TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tėvų nuomonė apie telenoveles

Go down 
+30
Gabi
Evil Regals
Erikita
erika
laurytyt
Dinute*
Daniela
Paola
Grettell
Analia
Lady
Analia♥
ateity
velniukste
Menina
emilija
Maria Del Carmen
deiziukas123
Bianca
Rose(Titanic)
Candy
Thalija
elizabeth=*
vileta
Anahi
Angeliukas
Musheika♥
Justina♥
Violla
Rubi
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 17, 2012 2:18 am

Aš taip pat turiu tik porą draugių, su kuriomis galiu padiskutuoti apie telenoveles. Kitos arba nežiūri arba turi ką veik įdomesnio. O štai su mama kiek save prisimenu, visada turėdavom bent po vieną telenovelę kurią galėdavome žiūrėti ir bent po vieną kurią žiūrėdavome atskyrai.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 17, 2012 4:32 am

Dėl draugų tai beveik su niekuo iš jų negaliu pakalbėt apie telenoveles. Jiems jos neįdomu, juolab vaikinams. Draugė žiūrėjo tik vienintelę telenovelę Teresą, tai kartais apie ją pasikalbėdavom. O su mama anksčiau pažiūrėdavom kokią telenovelę dažniausiai vasarą arba savaitgaliais. Dar ir dabar su mama kartais užmetu akį į Dvigubą gyvenimą ar Meilės triumfą, bet gan retai, nes tokiu metu nei aš, nei mama neturim laiko. Taigi telenoveles žiūriu per kompą ir apie jas galiu pasišnekėti tik forumuose su bendraminčiais Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 04 20, 2012 1:57 am

Anahi rašo:
na mano mama labai nepatenkinta kad as jas ziuriu Šypsausi
bet kadangi ziuriu per pc tai ji nelabai mato kada Juokiuosi

Gerą temą užtikau.
Va va, būtent. Kai anksčiau žiūrėdavau tik per tv ir dažnai ne po vieną, oi, kaip burbėdavo, ypač mama, sakydavo, ką čia dabar žiūri, mokytumeisi geriau, tai aš po to išradau būdą - kai tėvai įeidavo į kambarį arba girdėdavau, kad jau eina, aš tv išjungdavau, skaitosi, kad nežiūriu, dažnai tik kokį vieną palikdavau, dabar, kai dažnai žiūriu 1 per tv, tai skaitosi, kad vieną žiūriu, nesiskųskit, tai taip beveik nieko ir nesako, o per kompą jie nemato, ką žiūriu, ypač, kai dabar turiu laptopą, dar per tą seną užmatydavo ir tėtis, ir mama, tai sakydavo, vėl žiūri, tai aš jiems atsakydavau, ką jūs, va imkit pasiklausykit Juokiuosi Gal patikėdavo, gal ne, bet nelįsdavo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 8:13 am

Geras, pasirodo čia ne mano vienos mama užstumia dėl telenovelių žiūrėjimo Juokiuosi
Na bet aš dabar turiu pasiteisinimą - kad mokausi ispanų kalbos, tai kai pamato žiūrint, sako:"vėl ispanų mokiniesi?" Šypsausi))
Šiaip jau kažkaip nebegaliu žiūrėti verstų serialų, kalba kažkokia "bespalvė" juose, orginalo kalba vis dėl to yra orginalo Šypsausi Per televiziją serialų jau daugokai laiko nežiūriu, paskutinis gal Rubė ar Madrastra buvo, juos beja su mama pažiūrėdavom, mano mama jei žiūri tai tokius australų, kanadiečių: Hartlando užuovėja, Makleodo dukterys ar panašius.

Atgal į viršų Go down
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 02 14, 2013 3:46 am

Realybėj absoliučiai neturiu su kuo pasikalbėti apie telenoveles Liūdžiu Kelios klasiokės žiūri, bet atrodo lyg specialiai išsirenka pačią nesamoningiausią ir žiūri Juokiuosi O tėvų nuomonė yra nuolatinis burbėjimas "greičiau baigtųsį" Pykstu
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 01, 2014 1:06 am

Mano tetis tai nekencia telenoveliu,jis vis sako "tas pats per ta pati" :DMamai tai patinka ,net labai ,ypac su Victoria Ruffo ar Gabriela Spanic,pastaraja ypac megsta ,net kai ziurejom Emperatrise ir Gaby personazas verke del kazkokios priezasties,tai mano mama irgi apsiverke ,sako labai itikinamai verkia :DD Mano kelios klasiokes ziuri ,bet tas kur rodo per TV tai kartais aptariam kokia telenovele ,bet ne per daugiausiai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Tėvų nuomonė apie telenoveles
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Telenovelės apie buvusias gatves mergaites
» Kuris iš tėvų?
» Telenovelės mums.
» Kadrai iš telenovelės
» Kuri telenovelės versija?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: