunku ir ypač nesitikėjau, kad jis Andrea net nemylėjo. Tai tada kam jis buvo su ja? Dar viena paslaptis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 04 06, 2016 1:58 am

Suintrigavai, su nekantrumu laukiu 47 serijos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 04 06, 2016 6:20 pm

Ką tik peržiūrėjau 47 seriją. Tai Patricijos mirtis žiauri, net kelis kartus tą vietą buvau atsisukus. Verkiu Kažkaip gaila, man jos. Verkiu
Pablo ir Cecilios mamos sugulimas o dar ir alkoholio dėka man irgi nustebino ir prajuokino, o ypač kaip iš lovos pasišalino labai juokinga buvo. Juokiuosi
Enrikes ir Cecilios pokalbis man labai patiko, gražu juos tokius matyti. Šypsausi
Tikiuosi, kad Leonardui viskas bus gerai, nors serijos pabaiga suneramino mane. Ir serijos pabaigoje mane sunervino Andreos mama su savo lindimu. Beje, ar man tik taip atrodo ar ji išgražėjo meilužį susiradusi. Beje, kitos serijos anonsas irgi intriguoja. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 1:24 am

Pagailo man Ceci mamos Liūdžiu tokia nusiminus buvo, kad Pablo pabėgo, kad net nusprendė išvykti. Buvo netikėta, kad nužudys Raquel, nes jos kaip ir neberodė. Tokia nesmagi scena buvo kada atėjo Raquel tėvai ir užsipuolė Sara. Juokinga net buvo klausyt, kad tėvai kaltino Sara, kad Raquel pamilo ją. Atseist per ją ji tapo kitos pakraipos. Įdomus Leonardo sapnas buvo su Daniel. Tikiuosi jam tikrai pavyks rasti, kur Daniel paslėpė tą diską. Dar intriguoja kaip užsibaigs Veronikai su tuo Roberto pagrobimu, tikiuosi jos nespės nužudyt. Apsidžiaugiau, kad rado Andrea ir Gerardo, jau galvojau užtruks kol juos ras. Dabar belieka laukt kol Sam ir Roberto galiausiai įklius į policijos pinkles Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 17, 2016 3:52 am

Taip išeina pagrindinis šiame prekybos organais tinkle yra Gerardo Nustebau Jis įsakė nužudyt Franc ir tikriausiai visus kitus, tame tarpe ir Daniel. Kaip gaila Veronicos, tikriausiai kol viskas neišaiškės ji neištrūks iš to rūsio. Bet nesuprantu koks tikslas buvo Gerardo taip skubiai operuoti nepažįstamą moterį, negi iškart ja susižavėjo, kad norėjo išgelbėti jos gyvybe bet kokia kaina. Vis dar išlieka intriga kas ta Justin. Prajuokino kai Irma pasakė, kad ji Justin Juokiuosi Na aišku Daniel miegojo su visom iš eilės, bet Irma jam per sena ir šiaip jo neįsivaizduočiau su ja Juokiuosi Cecilios mamos man ir pagailo Pablo pabėgo ir net neišdrįso su ja pasikalbėti, jos atveju pasielgė labai negražiai. Nu bet ir sumastė Leonardo su Enrique iškast lavoną, kad patikrintų ar tinka žiedas. Tikiuosi jie už tai į policiją nepateks.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 17, 2016 10:40 pm

Gerardo pradžipoje serialo atrodė toks nekaltas,o dabar kuo toliau tuo labiau darosi vis žiauresnis. Aš labai tikiuosi tik, kad nenužudys tos žurnalistės draugo gydytojo po to kai viską išsiaiškino apie bylas dėl kurių mirė Laura. Gerardo pasirodė svarbiausia organizacijos galva, man dabar net Roberto gaila paliko kai sužinojau kaip jis papuolė į visą šitą reikalą. Veronicos man irgi labai gaila, tikiuosi ji išeis sveika gyva po visko kai paaiškės kas čia lyderis organizacijos. Dėl Irmos ir Daniel man irgi juokas suėmė Juokiuosi jis tikrai miegojo su visom, bet jau Irmos Jastin tikrai niekada neįsivaizduočiau Juokiuosi Pablo ir Enrique planas tai tikrai toks auč buvo iškast kapus. kad žiedą pamatuotų Nustebau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Contra el tiempo (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Contra el tiempo (2016)   Contra el tiempo (2016) - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Contra el tiempo (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Laiko gijos / El Tiempo Entre Costuras
» La Fan (2016)
» La candidata (2016)
» Venganza (2016)
» La Doña (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: