TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tėvų nuomonė apie telenoveles

Go down 
+30
Gabi
Evil Regals
Erikita
erika
laurytyt
Dinute*
Daniela
Paola
Grettell
Analia
Lady
Analia♥
ateity
velniukste
Menina
emilija
Maria Del Carmen
deiziukas123
Bianca
Rose(Titanic)
Candy
Thalija
elizabeth=*
vileta
Anahi
Angeliukas
Musheika♥
Justina♥
Violla
Rubi
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 08 18, 2010 11:23 pm

Mano tėvai niekad kažkaip neburbėdavo dėl žiūrėjimo ir mama ankščiau kažką žiūrėdavo, bet dabar pasižiūri tik kai kuriuos rusiškus serialus Šypsausi vat aš ant sesės paburbu, kad nesąmones žiūri, nes pati ne visas mėgstu žiūrėt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 3:16 am

Paola rašo:
Mano tėvai niekad kažkaip neburbėdavo dėl žiūrėjimo ir mama ankščiau kažką žiūrėdavo, bet dabar pasižiūri tik kai kuriuos rusiškus serialus Šypsausi vat aš ant sesės paburbu, kad nesąmones žiūri, nes pati ne visas mėgstu žiūrėt Juokiuosi

O kiek au metu?
Sory, kad ne i tema.
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 5:55 pm

Maria Del Carmen rašo:
Šaunuolėė Grettell nepalik forumo,nes tu kaip sakant forumo Einkšteinas,ta prasme,tikrai protinga xD

OMG. Ačiū labai. Šypsausi

Taigi, pasigirsiu. Po truputį vakar pradėjau žiūrėti serialus. Šypsausi Mama gal net kiek dėl to džiaugias, nes mažiau prie kompo sedėsiu. Šypsausi Vakar jai pasakiau, kad tik dabar išdrįsau paprašyti. Juokiuosi Tada paklausiau, ką ji apie telenoveles mano. O ji mano, kad tai yra visai geras dalykas - idomios istorijos, gražūs žmonės. Tik sako, kad jai kol kas neįdomu, bet matyt, jei žiūrėtų nuo pradžių, būtų įdomu. Juokiuosi Labai dėl to džiaugiuosi. Susigėdau
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 5:59 pm

Grettell rašo:
Maria Del Carmen rašo:
Šaunuolėė Grettell nepalik forumo,nes tu kaip sakant forumo Einkšteinas,ta prasme,tikrai protinga xD

OMG. Ačiū labai. Šypsausi

Taigi, pasigirsiu. Po truputį vakar pradėjau žiūrėti serialus. Šypsausi Mama gal net kiek dėl to džiaugias, nes mažiau prie kompo sedėsiu. Šypsausi Vakar jai pasakiau, kad tik dabar išdrįsau paprašyti. Juokiuosi Tada paklausiau, ką ji apie telenoveles mano. O ji mano, kad tai yra visai geras dalykas - idomios istorijos, gražūs žmonės. Tik sako, kad jai kol kas neįdomu, bet matyt, jei žiūrėtų nuo pradžių, būtų įdomu. Juokiuosi Labai dėl to džiaugiuosi. Susigėdau

va matai Juokiuosi saunuole.
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 6:01 pm

Bet dar šaunesnė mano mama. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 08 20, 2010 12:29 am

Violla rašo:
Paola rašo:
Mano tėvai niekad kažkaip neburbėdavo dėl žiūrėjimo ir mama ankščiau kažką žiūrėdavo, bet dabar pasižiūri tik kai kuriuos rusiškus serialus Šypsausi vat aš ant sesės paburbu, kad nesąmones žiūri, nes pati ne visas mėgstu žiūrėt Juokiuosi

O kiek au metu?
Sory, kad ne i tema.


Nemažai, visi 22 Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 08 20, 2010 2:37 pm

Paola rašo:
Violla rašo:
Paola rašo:
Mano tėvai niekad kažkaip neburbėdavo dėl žiūrėjimo ir mama ankščiau kažką žiūrėdavo, bet dabar pasižiūri tik kai kuriuos rusiškus serialus Šypsausi vat aš ant sesės paburbu, kad nesąmones žiūri, nes pati ne visas mėgstu žiūrėt Juokiuosi

O kiek au metu?
Sory, kad ne i tema.


Nemažai, visi 22 Šypsausi

Ooo Šypsausi taip ir supratau, kad jau virs 18 Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 9:25 pm

O kokia jūsų klasiokų/draugių nuomonė apie telenoveles?
Atgal į viršų Go down
Daniela
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Daniela


Amžius : 29
Miestas : Marijampolė
Parašė : 7
Prisijungė : 2010-11-19

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 11 19, 2010 1:35 am

mano draugai mano kad tai nesamone gryna...
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 12 28, 2010 6:26 am

Mano tevai neziuri telenoveliu, as pati jau galeciau but mama, bet kadangi darau karjera tai seimai nera dar laiko Susigėdau Bet man asmeniskai patinka karts nuo karto pasiziureti jas.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 12 31, 2010 8:38 pm

Tiesa sakant,dabar mano mama net kalbina mane ziureti telenoveles,sako "Issirink gi kokia pasiziurek" heh..Bet man jos jau beveik neidomios.. Na bet dabar drauge geriausia bando i kampa prispausti vis skao "Ziurim Rebelde ziurim" pazadejo paversti kas ka sakom,manau pameginsiui paziureti. Dabar ji mane vel kalbina Rebelde ziuret pries metus as ja kalbinau xDD
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 1:54 am

Aš tai kartu su mama pasižiūrim telenovelės Šypsausi
Atgal į viršų Go down
erika
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 11
Prisijungė : 2011-09-15

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 09 16, 2011 3:52 pm

Mano mama anksciau labai burbedqavo,kad as ja ziuriu,bet cia buvo kaip dar mokykloj mokiausi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Erikita
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Erikita


Parašė : 53
Prisijungė : 2011-09-20

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 09 20, 2011 7:13 pm

Na mano mama pasiziuri jsi neruri ka veikt ir daugisu nieko geresnio nerodo. Anksciau tai pamenu net labai ziuredavo ,bet dabar vis sako,kad jokiu geru nera nes vis taspats per jas. Seip kad as ziuriu.tai ji nieko pries nes ziuriu per kompa psgrinde visas tai ji neturi ko pykt.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 15, 2012 11:17 pm

Maria Del Carmen rašo:
O kokia jūsų klasiokų/draugių nuomonė apie telenoveles?

Mano viena drauge irgi megsta pasiziureti serialus, bet nera tokia aistringa ziuretoja kaip as:-D na o kiti pazistami tikriausiai neziuri. Jie turi kitu uzsiemimu: prisigerti, parukyti, ka nors sugadinti....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Tėvų nuomonė apie telenoveles
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Telenovelės apie buvusias gatves mergaites
» Kuris iš tėvų?
» Telenovelės mums.
» Kadrai iš telenovelės
» Kuri telenoveles versija?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: