TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tėvų nuomonė apie telenoveles

Go down 
+30
Gabi
Evil Regals
Erikita
erika
laurytyt
Dinute*
Daniela
Paola
Grettell
Analia
Lady
Analia♥
ateity
velniukste
Menina
emilija
Maria Del Carmen
deiziukas123
Bianca
Rose(Titanic)
Candy
Thalija
elizabeth=*
vileta
Anahi
Angeliukas
Musheika♥
Justina♥
Violla
Rubi
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 9:54 pm

aj kad man kazkaip per tv nesiziuri Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 10:05 pm

Pabandyk paziuret per Tv ten bent jau lietuviskai suprantamiau sneka Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 10:25 pm

Mano mama nieko nesako nes pati ziuri o Tevui labai nepatinka tai burba
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2009 5:22 am

Fernanda♥ rašo:
Pabandyk paziuret per Tv ten bent jau lietuviskai suprantamiau sneka Juokiuosi
Aš kai ispanų suprantu tai man šiaip daug įdomiau žiūrėt originalia kalba. Šypsausi Beto tie lietuviai pusę ne taip išverčia.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Thalija
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Thalija


Amžius : 30
Miestas : Biržai
Parašė : 49
Prisijungė : 2009-12-15

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 6:25 pm

Aš gyvenu su tėčiu ir jis žino, kad aš be proto mėgstu tv serialus. Aš tėtį ir ,,užkrėčiau" šia ,,liga".Kai anksčiau rodė serialą ,,Destilando Amor"su Angelica Rivera, tai mes abu su tėčiu mesdavom bet kokius darbus ir lėkdavome žiūrėti. Ir dabar kartu žiūrime. Banditas
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replySk. 12 20, 2009 3:46 pm

nu siuo metu galeciau ziureti bet vis laiko neatrandu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 10:45 pm

Man mama nedraudžia bei tėtis to nedraudžia Merkiu akį Mama su manim irgi kartais pažiūri ;]
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2009 5:04 am

Mano mama nieko nesako ,kad jas aš žiūriu jas nes žino ,kad man įdomu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 12 25, 2009 11:14 pm

Angeliukas rašo:
Man tai nedraudžia,aišku kartais paburba,kad žiūriu nesamones,bet taip tai nedraudžia [You must be registered and logged in to see this image.]
Man lygiai taip pat Nustebau
Atgal į viršų Go down
deiziukas123
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
deiziukas123


Parašė : 102
Prisijungė : 2009-12-28

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 04, 2010 10:41 pm

aij ji neziuri ir jei nepatinka. o tetis tik lietuviskus serialus ziuri Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2010 8:46 pm

Mama nedraudžia,nes ir pati žiūri telenoveles,bet tik tas kurias rodo savaitgaliais Juokiuosi :d O šerip kartais pasibara kad tai tik laiko švaistimas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2010 8:20 pm

Mano mama anksciau ir pati ziuredavo, o dabar jau burba, kad ir as neziureciau. Sako prisiziuri ir po to tik nori Pietu Amerikoj gyvent Juokiuosi Teciui tai irgi nepatinka, kad ziuriu. Bet kai labai daug mokausi, tada jau sako eik geriau seriala paziuret, pailsesi. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
emilija
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way
emilija


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 363
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replySk. 02 14, 2010 2:02 am

Na mano mama ju nemegsta bet nieko nesako ,o tetis senai su mumis negyvena na ji manes isvis nemyli tai nerupi jam ar ziuriu ar ne Galvoju
Atgal į viršų Go down
Menina
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Menina


Parašė : 16
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replySk. 04 04, 2010 4:35 pm

Mano mama pries tetis tai isvis nezino suzinotu nesveika isvadintu o mama sako geriau eitum daugiau pasimokyti o ne telenoveles tas nesamones zetum tipo muilo opera sako geda zmogui pasakyt kad serialus ziuri Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_replySk. 04 04, 2010 10:31 pm

Nesuprantu tokių žmonių. Tas pats kaip kam patinka komedijos amerikietiškos, tai juos irgi išvadinti galiu nesveikais jei man jos labai nepatinka? Juokiuosi Nesuprantu taip priešiškai nusistačiusių žmonių.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Tėvų nuomonė apie telenoveles
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Telenovelės apie buvusias gatves mergaites
» Kuris iš tėvų?
» Telenovelės mums.
» Kadrai iš telenovelės
» Jūsų matytos telenovelės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: