TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
elizabeth=*
Dinute*
Vijolina
Milka
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 07 07, 2017 4:29 am

Pagaliau ir as esu suziurejus visas parodytas serijas. Buciau gerokai anksciau pasivyjus, bet vis kokiu nors trukdziu atsirasdavo. Labai gaila jog nuzude Bianchini. Nors nemazai laiko sitam sezone jis mane erzino, bet kai tapo vel toks kaip pirmam sezone ir suejo su Erika, vel pradejo labai patikti. Taip pat gaila jog is Anos nori daryt blogiete, ji viena mano megstamiausiau veikeju sitam sezone ir jos pora su Gerardo man taip pat patinka. Ta Yolandos beprotybe ir jos atkritimai man jau juodai igriso. Arba tegul ja isgydo galu gale arba tegul greiciau numarina, visiskai nieko idomaus pastaruoju metu su ja nerodo. Pas Centauro tai tikros orgijos namuose vyksta, kiekvienoj serijoj gerimas, narkotikai, seksas Juokiuosi Galu gale Emilio visa tai igriso ir jis nutare veikti tevui uz nugaros. Policija tai ten korumpuota kaip turi buti, visi dabar parsidave. Gerai kad nepavyko jiems nieko rasti pas kuniga, tik idomu kaip seksis Anai su Gerardo, ju padetis dar blogesne.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 07 26, 2017 6:32 pm

Na ką su tokiu finalu dabar galime drąsiai laukti 3 sezono Juokiuosi Yolandos ir Centrauro nebėra, kaip ir mirė, bet su dideliu noru kūrėjai galėtų stebuklingu būdu vėl atgaivint Centauro Juokiuosi Juokiuosi finalas turiu pasakyt per daug manęs nesužavėjo, tik paskutinės scenos pribloškė, nesitikėjau tokio posūkio su Ana Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 07 27, 2017 2:13 am

Aciu dievui to trecio sezono nebus, nes gale pagaliau parase Fin, ko nebuvo praeitam sezone. Yolandos paskutinese serijose isvis beveik nerode, bet cia aiskiai del jos nestumo, nes jau gerokai matesi. Isvis jos veikeja sitam sezone antram plane buvo, i pagrindine veikeja buvo panasesne Ana. Finala toki atvira paliko, bet cia narco tose gan iprasta. Dueños del paraiso pamenu irgi buvo pakankamai atviras. Ko man gaila, tai kad is Anos blogiete padare, juk galejo jie su Gerardo gale sekmingai buti kartu. Galejo ji ir be to savo tevo verslo puikiai apsieiti, butu augine kartu vaika.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 07 27, 2017 2:53 pm

Man irgi Ana buvo labiau panašesnė į pagrindinę veikėją nei Yolanda, ir taip pat gaila, kad iš Anos padarė blogietę, būtų tikrai buvęs geresnis finalas jeigu gale Ana ir Gerardo būtų likę kartu, o ne taip kaip dar užbaigė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA QUERIDA DEL CENTAURO-
Pereiti į: