TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+11
lepeckoja
Kristina
Candy
Violla
Ximena
Rose(Titanic)
elizabeth=*
Maria Del Carmen
Anahi
Justina♥
Rubi
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 12 18, 2009 11:22 pm

Rubi rašo:
Man irgi tas pats. Tikrai netikėjau, kad rodys pas mus tai buvau taip ir nusistačius ir dar sunku suvokti kad rodo pas mus. Juokiuosi
Joa .bet aš tikėjau ,kad kada nors parodys jį pas mus ir va mano svajonė išsipildė .Sunku suvokti ,kad žiūri jį lietuviškai per tv
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 2:53 pm

Analia ,Rubi aš su jumis.Aš irgi visa tuo negaliu patikyti,o kas būs jeigu...?Ne šito jie nepadarys.
Tos serijos begalo greitai prabėga galėtu po 2 rodyt <3
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 2:28 am

Aha tikrai galėtų po 2 rodyt. Bent jau kai milijonierė baigsis. O šiandien buvo labai įdomi serija. Nors aišku čia kiekviena serija įdomi. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 2:59 am

Tikra tiesa Rubi negalima net atsitraukti tos serijos tiesiog pritraukia ir užburia Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 3:04 am

Man tai taip pradejo jis patinkti kad net nesitikejau...ir nezinau kodel bet Rikis Montana man pTINKA Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 3:06 am

Man irgi Rikis patinka <3 bet Danielis labiau Bučiuoju ,o tai ursula galime sulaukti,kad greitai tapsi Maritzos fane? Mąstau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 3:39 am

Rikis Montana. Įsimylėjau Man jis žiauriai patinka. Tobulai vaidina mafijozą. Įsimylėjau Juokiuosi Kaip juokas ima kai jis su Kinu kalba kai ką nors pasako... Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 3:59 am

Analia Moncada-tai man sara(maritza) labai labai jau nuo senu laiku patinka Rodau liežuvį


Paskutinį kartą redagavo Ursula, Tr. 12 23, 2009 1:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 6:42 pm

7 serija

Donja Karmen pradeda kamantinėti Aną apie jos šeimą, prašo parodyti dokumentus ir rekomendacijas. Ana nepastebėta išeina iš namų. Kamila nusprendžia bendradarbiauti su policija ir padėti jiems ieškoti jos sesers. Danielis sužino, kad Ana išėjo iš namų. Jis išvažiuoja jos ieškoti. Sara su Karmen nusprendžia kovoti prieš Aną.
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2009 1:18 am

nerašyykit diskusijuose aprašymų
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2009 5:14 am

Žiauriai patinka Rikis. Na kai Kinas kalba buna juokinga Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2009 11:56 pm

Šiandienos serija buvo labai įdomu,man ilgam istrigs atmintyje Armano veidas,kai Ana pasakė ,kad ji myli kaip tėvą xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2009 12:11 am

Analia Moncada rašo:
Šiandienos serija buvo labai įdomu,man ilgam istrigs atmintyje Armano veidas,kai Ana pasakė ,kad ji myli kaip tėvą xD

aha geras tada buvo kai jis pasake as tave myliu ana o ji atsake as irgi jus myliu bet tik kaip teva o to veidas kaip istiso Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2009 3:14 am

Fernanda♥ rašo:
Analia Moncada rašo:
Šiandienos serija buvo labai įdomu,man ilgam istrigs atmintyje Armano veidas,kai Ana pasakė ,kad ji myli kaip tėvą xD

aha geras tada buvo kai jis pasake as tave myliu ana o ji atsake as irgi jus myliu bet tik kaip teva o to veidas kaip istiso Juokiuosi
Joa ten geras buvo įdomu kaip jis Ana myli?Man ir vėl patiko pabaiga ten kai Danielis atėjo pas Ana ir jam nerūpėjo kokia valanda norėjo su ja rimtai pasikalbėti man visos tokios pabaigos patinka serijų ,o dar geriau kai bučiuojas jie taip miela Įsimylėjau Širdis Laiškas
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2009 6:43 am

Analia rašo:
Fernanda♥ rašo:
Analia Moncada rašo:
Šiandienos serija buvo labai įdomu,man ilgam istrigs atmintyje Armano veidas,kai Ana pasakė ,kad ji myli kaip tėvą xD

aha geras tada buvo kai jis pasake as tave myliu ana o ji atsake as irgi jus myliu bet tik kaip teva o to veidas kaip istiso Juokiuosi
Joa ten geras buvo įdomu kaip jis Ana myli?Man ir vėl patiko pabaiga ten kai Danielis atėjo pas Ana ir jam nerūpėjo kokia valanda norėjo su ja rimtai pasikalbėti man visos tokios pabaigos patinka serijų ,o dar geriau kai bučiuojas jie taip miela Įsimylėjau Širdis Laiškas
Kiek atsimenu, tai ten ji sapnuoja, kad Danis pas ją ateina.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 28Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Svetimas veidas (El rostro de Analia)-
Pereiti į: