TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+8
Justina♥
Anahi
Lady
Maria Del Carmen
Rose(Titanic)
Gabi
velniukste
Rubi
12 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyKv. 07 22, 2010 5:22 am

Čia diskutuojame apie serijas. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 12:23 am

Na snd maciau pirmasias dvi,, man asmeniskai serialas pasirode kiek naivokas Šypsausi sako "graziausias vyras mano gyvenime" pamate foto, o paskui be abejo jie susitiks,, bet karola ar kokia ten ji juos skirs, nu cia siek tiek nuvalkiiota ir elementaru, bet uz tai labai grazus vaizdai,, ir intro daina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 1:13 am

velniukste rašo:
Na snd maciau pirmasias dvi,, man asmeniskai serialas pasirode kiek naivokas Šypsausi sako "graziausias vyras mano gyvenime" pamate foto, o paskui be abejo jie susitiks,, bet karola ar kokia ten ji juos skirs, nu cia siek tiek nuvalkiiota ir elementaru, bet uz tai labai grazus vaizdai,, ir intro daina Šypsausi

Na as neziurejau, nes man siuzetas nepatinka. Pritariu tau kad tokios istorijos lb. nuvalkiotos ir jau atsibode. Gal kada ir uzmesiu aki siaip, ar del tu paciu isgirtu vaizdu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 2:42 am




Nežiūrėjau nes spėju visai nebus įdomu kai pamatysi .Jis niekada neprilygs svetimam veiduj jį tai dievinau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 4:06 am

Pirmose serijose iš viso niekas neužkabino. Ypač po ''Svetimo veido'' tai visos telenovelės tokios nuobodžios atrodo. Jezau nebėra ką žiūrėt. Netekau žado Nieko gero dabar nerodo. Nu dar kartais užmetu akį į ''Nuodėmingoji'', bet čia irgi tik iš bėdos. Dar pažiūrėsiu kelias serijas šito serialo kas bus toliau. Ir žiūrėsiu vien dėl Ninel, nes ji kaip visada nuostabi. Širdis
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 3:33 pm

Tame ir didziausia beda, kad dabar sunkiai ka lipdysim ir noresim ziuret po tokio serialo, kaip svetimas veidas, jis buvo tkr iskirtinis, uzkariaves ne tik musu lietuvaiciu sirdis Šypsausi bet ir kitu saliu, tad teks kazkaip suktis .
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 4:22 pm

Ninel man jau labai dirbtionė atrodo su savo tom silikoninėm krūtim... *puke*
nemačiau pirmų 2 serijų bet šiandien žiūrėsiu 3-4 o 1-2 serijas parsisiūsiu ir bandysiu žiūrėti ar užkabins ar ne? Šypsausi o entrada NUOSTABI
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 1:20 am

Mačiau visas serijas kiek rodė : )
Manau čia toks lengvas serialiukas...man jis nėra jau toks puikus, bet pažiūrėti galima
manau : )
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 1:27 am

man kazkaip po bsk darosi jis lekstokas...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 1:31 am

Na aš manau dėl Zurios žiūrėsiu,nes kita nlb.Gal dar aukosios,kad entrada kawaii <3
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 4:47 am

Nu jau peržiūrėjau 4 serijas ir per tas 4 serijas absoliučiai nieko neparodė tokio užkabinančio. Manau čia tikras š...
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 4:55 pm

Man irgi nelabai
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 5:03 pm

Gal kas žinot ar Koralė ištiesų mirė Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 6:28 pm

Rose(Titanic) rašo:
Gal kas žinot ar Koralė ištiesų mirė Nervinuosi
Nemirė.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 6:56 pm

Aš taip ir neprisirupše xD na ką bus eilinis serialas kurio entrada kawaii bet kuriuo nesiruošiu žiūret {manė DB irgi entrada tik ir užkabino xDD}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Meilės jūra (Mar de amor)-
Pereiti į: