TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Gabbana
Elena
Gabi
Vijolina
Dinute*
polyanna
aroma331
Nora
Eglė
lepeckoja
Maria Del Carmen
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutoriusPranešimas
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyPir. 03 04, 2013 2:28 am

aha, ji ir vaikystėj nelabai kokia buvo ir "užaugo" nekokia... Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 03 05, 2013 6:40 pm

Del Valentinos as sutinku su jumis, kai pamaciau tai pagalvojau ta pati, kad Maxui grazesne galejo parinkt, na bet teks priprats prie sios aktores Šypsausi o serijos tampa vis idomesnes ir idomesnes laukiu vis naujos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyTr. 03 06, 2013 5:59 am

Nu va pagaliau pasirodė ir paskutinė mergina iš foto. Daug gražesnė nei Valentina, manau ji įsimylės David.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyTr. 03 06, 2013 6:59 pm

na stai ir Patrona pasirode Šypsausi pagaliau prasides idomumas tik man kvailoka kad ji i visus kreipesi lyg juos pazinotu ir todel atrodo labai itartina...
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyTr. 03 06, 2013 11:57 pm

Manau cia ir buvo ideja, kad visi speliuotu ar cia ji ar ne. Nes koks malonumas kersyti jei priesai net nenutuokia uz ka Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyPen. 03 08, 2013 8:34 pm

Man tai patiko Gabriela tokia pasitikinti savim, viliojanti. Labiausiai buvo gaila Konstancos, Verkiu o Anibalis atrode lyg mazas berniukas saldaini gaves Įsimylėjau Juokiuosi .
O kad David ieskos info apie Veronika ir kad eis I jos namus taip ir numaniau sito buvo galima tiketis. Vienintelis dalykas man nepatinka, kad David ,,kabina" Valentina, kaip tik noreciau, kad jie sutartu kaip brolis su sese Susigėdau
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 03 14, 2013 2:00 am

Jums rodo telemundo puslapyje serijas?
Man nuo šiandienos blokuoja Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 03 14, 2013 2:29 am

Ir man blokuoja. Kokio velnio jie blokavo Patrona nesuprantu Juokiuosi Reinos, kuri tikrai buvo brangesne juk neblokavo. Per youtube tai kokybe labai jau siaip sau. Tai teko paieskot geresnio saltinio Juokiuosi Dabar sicia ziuriu:
http://www.novelasgratis.tv/telenovela-la-patrona-capitulos-completos


Paskutinį kartą redagavo Elena, Kv. 03 14, 2013 2:47 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 03 14, 2013 2:34 am

ačiū
Atgal į viršų Go down
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 03 14, 2013 4:11 pm

Kas per nesąmonė??? kažin kokia priežastis blokavimo, šitiek laiko leido žiūrėti o dabar iš oro, žiauriai susinervinau.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyPen. 03 15, 2013 7:28 am

Atgal į viršų Go down
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 04 04, 2013 4:53 am

Aš esu pažiūrėjus 59 serija, ir mačiau tolimesnių serijų avance tai ką Alberto Espino mirs?????????? :O
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 04 04, 2013 6:40 pm

Gabbana rašo:
Aš esu pažiūrėjus 59 serija, ir mačiau tolimesnių serijų avance tai ką Alberto Espino mirs?????????? :O
Ji stipriai sumuse, Antonios paliepimu, jis bus intensyvios terapijos skyriuje, bukle labai sunki, dar nera aisku ar mirs ar ne ?

P.S Atsakyma uzgeltoninau, gal nevisos nores zinotDiskusijos - Page 11 536398
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 04 25, 2013 2:59 am

Žodžiu, nusivyliau aš ta Veronika. Taip ja žavėjausi, še tau, kad nori, atleido durniui tam ir dar matai susikukuot žada, na, neturiu žodžių, ne, kad pakankint jį ar ką.. Oi, net žodžių man trūksta Liūdžiu Kad tik kuo mažiau juos rodytų, bet kurgi tau sulauksi, gi pagrindiniai..
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 04 25, 2013 3:08 am

As kai i juos kartu ziuriu man net skrandi susuka Juokiuosi Kaip noveles pradzioj man jie kartu patiko, dabar net dvigubai labiau nepatinka. Net nepamenu kada man pagrindine pora sitiek neigiamu emociju butu kelus. Aisku jauciu yra buve, bet tikrai senokai. O Alejandro tai toks bjaurybe, kad pagal nemegiamuma man net Martin is Rostro lenkia Juokiuosi Pats blogiausias Pilos personazas be konkurencijos. Kaip dabar reiks tas serijas kol jie kartu istvert net nezinau, nors prasuk ju scenas.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 11 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1114Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA PATRONA-
Pereiti į: