TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
elizabeth=*
Dinute*
Vijolina
Milka
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 6:18 am

Na ir aš šiandien pabaigiau šį serialą. Pirma tai labai nustebau, kad 51 jau paskutinė serija. Kažkaip galvojau, kad bus 53. Tai tik čia atėjus supratau, kad šiandienos serija bus paskutinė Juokiuosi Kadangi buvau dar nemačius ir 50, tai prieš tai planavau pažiūrėt tik vieną seriją. Bet smalsumas nugalėjo ir peržiūrėjau abi. Paskutinės serijos labai patiko buvo įtemptos ir su daug veiksmo. Kaip ir jums man paskutinėj serijoj pradėjo patikt Cesar ir net buvo gaila kai jį nušovė. Na bent jo dėka pavyko visiems pabėgti. Kaip supratau Bianchini ir liko gyvas? Nes bent jau taip šnekėjo Aguilar. Šis personažas paskutinėse serijose ir patiko. Šaunuolis, kad viską su Alvarito išsiaiškino, padėjo apsigint Gerardo su Bianchini, įdavė Salgado ir suorganizavo policininkų grupę be Salgado žinios. Tik įdomu kaip ten pavyko įsimaišyt Emilio Galvoju  
Kalbant apie antrą sezoną tai pamenu, kad Michel Brown šnekėjo, jog šis serialas sukurtas vienam sezonui, bet jeigu bus paklausus, gal bus ir antras. Aš tai norėčiau antro sezono, nes nors ir žiūrėjau jį ne kiekvieną dieną, bet įdomumas buvo išlaikytas pastoviai ir netikėtumų čia netrūkdavo. Buvo smagu išvysti Michel Brown. Be to pamėgau daugybę personažų. Labai patiko Vicente ir jo persivertimas, Tania, Bianchini, Matias, žinoma Gato su Lucho iš kurių pakankamai prisijuokiau Juokiuosi Kas be ko Gerardo, Yolanda, įdomus personažas buvo ir Julios į patį galą Cesar su Aguilar. Ir žinoma Centauro su Emilio. Taigi su malonumu žiūrėčiau antrą sezoną tik įdomu ar sukurs Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 3:07 pm

Aš irgi supratau, kad Bianchini liko gyvas. Išties būtų buvę gaila jeigu tokį ištikimą draugą ir partnerį būtų nužudę. Aguilar į pačią pabaigą man irgi pradėjo labiau patikti, nes pradžioje jo veikėjas man visai nepatiko Juokiuosi Emilio visur turi prieiga, o pradžioj neatrodė toks kietas Juokiuosi Man Vicente, Tania, Bianchini, Matias, Gato, Lucho irgi buvo vieni mėgstamiausių per visą serialą. Be pagrindinių veikėjų. Jeigu būtų antras sezonas man galbūt net trūktų Julios ir Cesar, nes jie turėjo savo charizmos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 3:26 pm

Man Julios personažo irgi labai truks jei bus antras sezonas. Cesar manau nelabai, nes jis mane daugiau nervino tik pabaigoje patiko.
Dėl Bianchini tai būtų labai gerai jei jis būtų gyvas ir būtų 2sezone. Dėl Emilio man irgi keista buvo nes iš pradžių jis neatrodė kad galėtų būti toks galingas. Šypsausi Bet kažkaip nenustebau, kad jis tėvą išgelbėjo. Kažkaip to ir tikėjausi, nes jau žinojau, kad bus antras sezonas. Juokiuosi
Man Vicente iš pradžių nelabai patiko, tik paskui po biški pradėjo patikti, su Tania tas pats buvo. Bet va Matias, Gato, Luchas ir Bianchini tai visą telenovelę patiko, ir aišku Yplanda, Kristina, Gerardo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 11:30 pm

As tai kaip ir dauguma cia lauksiu 2 sezono jei toks bus kuriamas Šypsausi Michel Brown visada man patiko ir dabar patinka dar labiau.
Siaip sioje telenovelej patiko viskas, netgi Cesar taip pat patiko paskutineje serijoje, siaip visa seriala jo nemegau. Julios tikrai truks antrame sezene, jei toks bus. Ziauri jos mirtis buvo. Visi kiti personazai irgi patiko, labai pasiilgsiu Gato, Yolandos ir Gerardo, Kristinos ir Lucho, Bianchini taip pat, dabar lieka laukti apie atntra sezona Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 14, 2017 12:00 am

Antras sezonas prasides geguzes 2.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 14, 2017 12:32 am

Tai tikriausiai rodys vietoj La Doña?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 14, 2017 12:41 am

Taip, rodys vietoj La Doña Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 14, 2017 7:31 pm

Tikiuosi antras sezonas bus įdomus kaip buvo pirmas. Laukiu ką toliau parodys naujose serijose, įdomu koks vaidmuo bus Sandros šiame seriale
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 14, 2017 11:38 pm

Jauciu kad Sandra bus policininke po priedanga.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 05 06, 2017 11:32 pm

Na pagaliau ir antras sezonas prasidejo Šypsausi tikiuosi, kad bus toks pat idomus kaip ir pirmasis, o pirmos serijos butent tokios ir yra. Laukiu, kada Ana susitiks akis i aki su Gerardu ir Yolanda, tada visiskai isaiskes, kad centauro gyvas. O Bianchini zmonele kazka suka, as taip pagalvojau ar ji nebus centauro siusta snipineti, nes labai jau lape ji tokia, dar kai prie Gerardo lindo tokia neaiski boba nori sukirsinti draugus. O siaip Gato paauges ir Kristina su Lucio ar kaip ten jis, man patinka jie Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 05 08, 2017 9:14 pm

Bianchini žmonelė man nuo pat pirmo pasirodymo per daug įtartina, per daug jau gerietė ir supratinga buvo, o dabar dar kai pradėjo prie Gerardo kabintis visiškai aišku pasidarė, kad ji tikrai bus kažkur įsivėlus, nenustebčiau, kad Centaro pasiuntinė būtų. Anos veikėjas man patinka, atnešė naujo guršio serialui. Įdomu tik kiek ilgai Yolanda visi laikys su protu mažuma susipykusia, kad ji vis girdi Centauro balsus. Tikiuosi to ilgai neužtems. Vicente tai pradžioj vos atpažinau su tokia šukuosena jis sunkiai atpažįstamas Juokiuosi kol kas pirmos serijos nenuvylė, laukiu ką parodys toliau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 05 09, 2017 2:59 am

Nuo siandien rodys po dvi serijas vietoj Guerra de idolos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 05 09, 2017 5:27 pm

Dziugu, kad rodys po dvi serijas, na va ir aisku del tos Bianchini zmoneles itarimai pasitvirtino,ne tik centauro pasiusta, bet dar ir miega su juo nuo pat pradziu jau erzina ji mane, slyksti boba O ne!. Anos personazas man patinka, o kas del Yolandos tai nenoreciau, kad ja visi laikytu pamisele. Pykstu
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 05 17, 2017 4:04 am

Na vis dėlto nauda, kad rodo po dvi serijas. Daug greičiau atsiskleidė nauji personažai, išaiškėjo ko nori Centauro iš Yolandos, taip pat paįdomėjo siužetas. Iš pat pradžių kažkaip sunkiai man žiūrėjosi šis sezonas ir labiausiai domino tik Sandros personažas. Nors ir dabar Ana vienas iš įdomiausių personažų šiam sezone. Kažin kaip jai seksis su Vicente ištraukt Gerardo iš beprotnamio. Tikiuosi, kad Vicente neatsitiks nieko blogo. Tos Bianchini žmonelės, tai kuo toliau tuo vis labiau nemėgstu, pats antipatiškiausias šio sezono personažas. Įdomu kas bus toliau su Yolandos atmintim, dabar Centauro su daktaro pagalba padarė ją šaltakrauje žudike, kuri be sąžinės graužaties gali nužudyt bet kurį žmogų. Tik ir pats Centauro pradeda su ja nesusitvarkyti. Kažin ar neatsisuks visa tai prieš jį patį. Prajuokino kai šiandien Centauro pasakė jai grįžt namo, o ji visai jo nepaklausė. Jau ir pats susinervino, kad nelabai jam eina ją suvaldyt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 06 01, 2017 7:49 pm

Gal kas žinot kiek iš viso serijų turės šis sezonas? Šypsausi Nes kiek žinau filmavimai jau seniausiai baigti. Pirmas sezonas turėjo 51 seriją, o šio kai rodo po dvi jau parodyta 40. Kažin kiek iš viso bus Galvoju
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA QUERIDA DEL CENTAURO-
Pereiti į: