TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+11
lepeckoja
Kristina
Candy
Violla
Ximena
Rose(Titanic)
elizabeth=*
Maria Del Carmen
Anahi
Justina♥
Rubi
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2009 6:46 am

Rubi rašo:
Analia rašo:
Fernanda♥ rašo:
Analia Moncada rašo:
Šiandienos serija buvo labai įdomu,man ilgam istrigs atmintyje Armano veidas,kai Ana pasakė ,kad ji myli kaip tėvą xD

aha geras tada buvo kai jis pasake as tave myliu ana o ji atsake as irgi jus myliu bet tik kaip teva o to veidas kaip istiso Juokiuosi
Joa ten geras buvo įdomu kaip jis Ana myli?Man ir vėl patiko pabaiga ten kai Danielis atėjo pas Ana ir jam nerūpėjo kokia valanda norėjo su ja rimtai pasikalbėti man visos tokios pabaigos patinka serijų ,o dar geriau kai bučiuojas jie taip miela Įsimylėjau Širdis Laiškas
Kiek atsimenu, tai ten ji sapnuoja, kad Danis pas ją ateina.
A tada tuo labiau įdomu ,bet būtų fainai jei jis rimtai pas ją ateitų ,bet ją pažadins jo skambutis nu geras ir sapnas su Daniu ir skambina nu geras iš tokio gero sapno pabudins man tokios vietos labai patinka Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2009 1:09 am

Žmones,nemačiau ką rpde papasokokite.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2009 5:33 am

Analia Moncada rašo:
Žmones,nemačiau ką rpde papasokokite.
Danielis atvažiavo pas Aną ir pakvietė ją vakarienės pas save į namus. Danis susipažino su gydytoju Armandu. Kristobalis pabučiavo Kamilą. Analios ir Kamilos mama pamatė per tv žinias, kad policija vis dar ieško jos dukters Analijos. Ana su Danieliu atvažiavo pas jį į namus vakarienės kur buvo ir Sara. Jos su Karmen susimokiusios prieš Aną. Na ir baigėsi, daugiau nežinau ką parašyt. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2009 5:49 pm

Po vakarykstes serijos man pradeda patikti Kamila ir Kristobalis. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2010 8:27 am

Kokia graži trečiadienio serijos pabaiga. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2010 10:00 pm

Rubi rašo:
Kokia graži trečiadienio serijos pabaiga. Įsimylėjau
Joa nuostabi ir šiandienos serija bus nuostabi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2010 10:07 pm

Man patiko kai Ta kino žmona pradėjo gimdyt tai juokinga buvo ir paskui kristobalis prieme ta vaika ;D Ir tapo jo krikstateviu net ;D
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 08, 2010 12:24 am

Fernanda♥ rašo:
Man patiko kai Ta kino žmona pradėjo gimdyt tai juokinga buvo ir paskui kristobalis prieme ta vaika ;D Ir tapo jo krikstateviu net ;D

Jo ten tai geras buvo Šypsausi atrode kaip profesionalas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2010 7:41 pm

Praeita seriją žiūrėjau man patiko ta serija;D
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2010 7:50 pm

Nu man patiko vakarykscia serija
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 14, 2010 5:41 am

O man visos serijos labai įdomios. Kiekvienoj parodo kažką įdomaus. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 21, 2010 1:41 am

Šiandienos serija man labai patiko,jie pagaliau suprato,kad Ana gali būti ne Analia,o Mariana Montiel,įdomu jų niekas nepamatys bekasant kapo? Juokiuosi :d :d
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 22, 2010 8:32 pm

Analia Moncada rašo:
Šiandienos serija man labai patiko,jie pagaliau suprato,kad Ana gali būti ne Analia,o Mariana Montiel,įdomu jų niekas nepamatys bekasant kapo? Juokiuosi :d :d
Joa pagaliau vakar visos serijos nepamačiau ,bet pabaibaiga pažiūrėjau Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 23, 2010 2:41 am

Šis serialas labai nerealus myliu jį Įsimylėjau šiandienos serija labai patiko kai Čianikua kalbėjosi su Ana,kuria visi laiko Analia.Labai įdomu žiūrėt kas bus toliau <3
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2010 6:59 pm

Man ir šis serialas labai patinka. Bet aš nesupratau tas daktaras Riviera prie Isabellos jau kimba, gal jau įsimylės ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 38Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Seriju diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Svetimas veidas (El rostro de Analia)-
Pereiti į: