TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Gabbana
Elena
Gabi
Vijolina
Dinute*
polyanna
aroma331
Nora
Eglė
lepeckoja
Maria Del Carmen
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 04 25, 2013 3:21 am

Elena rašo:
O Alejandro tai toks bjaurybe, kad pagal nemegiamuma man net Martin is Rostro lenkia Juokiuosi P

Čia tai gerai parašei Juokiuosi Man ir Veronica su Alejandru nepatinka visas jų scenas prasuku. Daug labiau ji su Lucho tiko gaila, kad kaip visuose serialuose ji negali pamilt nieko kito tik pirmosios savo meilės. Dar šios serijos nemačiau, bet jaučiu teks prasukinėt dar daugiau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyŠt. 04 27, 2013 3:59 am

Daug labiau man dabar patinka Antonia ir tas policininkas, Antonia rimtai įsimylėjo net išgelbėjo jam gyvybę Juokiuosi Įdomu man ją tokią stebėt, gera pora iš jų išeitų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyŠt. 04 27, 2013 4:16 am

O taip, man ju porele irgi labai idomi Juokiuosi Kai pamate Balmaceda nuoga, tai ir susileido iskart Juokiuosi O dar toks sutapimas, kad jo buvusi mylimoji irgi buvo vardu Antonia. Avance exclusivo jis klededamas jai meile ispazino, o Guerra matyt pamane kad cia jai skirta Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyAntr. 05 07, 2013 3:32 am

Na va įdomu, kuris į kurio spąstus įkliuvo Antonija į Rodrigo ar Rodrigas į Antonios Juokiuosi Beje jaučiu Lucho scenaristai suporuos su Irene, man jų pora visai patiktų jau dabar keletas mielų scenelių buvo, o dar tas Lucho žvilgsnis toks nekaltas kai jie būna kartu Įsimylėjau ir Irene iš kitos pusės pasirodo visai nieko, ne vien isterikuojanti dėl Alechandro.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyAntr. 05 07, 2013 5:09 am

Kad Lucho su Gabriela nebus tai jau faktas, tai as irgi noreciau kad ji su Irene suporuotu. Graziai jie kartu ziurisi, jauciasi chemija tarp ju Šypsausi Ir su dukra jos jis puikiai sutaria, jau dabar rupinasi ja kaip tevas. Tikiuosi nesumastys jo palikti su ta Lucecita, kuri greitu metu turetu parsigrusti atgal i miesteli. Ji Lucho i pora visiskai netinka ir siaip man ji kazkokia antipatiska.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyAntr. 05 07, 2013 4:36 pm

Lucho su Irene gerai atrodo kartu, o ko ta Lucecita gris? nepatiko man ji Diskusijos - Page 12 337263man patinka ziuret, kai David taip gerai sutaria su Alechandro, o kas dabar pradejo nervuot tai Max, jau jo tas mastymas, kad motina turi but visa gyvenima nasle ir gyvent viena, kai pats turi ValentinaDiskusijos - Page 12 822161 idomu kaip susiklostys Ricardo gyvenimas dabar toks jausmas kad jam tik sexas galvoj Diskusijos - Page 12 88659
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyAntr. 05 07, 2013 8:36 pm

Neisivaizduoju ko Juokiuosi Bet Manola Diez jau senokai vel filmojasi, tai greit manau paaiskes ko jai prireike miestelyje vel Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyTr. 05 08, 2013 12:42 am

Man ta Lucecita irgi nepatinka jaučiu grįš kaip tarp Lucho ir Irene kas nors užsimegs. O trauka tarp jų vis didėja, įdomu kada parodys sceną iš šio avance, jau dabar laukiu, nes suintrigavo Juokiuosi https://www.youtube.com/watch?v=nZ_SZpxO-XE
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 05 10, 2013 3:35 am

Dabar įdomios serijos, įdomu, kaip Antonija vėl bandys nužudyt vaikelį. Su tuo komisaru įdomu, o Rikardas tai išvis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyŠt. 05 11, 2013 12:29 am

Patiko man šiandien Lucho ir Irene tokie mieli ir tokie juokingi Įsimylėjau Gerai jie čia pavarė Juokiuosi Dabar jie man patys įdomiausi šioj telenovelėj, nes kiti veikėjai vis labiau pradeda nervuot su savo amžinom bėdom.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyŠt. 05 11, 2013 12:44 am

Man irgi Lucho su Irene siuo metu patys idomiausi ir ju scenos buna geriausios Šypsausi Apskritai Lucho cia geriausias personazas, is jo tiek prisijuokt galima, nebuna nuobodu i ji ziuret.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 05 23, 2013 5:14 am

koks liūdnas serijos galas, kita serija nusimato dar liūdnesnė Verkiu Kažin jie abu mirs ar kuris nors liks gyvas Galvoju
Atgal į viršų Go down
Ievasa
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Ievasa


Parašė : 24
Prisijungė : 2013-05-23

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 05 23, 2013 8:55 pm

Bet kodėl mirė Maxas su Valentina? Ei, nesąžininga, kad ir vėl Antonia laimėjo.. Vat kas man nepatiko, kad Gabriela pasakė Alejandrui, kad ji gyva ir t.t. Kad ir kaip patiktų man jų pora, bet reikėjo pakankint Alejandrą dar ;DD Aš taip tikėjausi, jog M su V išgyvens, bet pasižiūrėjus video kur rodė, kaip jie tą avariją padarė, supratau, kad tikrai jie mirė.. O jau Franciskos kaip gaila.. Kiek skaičiau, tai bus 120 serijų ar ne? Tai nebe daug čia liko ;ooo
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 05 23, 2013 11:36 pm

Telenovele dar filmuojama, tad 120 seriju tikrai nebus, bus daugiau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyPen. 05 24, 2013 3:33 am

Labai liūdnos serijos ;( Galėjo ką nors kitą nudobt, ne juos... Siaubas Verkiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1214Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA PATRONA-
Pereiti į: