TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
polyanna
Elena
Gabbana
Vikulee2525
locura
Justė.
Eglė
Anahi
monikute19
Rūtelė
Dinute*
Kristina
Violla
Gabi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 7:14 pm

Idomu ir man pasidare kodel Juan Marcos taip isvarys Angela ir dar per lietu Nustebau O siand tai tikrai graziai serija baige netik su jais bet ir su Ema ir Peralta Šypsausi kuo toliau tuo idomiau daros ir Samantha su Willy Susigėdau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 22, 2012 6:01 am

Pagaliau Angela ir Juan Marcos pasibučiavo Įsimylėjau Labai graži daina groja kai jie būna kartu. Kuo toliau tuo labiau man patinka jų pora, vien jau dėl Juan Marcos, kaip jis į ją žiūri ir kiek kartų šiandien norėjo pabučiuot. Jose Luis Resendez kaip ir Flor Salvaje puikiai vaidina. Šiaip vienam rusų forume pasiskaičiau tai pagrindinė pora beveik niekam nepatinka. O man jie kuo toliau tuo gražiau žiūris. Geras buvo ir su Ema bei Pablu, pavarė jinai su tuo homoseksualumu, bet ir gerą gavo atsaką į tai Juokiuosi
Šiaip visos trys poros patinka. Pakolkas aš labai susidomėjus šia telenovele.
12 serijos anonsas:
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 22, 2012 6:29 am

Ta Emos ir Pablo scenele gera buvo. Pagaliau jis iniciatyvos emesi Juokiuosi Man jie kartu taip graziai ziurisi. Idomu bus rytoj pamatyt tesini Šypsausi Nesuprantu kokio velnio Sam prades meluot jog su Bernardo miega. Juk Willy sake kad isvaziuos, tai kam reikia ji tokiu budu dar atstumt. O kas del pagrindines poros, tai jie man kartais patinka, kartais neidomu i juos ziuret. Siandien ta ju kovos menu pamokeles scena buvo labai grazi. Ir bucinukas nieko toks, tik vieta ir laikas truputi ne i tema Juokiuosi Gaila kad Isabel taip greit nebeliko, galejo dar truputi palaikyt ja. Gal kokio idomaus veiksmo butu buve su ja Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 22, 2012 7:58 pm

Nemanau kad Isabel butu ka idomaus parode dar (manau butu turejus ta meiluzi (savo apsaugini buvusi) santazavusi Juan Marcos ir nieko naujo) o dabar idomiai nes ja nuzude Fernanda o jos tevas Isabele tikrai mylejo Liūdžiu Na Samy pasake Willy kad ji miega su jo tevu inese daugiau intrigos nes ji zino kad Willy miega su visom iseiles ir su dukrom ir su mamom tai toks kaip kerstas jos mazytis gavos Šypsausi na bet ryt turetu nebloga serija buti nes kiek maciau kad Willy gris ir vel laukia ju aistringa meiles scenele Šypsausi Ema su Peralta gaila bet nieko daug ir neparode o dar ta tarnaite kisasi tai dar daug visko bus manau Šypsausi na pagrindine pora ispradziu ir man nelabai buvo bet dabar atrodo tinkantis jie viens kitam idomiai jie ziurisi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 22, 2012 10:15 pm

O man butu buve visai idomu pamatyt koki ten kersta Isabel suruostu. Fernanda ja juk ir veliau truputi galejo patvarkyt Juokiuosi Bet yra kaip yra. Labai tikiuosi jog tas Willy grizimas nebus koks sapnas, kaip ta scenele su Bernardo. Nes paziurejus promo as jau buvau pamanius jog Sam tikrai su Bernardo suvirs i lova, kad Willy pamatytu ir patiketu Juokiuosi Bet visa laime kad tai buvo tik sapnas. O ta Sam ir Willy scenele turetu but tikrai gera. Labai laukiu rytojaus serijos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 5:32 am

Šios savaitės anonsas
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 04, 2012 4:11 am

Patiko kaip Samanta su Willy slapstėsi nuo mafijos. Gerai, kad vis dėlto jiems pavyko nuvykti į teismą. Bet dabar Willy jaučiu pyks ant Samantos, kad nepasakė jog ji jo asmens sargybinė. Kuo toliau tuo labiau patinka Bernardo vaidmuo, jis nei blogas, nei geras. Nors jaučiu, kad atsiskleis vėliau daugiau paslapčių apie jį. Man atrodo, kad Samantos netikras tėvas gali būt Willio tėvas. Nes Bernardas labai supyko kai Darijus užsiminė apie jo žmoną, kažin ar nebuvo tarp jų kokio romano.
Man labiausiai patinka, kad pakolkas veiksmas nėra tampomas ir įvairūs neaišškumai išsiaiškinami gana greit, tikiuosi, kad taip bus ir toliau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 04, 2012 6:38 pm

Tai Samantos tevas (kuri ji laiko savo tikru tevu) nera jos tikrasis tevas. Jos tikrasisi tevas yra Angelikos tevas kuris mire gelbedamas Samanta. Taigi Samanta ir Angelika yra istikruju seserys bet jos to nezino.
Bernardas isties idomus nelabai perprantu as jo kolkas. Siaip visi personazai man patinka kolkas matysiu kaip toliau bus. Tikekis nesugadins serialo kurejai nieko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 04, 2012 6:40 pm

[quote="monikute19"]Tai Samantos tevas (kuri ji laiko savo tikru tevu) nera jos tikrasis tevas. Jos tikrasisi tevas yra Angelikos tevas kuris mire gelbedamas Samanta. Taigi Samantos ir Angelika yra istikruju seserys bet jos to nezino. O del Willy yra dar kazkas neaisku kas jo motina. Ir kodel bernardas ji myli kaip sunu o Fernandos ne?
Bernardas isties idomus nelabai perprantu as jo kolkas. Siaip visi personazai man patinka kolkas matysiu kaip toliau bus.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 04 10, 2012 1:25 am

Kol kas pasiziurejau tik pirmas serijas, bet uzkabino ziuresiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 11, 2012 1:46 am

as tai dbr uzsikabinau ant Emos ir Peraltos idomi man jie pora na tiksliau kolkas ne pora ;DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 12, 2012 5:44 am

Aha man ir nuo pat pradžių patinka jų santykių aiškinimasis ;D Gerų situacijų su jais būna. Šiaip viskas ir toliau šioj telenovelėj būtų normaliai jai ne ta nesąmonė su Angela, Juan Marcos ir jos vyru. Angelos argumentai toki kvaili, kad net žiauru klausyt. Myli Juan Marcos, bet aukojasi dėl šeimos ir pačio Juan saugumo. Visiška nesąmonė O ne! su šiuo siužeto vingiu primena Venevision Juokiuosi Beje džiaugiuosi, kad Genesis liko gyva, patinka jos personažas. Prajuokindavo kaip elgdavosi su Pamela Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 12, 2012 5:58 am

Angelos personazas senokai man nebeidomus. Pradzioj ji man patiko, bet dabar jau nebe. Ir jos su Juan Marcos santykiai nuoboduli varo. Tai ji jau su Luis skyriasi, tai jau nebe. Juk visada zinojo koks jis yra, tai ko reikejo Juan Marcos zadet jog issiskirs ir po to i krumus sprukt. Jinai juk turetu but stipri moteris ir pan., o cia vaizduojama kaip amzina auka Juokiuosi Vis del kazko aukojasi. Ta Sol irgi pavaro Juokiuosi Matosi jog vaikystej trauma gavo, nes su tokiu seniu susidet... Ema su Peralta ir man labai patinka. Pagaliau Ema prisipazino jog myli Pabla. O tas truputi paskubejo ir sutiko su Nely draugaut. Idomu ka dabar su ja darys, nes juk aiskiai myli Ema, o Nely jam labiau kaip drauge rupi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 04 13, 2012 5:25 pm

Genesis man ir patinka nuo mazu dienu vaidina puikiai Šypsausi Violeta biski nervina tas balselis toks ir daugiau niek nekalba kaip mamyte su teveliu susituoks baznycioje truksta joje kazko Šypsausi O Sol gi mate kaip Fernanda nuzude jos broli bet nieko nepamena nes jai buvo sokas o Bernardas jai tik del pinigu reikalingas (Yra ir realybej tokiu panu)... Angela mane i nevilti varo tikrai pradeda uzknist o Samy tai man ziauriai patinka turi savo charakteri tik gaila del jos sunelio kad ji nieko daug apie ji nezino Verkiu
Ema su Peralta tai gyvumo suteikia o Nely meme biski tokia negaliu i ja ziuret Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Justė.
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Justė.


Parašė : 343
Prisijungė : 2010-08-06

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 18, 2012 12:57 pm

Nesenai pradejau ziureti, bet labai uzkaminanti telenovele. O jau Sam su Willy visa seriala
pagyvina, pati megstamaisuia mano pora (siuo metu) Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://nina-dobrev.4umer.net
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 316Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: CORAZON VALIENTE-
Pereiti į: