TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
polyanna
Elena
Gabbana
Vikulee2525
locura
Justė.
Eglė
Anahi
monikute19
Rūtelė
Dinute*
Kristina
Violla
Gabi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 02, 2012 6:03 pm

Mm, gaila, norėtųsi sužinoti, nes labai graži.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 09 03, 2012 11:25 pm

Smagu, kad Gregorio jungiasi taip pat prie projekto Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 09 07, 2012 4:54 am

Patiko Fernandos spektaklis teisme, visi buvo netekę žado. Aylin suvaidino tiesiog tobulai. Su šiuo vaidmeniu ji man pralenkė net Catherine Siachoque. Čia ji atrodė, kaip ji ir pati pasakė, tikra šėtono dukra, ypač kai pačiam gale pagrasino visus išžudyt. Mane tikrai sužavėjo jos vaidyba. To tikrai nesitikėjau.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 09 07, 2012 5:04 am

O taip, Aylin cia buvo tobula blogiuke. Is visu jos vaidmenu, sitas mane labiausiai suzavejo. Man isimine fraze "Te voy a matar con mis propias manos y me voy a brindar con tu propia sangre". Is tikruju atrode kaip apsesta setono.
O jau siandienine vyruku scenele per Emmos mergvakari Juokiuosi Miriau is juoko. Plius dar ta Willy ir Sammy scena su "mini falda" Juokiuosi Labai linksma serija buvo Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Elena, Sk. 09 23, 2012 4:48 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 09 07, 2012 6:15 am

Aha ten jie gerai atrodė, jau taip juokingai šoko ir dar kelnes atsegt padėjo, tikrai puikūs striptizo šokėjai Juokiuosi Prisijuokiau ir aš iš jų. Pats juokingiausias tai Camilas, vargšą užpuolė net dvi iš karto Juokiuosi "Muchachas soy, camilo, soy camilo ya"Juokiuosi Man jo personažas toks komiškas. O sena su mini falda man irgi patiko. Jau tas Willy pavyduliavimas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 09 08, 2012 12:52 am

Man apskritai toookie žavingi Sam ir Willy dialogai, kartais juokingi, o kartais net širdelė suvirpa, kokie gražūs žodžiai, kuriuos jie sako vienas kitam.
Kažkodėl susidariau įspūdį, kad dėl vestuvių užsidegusi Emma žymiai labiau nei Pablo, bet tikiuosi, jie gyvens laimingai - nors dar kažin kas gali nutikt, serialas dar nesibaigia Šypsausi
O Fernanda teisme pranoko pati save, puikiai suvaidinta psichopatė, bravo Aylin. Ir kažin ar suvaidinta kalbant apie personažą, rodos, ji tikrai išprotėt pradeda.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: los.   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 09 08, 2012 1:43 am

Emmos mergvakaris prajuokino, gerai ten jų vyrukai atėjo šokti striptizo, raitėsi kaip išprotėja ir galvodami, kad jų neatpažino Juokiuosi Fabiola tokia laukinukė pasirodė, bet scenos su Miguel labai jau mielos.
Kažkaip atkreipiau dėmesį nors tiek težiūriu, kad Juan Marcos didesnė chemija jaučiasi su Laura kuri tik pasirodė nei su Angela. Angela man labiau žiūrisi su Gustavo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 09 10, 2012 1:22 am

Aha man ir su Laura jaučiasi didesnė chemija. Pagaliau šalia JM atsirado normali moteris. Angela Juan Marcos visai netinka, jau geriau galėtų likt su Gustavo, nors tikriausiai to nebus. Šiaip išvis Adrianos Fonsecos vaidyba man žiauriai nepatinka, kaip ir jos personažas. Tikriausiai šiuo metu tai vienintelis dalykas, kuris mane labiausiai nervina šioje telenovelėje Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 09 12, 2012 9:07 pm

Fabian Rios prasitare jog telenoveles filmavimai pasibaigs lapkricio menesi. Tai matyt baigs rodyt tik koki gruodi. Gaila kad sitaip istese. Nes man jau dabar telenovele pradeda prarast savo zavesi. Tie besikartojantys Fabiolos pagrobimai jau negyvai pabodo. Jauciasi kad novele bando dirbtinai istempti. Jei jau sumaste tiek daug seriju daryt, galetu bent nauju siuzeto vingiu sugalvot Fabiolos personazui.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 09 13, 2012 12:55 am

Per daug tiek seriju, spes Fabiola dar 100 kart pagrobt, o Fernanda matyt is psichiatrines ar kalejimo tiek pat kartu begs Juokiuosi Angela atgavo atminti, bet tai dar ne pabaiga, dabar galvos, kad jos meile yra Gustavo.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 23, 2012 4:43 am

Gal kas galit pasakyt ką reiškia tas "Chaparrita" kaip Migelis vadina Fabiolą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 23, 2012 4:51 am

Chaparrita tai mazyte, zemo ugio, smulki moteris. Dar kaikur vartojama mi chaparrita "mano mergina".
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 23, 2012 5:02 am

aišku, labai ačiū už atsakymą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 23, 2012 5:04 pm

As tai nelabai supratau, o ko ji tarnavo armijoj?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 09 23, 2012 8:30 pm

Cia atrodo buvo tam, kad jos Verdugo nerastu ir kad Miguel negrestu pavojus. Labai jau naivu is jos puses zinant jog Miguel pats i pavoju nuolat lenda Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 916Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: CORAZON VALIENTE-
Pereiti į: