TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Gabbana
Elena
Gabi
Vijolina
Dinute*
polyanna
aroma331
Nora
Eglė
lepeckoja
Maria Del Carmen
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 5:49 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Št. 01 19, 2013 12:54 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 5:49 pm

Man ši telenovelė kuo toliau tuo vis labiau pradeda patikti. Pagrindinė pora labai tinka vienas kitam. Po truputį atsiakleidžia ir kiti personažai. Pagaliau Gabriela pradėjo Gražiai bendraut su Franciska. Tik gaila, kad visa tai neilgai truks. Įdomu Alberto pasakys, kad rado aukso ar vis dėlto nugalės noras praturtėti.
Vijolina, tu čia gerai sumastei su tolimesniu scenarijum Šypsausi Tikriausiai panašiai ir bus, nes Antonia pasakė Fernandui, kad jai viskas išaiškėtų jog jis pasakytų, kad Gabriela jam pati pasidovanojo. Kiek supratau iš trailer tai Gabrielos tėvas bus nužudytas?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 11:00 pm

Na is trailer ir as supratau kad nuzudys ji. Bet matyt spes sutvarkyt reikalus del testamento jei jau Gabriela paskui gris kaip patrona.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 01 19, 2013 1:23 am

Spėju po tėvo nužudymo ir prasidės visi tie "bilibirda" su beprotnamiu.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 01 19, 2013 4:55 pm

Bet koks šlykštus man to jų kaimo policijos vadas - toks jau corrupt, kad net nemalonu žiūrėti. Visiškas teisingumo antagonistas - vos ne atvirai šneka, kad žurnalistą reikia sudoroti ir pan, advokato nužudyme beveik pats dalyvavo...

Kokia kieta ta scena, kai Alejandro trenkia darbininkui ir sako, kad Gabrielą Suarez reikia gerbti, nes ji mano moteris ir būsima žmona. Va toks ir turi būti vyras. Labai gerai atrodo Aracely išraiška, tokia pasitenkinimo šypsenėlė.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 5:26 am

Ta scena man irgi patiko. Pagaliau Alechandro parodė tam darbininkui jo vietą, išsigando vargšelis kaip reikiant Juokiuosi O kaimo viršiausi visi po Antonios padu. Man dar labai nepatinka tas Antonios "vairuotojas", kuris atlieka visus bjauriausius darbus. Dabar aišku senatorius pasakys Antoniai apie tą advokatą iš sostinės. Įdomu kaip viskas klostysis toliau, jau laukiu pirmadienio serijos Šypsausi
Beje aktorius Martin Barba, kuris vaidins David paauglystėj savo twiterį parašė, kad paaugusius vaikus bus galima išvysti 35 serijoj. Čia foto su jais. Beje visai neblogi vyrukai bus kur akis paganyt Juokiuosi
Diskusijos - Page 6 BAJRmBTCYAA3yCd
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:15 am

Tai turbūt ir Gabriela sugrįš kaip la patrona tik 35 serijoj.
Kas tas kitas aktorius, jis turbut Gabrielos broli vaidins? O merginas gal žinai?
Man tai čia jie nelabai jau į paauglius panašūs Merkiu akį Kiek Barbai metų? Tikrai duočiau virš 20, gal 24 kokius.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:18 am

Viena mergaite tai Antonijos podukra ta. O kita net neisivaizduoju Galvoju
Beje, jie ne 35, o 32 serijoj pasirodys.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:23 am

o kas tas vaikinas per vidurį, nežinai?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:25 am

Nezinau. Niekur neradau kad butu parasyta kas toks, o pati turbut nebusiu niekur jo macius.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:36 am

Aha, netyčia ne taip parašiau. Kas ta kita mergina tai aš ir neįsivaizduoju. O Barbai 23 metai, kaip supratau jo personažas nebus labai geras. Tikriausiai bus tėvo ir senelės nuteiktas prieš motiną. Na o dėl amžiaus tai tokių metų dažniausiai paauglius ir vaidina. Tarkim Relaciones peligrosas net iki 26 siekė. Tas kitas vaikinas tai Ennio Ricciardi jis atliks užaugusio Maximiliano vaidmenį.
Atgal į viršų Go down
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 10:23 pm

Manau, kai atsiras tie suaugę vaikai bus žymiai dar įdomiau ir susiklostys kokie nauji meilės vingiai. Gal Gabrielos sūnus ir brolis įsimylės tą pačią moterį Antonijos podukrą? Gal kas žinote tos aktorės vardą ir pavardę kuri vaidins Valentina Vidal suaugusi ???
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 10:58 pm

Wiki rašo, kad kažkokia Barbara Singer, man atrodo, kad ta trumpais plaukais.
Atgal į viršų Go down
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 01 21, 2013 1:00 am

O ta ilgais plaukais nuotraukoje iš kairės kažin kas bus? aš kažkaip maniau, kad ji ir bus ta Antonijos podukra.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 01 21, 2013 1:24 am

Aš tai nežinau tos singer, bet pagooglinus meta tokią foto:
http://2.bp.blogspot.com/-BecVX1xupeY/Tmu-46oqPbI/AAAAAAAAABA/y8kX7FWxnDE/s320/club.jpg

Ir man panašesnė į tą merginą trumpais plaukais.

Kas ta kita iš viso neįsivaizduoju...
Apskritai kažkaip nelabai daug info telemundo puslapyje skelbia...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 614Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA PATRONA-
Pereiti į: