TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Gabbana
Elena
Gabi
Vijolina
Dinute*
polyanna
aroma331
Nora
Eglė
lepeckoja
Maria Del Carmen
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutoriusPranešimas
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 02 22, 2013 5:01 am

Aš spėju, kad jis bus toks Gabrielos draugelis, nu neįsivaizduoju jų poroj....
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 02 23, 2013 7:26 pm

Pagaliau išsigelbėjo! Pagaliau laukiu kitos serijos!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 02 23, 2013 9:37 pm

Aha, pagaliau išsigelbėjo tik įdomu kiek dabar temps kol ji pasirodys kaip Veronika. Galėtų labai ilgai netempt, nes ir taip jau beprotnamį ilgai rodė. Na jau ir pasirodė David įdomu koks bus Antonios kūrinys, tikuosi kitoj serijoj jis atsiskleis daugiau, betrūksta tik Antonios podukros.
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 02 24, 2013 2:15 am

Aha, dabar labai įdomu, pradžioje sakiau, kad neįdomu, dabar tai neet labai įdomu, tikiuosi, taip ir liks. Gera serijos pabaiga labai buvo Dovanoju gėlę Ir išvis gera serija, o tas Lucho labai pagyvina Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 02 24, 2013 6:04 am

Man labiausiai patiko kai iš auto išlipo Gabrielos sūnus su juodais akiniais, taip kietai atrodė, galėjo ir neprasižiot, nes su tuo "loca y asesina" biškį sugadino savo įvaizdį Šypsausi Mačiau avance, kad Gabriela pasirodys broliui ir Franciskai. Vat įdomu kaip išsirutulios iki patronos ar su Loca mayor (atrodo taip vadino senatoriaus žmoną) pinigais iš deimantų ar dar kaip nors.
Tik aš nesuprantu, kur tas maišiukas su auksu dingo, kurį buvo paslėpę antkapyje? Ar jį tiesiog visi pamiršo?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 02 24, 2013 6:25 am

Aš jį ir kažkaip pamiršau Juokiuosi dabar kaip priminei tik atsiminiau. Aš tai galvoju ,kad pagrinde tikriausiai dabar naudosis Konstancos pinigais, tik įdomu kaip jie juos atsiims, neįtariant Anibaliui. Gal Lucho ką nors sugalvos, o gal dabar padės ir Gaston su Maxu ir Franciska. Jau dabar laukiu naujos serijos, dabar ypač domina David, įvaizdis tai man jo labai patiko. Įdomu kaip viskas toliau klostysis, tik kad netemptų labai.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 02 24, 2013 6:38 am

O aš aukso kaip tik nepamiršau, nes galvojau, kad tai bus pirmasis Gabrielos kapitalas, kuris padės jai tapti patrona.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 02 25, 2013 12:20 am

Kitos savaites avance maciau jog jau turetu prasidet jos transformacija, tai matyt netrukus ir kaip Veronika gris.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 03 02, 2013 7:57 pm

Na va Gabbana vos dėlto atspėjo, kad Lucho prisipažins meilėje Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 03 02, 2013 8:49 pm

Na apie tai kad jis ja bus isimylejes man atrodo dar rase ten kur skaiciau jo personazo aprasyma. Tai manes tikrai nenustebino Šypsausi As asmeniskai noreciau kad Gabriela liktu su Lucho gale. Jis labiau yra vertas jos meiles. Tik deja sito nebus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 03 02, 2013 8:53 pm

Alejandro kažkoks nuobodus pasidarė, jaučiu labiausiai iš visų scenų su juo man patiko scena kasykloje, kai juos abu užgriuvo. O poto net nežinau... kažkaip ta jo meilė nebuvo tokia žavi kaip serialuose kartais būna, kad tiesiog įsimyli pagrindinę porą... Tokia chemija būna! O čia kažkaip bent jau mano akimis nelabai to buvo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 03 02, 2013 9:21 pm

Man ju pora patiko iki kol Alejandras pradejo savo mamyte tiket ir abejuot Gabriela.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 03 03, 2013 4:04 am

Man irgi pora jų patiko, gražiai jie atrodo, bet jau personažas jo, tai neduok tu dieve Juokiuosi Man jis labiausiai patinka, kai su dukra arba su Paty lovoj vartos ;D
Man tai ta Antonia keista, kad nemyli taip savo anūkės, juk jos motina tai iš geros šeimos, ne "minera", kaip kad ji sako, na, žodžiu..
O šiaip labai laukiu naujos serijos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 03 04, 2013 1:53 am

Bent jau pakolkas man ta Valentina nepatinka, ir iš išvaizdos nelabai graži. Tikiuosi, kad abu vaikinai jos neįsimylės ir David atsiras kita mergina, kur vienintelė iš jų nuotraukos nežinoma.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 03 04, 2013 2:23 am

Man Valentina irgi nepatinka. Kazkokia labai vyriska, tiek is isvaizdos tiek is balso. Galejo Maksui ir grazesne pora parinkt.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1014Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA PATRONA-
Pereiti į: