TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
elizabeth=*
Dinute*
Vijolina
Milka
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 8:25 pm

Aha, taip keistai Juokiuosi atrodo taip greit sumetė ir viskas
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2015 9:12 pm

Iš promo visų tai Ludwika Paleta man taip labai strangely graži, tokia kitokia, paprasta. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 7:51 pm

Laukiu nesulaukiu šio projekto pradžios.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:04 pm

Aš taip pat laukiu jo, ko gero laukiamiausias naujas Telemundo projektas šiam momentui Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:40 pm

Gal nebeilgai reiks laukti, nes šiandien radau info internete kad Senora Acero 2 baigsis sausio 11d tai po jos kaip suprantu startuos ši telenovelė. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 12 27, 2015 9:59 pm

Telenovelė prasidės sausio 12 d.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 12, 2016 12:57 am

Nors premjera dar tik bus ryt bet mundolatino forume jau yra 1serija, is pradziu galvojau, kad cia pirmos 20 minuciu, bet gavosi pilna normali serija. Kol kas labai didelio wau ispudzio nepadare, bet susiziurejo gana lengvai, nors is tikruju jau noreciau biski pertraukos nuo tokio tipo telenovele, tai kol kas bandysiu ziureti bet neisipareigosiu jei pradejau ir turiu baigti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 7:50 pm

Pirma serija nebloga, nebuvo, kad labai labai patiktų, bet įdomiai susižiūrėjo. Esu tikra antra serija bus įdomesnė kai pagaliau veiksmas prasidės kalėjime. Bus įdomu ar Yolanda susitars su Gerardo ir kaip vystysis Yolandos bei Centauro sąntykiai, nes matosi iškart, kad jis jau akį ant jos padėjo Juokiuosi matosi, kad Yolandos mama nelabai ką jaučia dukrai, kad taip lengvai ją išdavė policijai. Tik labai jau slepią tiesą ir nenori išsiduot. Gaila tik Yolandos dukros Kristinos, kad turėjo augt be mamos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 15, 2016 10:19 pm

Kai pamaciau, kad bus kuriamas sis serialas, ir sio serialo aktoriu sarasas labai nudziugino. Isties laukiau ir sulaukiau telenoveles starto ir nenusivyliau Kietai šypsausi Michel Brown kaip visada zavus labai buvau pasiilgus jo vaidybos, taigi dziaugiuosi galedama ji matyt ekrane Šypsausi Ludwika Paleta zavi, man patinka jos kuriamas personazas, labai charekteringas, stiprus Tik pažiūrėk Humberto Zurita niekad juo nesizavejau tad ir dabar jis toks idomus kol kas tikiuos toks ir isliks. Man patinka siuzetas, gan daug veiksmo, kol kas viskas man patinka, tikiuos neteks nusivilti, kaip daznai buna pradzia vau ir viskas issblesta Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 21, 2016 3:56 am

Po truputėlį įsivažiuoja žiūrėjimas šios telenovelės, kažkaip iš pradžių žiūrėjau, bet kad įdomu labai būtų nepasakyčiau, o jau trečia serija kaip akimirksniu suvalgau po seriją kasdien Juokiuosi Tikiuosi, kad tas įdomumas tik stiprės ir bus įdomu žiūrėti šia telenovelę. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 21, 2016 5:41 am

Man su kiekviena serija irgi vis įdomėja, ypač kai po mažu pasirodo visi veikėjai ir pradeda aiškėti kas yra kas Juokiuosi Centauro žmona žiauri sakyčiau, be gailesčio liepė Yolandai sugadint veidą Nervinuosi Netekau žado
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 21, 2016 5:08 pm

Pagaliau ir aš pažiūrėjau pirmą seriją. Gana lengvai susižiūrėjo, netgi patiko labiau nei tikėjausi, nes pirmosios serijos man paprastai būna kankynė, kol veiksmas įsivažiuoja ir pati pamažu imi suprasti kas čia vyksta iš tikro. Nežinau kaip bus toliau bet kol kas labiausiai žaviuosi Yolandos personažu, jis man pasirodė labai įdomus ir stiprus.Tikiuosi šis projektas ir toliau neblogai žiūrėsis.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2016 11:21 pm

Džiaugiuosi, kad Yolanda suprato ką mama ketina padaryt su Kristina ir laiku su Gerardo pagalba sumaišė tam. Įdomu kiek ilgai Yolandai pavyks būti namuose su dukra kol niekas tam nesumaišė ir ką dabar veiks Tania išėjus į laisvę Šypsausi

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 6:50 pm

Na ir kaip Jums Yolandos ir Gerardo bučinys? Šypsausi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 7:19 pm

Man patinka šis projektas, bet tai ko gero pirmas projektas, kuriame neturiu kažkokios mėgstamos poros ar ypatingai mėgstamo personažo. Viskas kas vyksta turi įdomumo tiek Yolanda su Centauru įdomiai žiūrėjosi, tiek Yolandos santykiai su Gerardo įdomiai žiūrisi. Bučinys mielas ir netikėtas buvo, bet kažko wow jame nepamačiau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA QUERIDA DEL CENTAURO-
Pereiti į: